PWiK: praca ukierunkowana na efekty, nie na sukcesy

Dyskusja dla wiadomości: PWiK: praca ukierunkowana na efekty, nie na sukcesy.


 • Serdecznie gratuluję całej wspaniałej ekipie PWiK - robicie świetną robotę i za każdym razem jestem dumna, ze mam w moim mieście tak świetnie prosperującą firmę.

  Zachęcam bolesławian i mieszkańców gminy oraz Lwówka Śląskiego do pozytywnych wpisów, Ci ludzie ciężko i efektywnie dla Nas pracują.

 • Anonim (ALU6Ro), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To efektywna firma

 • Anonim (e3aWjH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też uważam, że ta firma jest mądrze zarządzana i osiąga doskonałe efekty.
  Przesadne jednak jest przekonywanie, że nasza kranówka ma parametry wody źródlanej. Takie parametry ona może ma na etapie uzdatniania i w laboratorium.

 • Anonim (AE7VVD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielotysięczny protest w Irlandii. Rząd wprowadza opłaty za wodę
  Kilkadziesiąt tysięcy ludzi przeszło w sobotę ulicami Dublina, by protestować przeciw wprowadzeniu przez rząd opłat za wodę. To już czwarta masowa demonstracja zorganizowana w tej sprawie od października ub. roku; do stycznia woda była w Irlandii bezpłatna.
  Facebook
  Według organizatorów w sobotnim proteście udział wzięło ok. 80 tys. ludzi, według państwowej telewizji RTE było to 30-40 tys. Wielu demonstrujących niosło flagi Grecji na znak solidarności z tym zadłużonym krajem.

  100 tys. Belgów na ulicach Brukseli przeciw planom oszczędnościowym
  - Rodziny (w Irlandii) nie dają już sobie rady, rząd spycha ich na krawędź przepaści - powiedziała Lynn Boylan, eurodeputowana ramienia opozycyjnej partii Sinn Fein.

  Rząd argumentuje, że opłata za wodę jest konieczna, ponieważ dyrektywa UE zobowiązuje władze do zachowania zasobów wodnych, a Irlandia jest jednym z ostatnich krajów, w których woda jest darmowa. Innym argumentem jest potrzeba modernizacji systemu wodociągów.

  Uczestnicy protestów uważają, że woda jest jednym z podstawowych praw człowieka i nie powinno się za nią płacić. Obawiają się, że następnym krokiem będzie prywatyzacja.

  Opłata za wodę ma być w 2015 roku stała, a od 2016 r. zróżnicowana w zależności od zużycia. Z rządowych kalkulacji cytowanych przez media wynika, że dwie osoby dorosłe mieszkające pod wspólnym dachem płaciłyby 278 euro rocznie, a pięcioosobowe gospodarstwo - 584 euro rocznie. akl/

 • Ciekawostka, nie wiedziałam, że woda w Irlandii była za darmo. Cóż... drugą Japonia nie zostaliśmy, drugą Irlandią też nie, ale coraz nam bliżej do religijnie fundamentalnego Dubaju :) I to się może udać. Pozdrawiam.