Dni Miasta 2016 – zobacz, co będzie się działo!

Dyskusja dla wiadomości: Dni Miasta 2016 – zobacz, co będzie się działo!.

• ALlzTI, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

To będą bardziej dni kultury bałkańskiej ( serbsko- chorwackiej) w Bolesławcu.

• vBHgd, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

lepszy rydz jak nic- wazne ze pod gust pokolenia 60 latków hmmm-zyc nie umierac.......

• AE7fn5, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Najazd fanów disco polo i pajdy ze smalcem. Powinny być konkursy w rzucie podkową, albo snopkiem siana wzwyż. I rozdawać ceramikę, niech trafi pod strzechę. Tylko kiedy coś dla mieszkańców?

• d9LxmX, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość AE7fn5 napisał(a):

Najazd fanów disco polo i pajdy ze smalcem. Powinny być konkursy w rzucie podkową, albo snopkiem siana wzwyż. I rozdawać ceramikę, niech trafi pod strzechę. Tylko kiedy coś dla mieszkańców?

Mnie osobiście bardzo cieszy sam fakt pamięci o reemigrantach! Urodziłem się w Bolesławcu, dorastałem, mam wspomnienia związane z tym miastem, tu poznałem swoją żonę, tu urodziła się moja córka, mam również tutaj rodzinę. Losy życiowe skierowały mnie do innego miasta ale bardzo chętnie wracam do Bolesławca. Znam wiele miejscowości wokół Bolesławca"Ocice, Krzyżowa, Osła, Różyniec, Osiecznica, Kliczków, Tomisław, Zebrzydowa.... a w tych miejscowościach LUDZI-repatriantów! Pamiętam z okresu dzieciństwa jak mówiło się o repatriantach, chyba z głupoty i niewiedzy, że to Jugosłowianie! Trzeba było wielu lat aby zrozumieć, że to są Polacy którzy wyjechali dawno temu z Ojczyzny, a po wojnie dane im było wrócić! Radzę przemyśleć czasami i zastanowić się w jakich pokopanych czasach przyszło ludziom żyć i jak pokopana jest historia. Pozdrawiam.

• AHdMg7, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

"Pamiętam z okresu dzieciństwa jak mówiło się o repatriantach, chyba z głupoty i niewiedzy, że to Jugosłowianie!"
    Tak prawdą a bogiem to mówiło się: jugole. :)

• A81GjC, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Usiłowałem się czegoś dowiedzieć co i gdzie będzie. Bardzo niejasno napisany program, człowiek topi się w całym tekście. I rzeczywiście już niedobrze się robi od "nadmiaru" tej kultury południowo bałkańskiej, po prostu wstyd "zarzucać" ludzi potomków z całego pasa wschodniego dawnej Polski. Wygląda to na nadużycie władz miasta, wśród których kilku ma korzenie z dawnej Jugosławii. Wszystko jest dla ludzi drodzy Państwo! Tylko proporcje, proporcje! Miłego dnia

• ePcCXH, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Wszystko dla naszych kochanych czworonogów. A koty gdzie ?!????????

• ANG7bI, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Mój pies piątkę chętnie przybija, siada, waruje, aportuje piłeczkę, ale nie chce iść się zaprezentować. Co mam teraz zrobić? Jak go przekonać? Pomocy!!!

• ej7770, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

A gdzie w tym wszystkim są ludzie z kresów.

• A5rizZ, 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

I te gwiazdy festynu bałkańskiego ,które wystepują dopiero w niedziele i to o 22:30.
    Zwykle gwiazdy występują w sobotę ,bo większość w niedzielę ma wolne ,ale w B-cu jak zwykle z logiką na bakier.