Potrąciła go osobówka, a potem przejechał po nim bus. Lekarze dawali mu 2 proc. szans na przeżycie

Dyskusja dla wiadomości: Potrąciła go osobówka, a potem przejechał po nim bus. Lekarze dawali mu 2 proc. szans na przeżycie.


 • Anonim (vrYTN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba pomóc temu człowiekowi. Jeżeli ktoś coś wie w tej sprawie, niech się odezwie do redakcji. Ludzie nie bójcie się, pamiętajcie że to wam mogło się przytrafić. Pamiętajcie że wszystko pozyczamy i kiedyś będzie nam oddane.

 • Anonim (A81W3E), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gościu ty to nie masz serca.Nie dość, że chłopak miał dwa procent na przeżycie to ty jeszcze go dobijasz takimi komentarzami.

 • Anonim (ekhtmn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sorry ale są bardziej potrzebujące osoby w tym dzieci które niczym nie zawiniły i które sa poważnie chore. Tez uważam ze kalectwo p. Stanisława jest spowodowane nadmiernym spożywaniem alkoholu i narkotyków czyli jednym słowem własną głupotą . Nie chce mi sie wierzyc aby w dniu wypadku nie byl pod wplywem alkoholu lub narkotyku. Swoj 1 % wole przeznaczyc na naprawdę szczytny cel a nie na jakaś patologie kto wie czy te pieniadze na alkohol nie zostana przeznaczone

 • Anonim (A81GvD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skąd wiesz, że był pod wpływem alkocholu. Nie wiesz a piszesz. Rozumiem,że są ludzie w gorszej sytuacji ale nie trzeba tego pisać w komentarzach. Nie lepiej zostawić to dla siebie. Przecież jak chłopak zobaczy te komentarze to sie załamie :)

 • Anonim (qfwOx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy swoją miarką mierzy.

 • Anonim (1Yxpb), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  znam p. Stanisława i wiem że warto mu pomóc a przeszłości nie warto z jego życia tu wspminac każdy przeciesz popełnia błędy w swoim życiu......

 • Anonim (vBHCQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie sądź, abyś nie był sądzony ! Najłatwiej jest kogoś oceniać, każdemu należy podać pomocną dłoń w kryzysowej sytuacji. Tu pieniądze zbierane są na konkretny cel- rehabilitacja.

 • Anonim (A7wz4Q), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jechałem tamtędy po wypadku, gdzie były już służby. Potwierdzam, że pogoda była niesprzyjająca, na pewno padał deszcz. Jednak mi coś nie pasuje. Bus stał jak i wszelkie czynności prowadzone były już za mostem przy skrzyżowaniu z drogą na Kliczków. W najbliższym otoczeniu nie ma tam przejścia dla pieszych, jedno jest przy rondzie a drugie przy sali weselnej (tam gdzie są światła). Są to znaczne odległości... Dlatego nie pasuje mi stwierdzenie, że poszkodowany przechodził przez jezdnię w miejscu dozwolonym...

 • Anonim (ANynlP), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedys byly jeszcze pasy przy samym moscie wlasnie jak sie skreca juz na dobra, teraz juz ich nie ma bo zlikwidowali. Moze wlasnie poszkodowany przechodzil po tych pasach.

 • Anonim (AE7q3A), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jest na zasiłku .. a kiedy nie był ? owszem był pijany i spał najezdni .. nigdy nie podjął się pracy na dłuższy czas .. co tutaj dużo mówić , nie szkoda mi Faceta bo go znam

 • Anonim (An2qkg), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brzydkie te bohomazy,te twarze takie krzywe no i ten styl, jeżeli nazwać to można stylem tak maluje większość amatorów,to ma być ładne?,nie wiem kto im powiedział? a jak ludzie tego pana znają i wiedzą ,że jest mocno trunkowy to mają rację ,że wolą na inny cel przeznaczyć pieniądze i nie ma co się oburzać.

 • Anonim (A81To3), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam byś lepiej nie namalował. Pewnie sam masz krzywą twarz i zazdrościsz. On przynajmiej umie malować pewnie zazdrościsz, że chłopak ma talent a nie błąka sie po melinach jak ty.

 • Anonim (AL0j8O), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie sobie spokój, kto chce to pomoże a kto nie chce to nie pomoże. Po co filozofować i ubliżać człowiekowi?

 • Anonim (ALU6Oq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było go zobaczyć z soboty na niedziele na orlenie kompletnie pijanego ,wywracając się rozbił swój telefon,nie potrafił sam ustać na nogach,ludzie mu pomagali wstać.Tak więc pomóżmy mu finansowo żeby mógł za co pić.