Abonament z telefonem – czy się opłaca?

Dyskusja dla wiadomości: Abonament z telefonem – czy się opłaca?.


 • B (A7wzNJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolę telefon na kartę - bez zobowiązań.

 • anonim (A7w4j8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja wybralem oferte na karte, doladowuje kiedy potrzebuje i ile potrzebuje, kontroluje wydatki, nawet jak jakas aplikacja w tle zezarlaby kase to nie dostane zawalu na koniec miesiaca gdy zobacze rachunek.

 • M (qfwQj), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Jest to jeden z najdroższych przykładów, ponieważ dotyczy najnowszej generacji Samsunga Galaxy. W przypadku starszych modeli, np. Huawei P10 Lite[...]" Samsungów Galaxy jak psów, nawet budżetowych z serii J, warto dodać, że droga to jest ale seria S. P10 lite nie jest stary, a tańszy, z niższej półki.

  Orange może tylko wspomnieć o MIXie, bo dawno z ich oferty zniknął.

  Opłatę startową tak wysoką, to chyba ma tylko orange. Przedłużający umowę tylko ją nie płacą, bo numer jest cały czas aktywny, a z racji przedłużenia nie ma żadnych gratyfikacji, oferta jest ta sama co dla nowych klientów, a wręcz przeniesienie do innej sieci jest korzystniejsze.

  "W przypadku telefonu na kartę często zapominamy o doładowaniu konta i rozmowa może się zakończyć w najmniej spodziewanym momencie, nie wspominając, że pakiet internetowy w tym wariancie jest nieopłacalny i szybko zeruje konto." Orange zapomina, że można wykonywać rozmowy na koszt odbiorcy. Jak szybko zeruje konto, skoro w ofercie na kartę, nawet Orange FreeNet można dostać sporo internetu za darmo.

  "Jeśli więc zdarzy się, że sprzęt ulegnie zniszczeniu, to operator przejmuje na siebie obowiązki związane z dostarczeniem smartfona do serwisu i ma na to 2 tygodnie od momentu przekazania uszkodzonego telefonu." Nie zniszczenia, a samoistnej awarii. Zniszczenia (z winy użytkownika) nie są objęte gwarancją, a za ubezpieczenie trzeba płacić.

  Abonamenty no limit po różnych operatorach krążą już po 19zł, czy warto dopłacać 40 =>59 zeby mieć podobną ofertę i zapłacić za urządzenie 960zł (24miesiące) plus opłata początkowa, żeby mieć telefon warty połowę tej kwoty?

 • To tylko mnie telefon wystarczy średnio na 6 lat?

 • anonim (qf8L2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Orange free na kartę Przy doładowania 50 zł rozmowy na 3 m_ce dają 25 GB też na
  3 m-ce.

 • xPD (dRj04F), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  no jasnie że się nie opłaca

 • craster (AHCVqP), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mam w sferii i dostałem zniżkę na telefon który mogłem sobie wybrać - to jest spoko rozwiązanie

 • kociu (A7bEfm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ma starego szrota na kartę i jeden mądrzejszy od drugiego jak ktos chce naprawde kombajn to musi brać abonament niestety , chyba ze ma dwa kafle na zbyciu . Opłaca sie opłaca DO TEGO INTERNECIK i też wyjdzie 50 czy 60 zł bo za 10 zł to sie nie da ....pogadać na kartę za długo .

 • obok (vBMTO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  craster (AHCVqP) napisał(a):

  Ja mam w sferii i dostałem zniżkę na telefon który mogłem sobie wybrać - to jest spoko rozwiązanie

  A co to jest za sieć? Możesz coś więcej powiedzieć?

 • craster (VxzrV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No ja mam u nich abonament za 15zł w tym momencie, bo przedłużałem umowę