Gladiatorka chce pojechać na Mistrzostwa Świata w muay thai do Tajlandii

Dyskusja dla wiadomości: Gladiatorka chce pojechać na Mistrzostwa Świata w muay thai do Tajlandii.


 • anonim (AE7wIl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogę dziecku zasponsorować karnet na basen!

 • anonim (qfFUs), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze , to dyscyplina niszowa , po drugie ma rodziców i klub więc nie.ch spowodują. Jeszcze jedna rada, dziecko ucz się.

 • Została powołana do kadry Polski i ma tam jechać na własny koszt?

 • anonim (AE7wIl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś tu coś ściemnia.

 • anonim (ANUyte), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie rozumiem, w czym rzecz???

 • grrr (AtWq2s), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ela napisał(a):

  Została powołana do kadry Polski i ma tam jechać na własny koszt?

  to wyglada troszke inaczej Ona nie zostala powolana. ona moze wziasc udzial . I nie jest oficjalnym reprezentantem Polski tylko reprezentantem klubu gladiator. koniec koncow chodzi o to zeby sie poskladac na czyjes marzenia / hobby i rozreklamowac klub.

 • xyz (A81GEi), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie zanim dodacie jakiś głupi komentarz to przeczytajcie tekst ze zeozumieniem.

 • Carmel (A81GEL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko fajnie tylko dlaczego rodzice nie mają żadnego wkładu?! Na zrzutu zbierają 14 tysięcy, czyli dokładnie tyle ile jest potrzebne dla dwóch osób. Ja rozumiem coś pomóc jakby mieli jakiś własny wkład a tak? Chyba lepiej już dać prawdziwie potrzebującym niż zasponsorować wycieczkę... no ale każdy zrobi co uważa.

 • Rozczarowana (qf832), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepsze w tym wszystkim jest to że te komentarze piszecie a pojęcia nie macie o temacie , już nie wspomnę o tym że piszą zazdrośni , zawistni no i Ci co nie wpłacili pewnie nigdy na nic ani grosza ! Znam tą rodzinę i jeśli chodzi o karnet na basen to daruj sobie , dziecko na basen chodzi i jeśli chodzi o naukę to też sobie daruj bo dziecko ma świadectwo z czerwonym paskiem więc jak macie problem ze sobą to nie tu wpisujcie bezsensowne komentarze tylko szukajcie gdzie i kiedy przyjmuje lekarz odpowiedni do waszej przypadłości :D pozdrawiam

 • anonim (qfw1Q), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie oburzaj się tak. O karnecie na basen napisał pewnie ktoś, kogo tylko na to stać, a takich rodzin jest bardzo dużo. Dla większości te 14.000 jest większe niż dochód roczny na osobę. Może byłoby taniej gdyby dziewczynka zamiast z tatą, jechała pod opieką trenera, który i tak zapewne tam będzie. Łatwiej by było te pieniądze uzbierać. Co się stało, że wzrosły koszty tego wyjazdu? Na stronie Związku napisali, że koszt ok.5.000,-

 • Kierownik (A81G5C), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  anonim na sronie Polskiego Związku jest napisane że koszt wyjazdu to około 6.000, a po drugie to jak by jechał trener to napewno tato by nie jechał. Carmel na zrzuta zebrane jest 400pln tak że resztę kwoty muszą pokryć rodzice tak że nikt nie sponsoruje wycieczki, jeżeli uważasz że wyjazd na mistrzostwa świata to wycieczka to gratulacje inteligencji. Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią tylko zazdrościć sukcesu innym i tylko narzekać. Trzymam kciuki żeby się udało wyjechać Martynce i przywieźć medal. grrr na stronie Związku jest lista zawodników reprezentujących nasz kraj nie klub tylko kraj, widzę że większość komentarzy jest od ludzi którzy pewnie nic w życiu nie osiągnęli i jeszcze zazdroszczą sukcesu tym którzy ciężko pracują na swój sukces.

 • anonim (ANG9bt), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Halo, halo, zwolnij trochę z tym oburzeniem, bo jak będziesz z taką złością do ludzi podchodzić, to raczej nie będą chętni wpłacać na ten cel pieniędzy...

 • Kierownik (A81Gsx), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja wcale nie jestem oburzony, jestem bardzo spokojnym człowiekiem, ale jak czytam takie głupie komentarze od ludzi którzy nie mają pojęcia o temacie to mi się drobne nie zgadzają w kieszeni, a poza tym jak ktoś chce wypłacić pieniądze na tak szczytny cel to na pewno nie będzie patrzeć na to co ja piszę, a jak ktoś nie chce wypłacić to i tak nie wplaci.