Akcja „Prędkość”: 220 mandatów wystawionych, 2 pijanych kierowców zatrzymanych

Dyskusja dla wiadomości: Akcja „Prędkość”: 220 mandatów wystawionych, 2 pijanych kierowców zatrzymanych.


  • Anonim (A7wzvT), 2016-02-29 14:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    i gitara więcej takich akcji zwłaszcza w po wolnych dniach.

  • Anonim (ANyWfa), 2016-02-29 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak ci się to podoba ?

  • Anonim (A7w5n7), 2016-02-29 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie też może tych psełdokierowców po 18 roku , ktorzy mają tydzień albo miesiąc prawko i chulaj duszo!

  • Anonim (wohiY), 2016-02-29 17:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo! Czesciej prosze! Bo jezdzcic trza umic...

  • Anonim (ANu3T4), 2016-02-29 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ilu zatrzymano policjantów jadących zbyt szybko i rozmawiających przez telefon? To jest patologia wśród policji.

  • Anonim (dzg2ZY), 2016-02-29 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten kto nie karany będzie bohaterem... Ukarany to lek na kompleksy. Dla?, Dla nie ukaranych... Echhh heh...

  • Anonim (hjNsh), 2016-02-29 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    mnie "capnęli" na ul.Widok i zapłaciłem "stówkę" i dostałem 4 pkt.
    Pomimo tego,jestem za tym aby takie akcje były przeprowadzane częściej.Nie jestem majętnym człowiekiem i teraz jeżdżę ostrożniej.

  • Anonim (AjWoVh), 2016-03-01 00:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ANu3T4) napisał(a):

    A ilu zatrzymano policjantów jadących zbyt szybko i rozmawiających przez telefon? To jest patologia wśród policji.

    Nigdy nie widziałem aby jakiś policjant jechał zbyt szybko... oni powinni jeździć szybko, tego wymaga społeczeństwo! Jadąc szybciej, szybciej dojedzie na interwencję... czy też tego nie oczekujemy? Szybkiej reakcji? A druga sprawa: telefon... A kto zabrania komukolwiek rozmowy przez to urządzenie?

  • Anonim (AjWoVh), 2016-03-01 08:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proponuję wieczorem taką akcję przeprowadzić po wioskach . W dzień i to jeszcze w godzinach rannych . Wpadają tylko jelenie . Łosie o tej porze jeszcze śpią , albo picują swoje cacka na wieczór .

  • Anonim (ALU6Ou), 2016-03-01 09:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego niebieskich panów nie widać na skrzyżowaniach w godzinach szczytu w okolicach BADER na Dolnych Młynach lub na Modłowej kiedy korki takie, że przejechać nie można i pół miasta zakorkowane ? Korona by spadła panom policjantom jak by pomogli lokalnej społeczności ? . Nasza drogówka to tylko karać potrafi. Te akcje maja na celu łatanie dziury budżetowej i moim zdaniem nie mają nic wspólnego z poprawa bezpieczeństwa a durny lud jeszcze się cieszy, że sąsiada złapali co jechał 54 km/h na ulicy II Armii Wojska polskiego , gdzie droga prosta i długa a po bokach ekrany, zero zagrożenia a dostał mandat . Policja ma przede wszystkim pomagać społeczeństwu a nie karać. Gdzie ta wasza wolność kiedy wy się cieszycie jak macie bat nad głową zamiast służby która pomaga społeczeństwu.

  • Anonim (AjWoVh), 2016-03-01 12:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie tak dawno szum był odnośnie obowiązku elementu odblaskowego , po za terenem zabudowanym . I co i nic , i jeszcze ciemna odzież . Odnoszę wrażenie , że policja po ciemku boi się jeździć .

Reklama