Nie działają światła przy skrzyżowaniu na Tysiąclecia, będzie jeszcze gorzej

Dyskusja dla wiadomości: Nie działają światła przy skrzyżowaniu na Tysiąclecia, będzie jeszcze gorzej.


 • Anonim (A7bEEI), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dużo sprawniejszy ruch jest bez tych świateł. Zrobić przejścia dla pieszych górą a nie inwestujecie w światła

 • Anonim (A7w4j8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ja dobrze widze ze na skrzyzowaniu chrobrego-tysiaclecia bedzie zmiana organizacji ruchu? Czyli od strony stadionu lewy pas wylacznie do skretu w lewo?

 • Anonim (An2weD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym oni ten ruch mierzyli? Chyba ilością wypitych piw. Na palcach jednej ręki można w ciągu dnia policzyć samochody skrecające w lewo od stadionu. ale było pewnie tak: Jakiś yntelygent zaprogramował światła z lewoskrętem i teraz żeby nie poprawiać to przemalują pasy. bo przeprogramowanie świateł przerasta ich możliwośći

 • Anonim (AEfDKL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jakoś sprawniej ruch idzie bez tych świateł. według mnie są nie potrzebne. znalazło by się jeszcze kilka skrzyżowań na których bez nich by się obeszło....

 • Anonim (AE4gO3), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak świateł powoduje zakłócenia w ruchu.Jako pieszy nie czuje się bezpiecznie w obecnej chwili.Strach przechodzić przez ulicę bo kierowcy jeżdżą jak chcą. Taka sytuacja nie wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Kierowcy jada i nie zwracają uwagi na pisząc czekających na przejściu. Światła są konieczne i to jak najprędzej.

 • Anonim (AsFURJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już tyle zainwestowali to mogli dorzucić minutnik do tych świateł , Lubań posiada a nas nie stać niestety a szkoda no i kamerka dla tych na czerwonym co jest nagminne he he he ale szkoda kasy jak rozumiem .

 • Anonim (ANyWgK), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobic rondo.

 • Anonim (AE7a9K), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Irytuje fakt, że po rozkopach nie doprowadza się terenu do stanu poprzedniego (skrzyżowanie koło tunelu przy sądzie) - chodnik z kostki przy tunelu wybrakowany (ułożenie kostki wokół okrągłej pokrywy studni okazało się zadaniem ponad siły wykonawcy), asfalt w chodniku po drugiej stronie ulicy już się zapadł. Czy wykonawca zamierza to poprawić, czy inwestor sprawdza stan nawierzchni przed podpisaniem protokołu odbioru robót?

 • Anonim (A81GNU), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  remont trwa długo to przez pracowników od tygodnia jeżdze kilka razy dziennie i widze jednego pracującego robotnika a reszta patrzy na robote z fają w zębach opierając słupy porażka totalna

 • Anonim (A7w4j8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  powierdzam, mogliby wprowadzić minutniki na sygnalizatorach

 • Anonim (eltCFH), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miesiąc czasu . Wymiana dwóch słupów i wysięgnika . Totalna porażka , amatorka . A kit wciskany przez wykonawce , żenada . To jakaś parodia , zwykłe proste skrzyżowanie . Wykonawca do bani !

 • Anonim (AjWoVh), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AEfDKL) napisał(a):

  jakoś sprawniej ruch idzie bez tych świateł. według mnie są nie potrzebne. znalazło by się jeszcze kilka skrzyżowań na których bez nich by się obeszło....

  hahaha, dzisiaj jakaś paniusia w białym "pizdryku" stała od strony stadionu i przepuszczała wszystkich... widziałem ten strach w jej oczach. Kompletnie nie wiedziała o co w tym wszystkich chodzi... masakra bo to nie jedyna co nie wie jak jeździć gdy sygnalizacja jest wyłączona.

 • Anonim (An2qM4), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec zawsze był dymany przez kacyków z wrocka