Jest wyrok dla morderczyni z Bolesławca. Czy sprawiedliwy?

Dyskusja dla wiadomości: Jest wyrok dla morderczyni z Bolesławca. Czy sprawiedliwy?.


 • Anonim (ANu3id), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak czytasz nie wiesz kto jest katem, kto ofiarą.

 • Anonim (AL0j8O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pierwszy raz słyszę o sprawie i wiem kto jest katem a kto ofiarą. Ofiarą jest zdecydowanie córka.

 • Anonim (ALlzb8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby to powiedzieć, matka sama sobie zgotowała ten los. Wiem że to źle brzmi ale to prawda. Różne straszne i dziwne rzeczy potrafią dziać się w domach. Patologia. Powiem jedno. Z winy chorej psychicznie matki której nikt nie pomógł bo pewnie sama nie chciała zrodził się konflikt psychiczny u jej córki która popadła w chorobę psychiczną również w dużej mierze dzięki matce. Nie pomogła jej wyjść z problemów ale i wyżywała się na niej i na reszcie rodziny oraz otoczenia. Także czy tutaj powinien zadziałać jakiś specjalista? Tego nie wiem. Zazwyczaj działają gdzie nie trzeba. Jedno jest pewne. Gdy w człowieku zbiera się taka zła energia i nie znajduje ujścia i gromadzi się i gromadzi to w końcu pęka jak nadymany balon. Nie wiesz kiedy eksploduje z potężnym hukiem. Dziewczyna popełniła zły czyn. Bardzo. Ale to po dużej części wina choroby matki która została nie leczona i pozostawiona w samopas oraz może charakteru. Nie nam oceniać, ale najwidoczniej sąd dał dupy i nie przyłożył się do sprawy. Dziewczynę też powinni przebadać psychiatrycznie ale teraz to zostanie jej do końca życia. Do dupy z takim życiem.

 • Anonim (AsmLc3), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. "... ewngelia wg sw Mateusza.
  ulaskawienie dla tej pani!!!

 • Anonim (A81GvD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielka tragedia. Ale wiem to, że matki bywają toksyczne.

 • Anonim (AL0jVD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ze ktos jest toksyczny,nie znaczy ze mozna odebrac mu zycie,Kara za niska powinno sie przywrocic kare smierci,Nalezy tych ludzi eliminowac raz na zawsze z zycia publicznego,Dzisiaj matka ,jutro dziecko I,t,d,

 • Anonim (AE7sIh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hmmmm. Wyrok taki trochę z d..y. Albo dać jej 25, albo uwzględniając okoliczności 5 w zawiasach. A wogole to powinno się przywrócić karę śmierci ( nie mowie o tym konkretnym przypadku )

 • Anonim (ALlzb8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać na moje oko że chora umysłowo. Normalny czlowiek czegos takiego by nie zrobil.

  Kara śmierci - czy uważacie że życząc jej, przykładając się do jej śmierci w najmniejszym stopniu, a nawet skazując ją na śmierć będziecie lepsi od niej? Karma wraca to wam powiem. Nie będziecie lepsi od niej samej. Również będziecie mordercami. "Niech ludzie bez grzechu pierwsi rzucą kamieniem". Czasami życie potrafi zgotować nam większe piekło niż sama śmierć, wiem coś o tym.

 • Anonim (A81GvD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym jej nie potępiala i nie była tak rygorystyczna. Zycie gotuje takie niespodzianki, że ...

 • Anonim (AL0j8O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A81GvD) napisał(a):

  Ja bym jej nie potępiala i nie była tak rygorystyczna. Zycie gotuje takie niespodzianki, że ...

  otóż to.. jeśli matka była despotyczną tyranką to córka mogła nie wytrzymać...ludzie w tych czasach fiksują naprawdę. . Wszystkim życzę zdrowego rozsądku do samego końca..

 • Anonim (ANxOfJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Thug Live

 • Anonim (ekhLMt), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za kretyńskie pytanie, .....czy sprawiedliwy?

 • Anonim (ekhvct), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znałam osobiście matkę uczyła mnie i nie mam o niej dobrego zdania jak i wielu innych pewnie jakby sędzia zdążył poznać Panią Elżbietę to córkę na pewno by uniewinnił. Pani Elżbieta byla złą a nawet bardzo złą kobietą wyzywala ponizala nie dziwię się ze córka nie wytrzymała