Nie działają światła przy skrzyżowaniu na Tysiąclecia, będzie jeszcze gorzej

Dyskusja dla wiadomości: Nie działają światła przy skrzyżowaniu na Tysiąclecia, będzie jeszcze gorzej.


 • Anonim (A7bEEI), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dużo sprawniejszy ruch jest bez tych świateł. Zrobić przejścia dla pieszych górą a nie inwestujecie w światła

 • Anonim (A7w4j8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ja dobrze widze ze na skrzyzowaniu chrobrego-tysiaclecia bedzie zmiana organizacji ruchu? Czyli od strony stadionu lewy pas wylacznie do skretu w lewo?

 • Anonim (An2weD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym oni ten ruch mierzyli? Chyba ilością wypitych piw. Na palcach jednej ręki można w ciągu dnia policzyć samochody skrecające w lewo od stadionu. ale było pewnie tak: Jakiś yntelygent zaprogramował światła z lewoskrętem i teraz żeby nie poprawiać to przemalują pasy. bo przeprogramowanie świateł przerasta ich możliwośći

 • Anonim (AEfDKL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jakoś sprawniej ruch idzie bez tych świateł. według mnie są nie potrzebne. znalazło by się jeszcze kilka skrzyżowań na których bez nich by się obeszło....

 • Anonim (AE4gO3), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak świateł powoduje zakłócenia w ruchu.Jako pieszy nie czuje się bezpiecznie w obecnej chwili.Strach przechodzić przez ulicę bo kierowcy jeżdżą jak chcą. Taka sytuacja nie wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Kierowcy jada i nie zwracają uwagi na pisząc czekających na przejściu. Światła są konieczne i to jak najprędzej.

 • Anonim (AsFURJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już tyle zainwestowali to mogli dorzucić minutnik do tych świateł , Lubań posiada a nas nie stać niestety a szkoda no i kamerka dla tych na czerwonym co jest nagminne he he he ale szkoda kasy jak rozumiem .

 • Anonim (ANyWgK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobic rondo.

 • Anonim (AE7a9K), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Irytuje fakt, że po rozkopach nie doprowadza się terenu do stanu poprzedniego (skrzyżowanie koło tunelu przy sądzie) - chodnik z kostki przy tunelu wybrakowany (ułożenie kostki wokół okrągłej pokrywy studni okazało się zadaniem ponad siły wykonawcy), asfalt w chodniku po drugiej stronie ulicy już się zapadł. Czy wykonawca zamierza to poprawić, czy inwestor sprawdza stan nawierzchni przed podpisaniem protokołu odbioru robót?

 • Anonim (A81GNU), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  remont trwa długo to przez pracowników od tygodnia jeżdze kilka razy dziennie i widze jednego pracującego robotnika a reszta patrzy na robote z fają w zębach opierając słupy porażka totalna

 • Anonim (A7w4j8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  powierdzam, mogliby wprowadzić minutniki na sygnalizatorach

 • Anonim (eltCFH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miesiąc czasu . Wymiana dwóch słupów i wysięgnika . Totalna porażka , amatorka . A kit wciskany przez wykonawce , żenada . To jakaś parodia , zwykłe proste skrzyżowanie . Wykonawca do bani !

 • Anonim (AjWoVh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AEfDKL) napisał(a):

  jakoś sprawniej ruch idzie bez tych świateł. według mnie są nie potrzebne. znalazło by się jeszcze kilka skrzyżowań na których bez nich by się obeszło....

  hahaha, dzisiaj jakaś paniusia w białym "pizdryku" stała od strony stadionu i przepuszczała wszystkich... widziałem ten strach w jej oczach. Kompletnie nie wiedziała o co w tym wszystkich chodzi... masakra bo to nie jedyna co nie wie jak jeździć gdy sygnalizacja jest wyłączona.

 • Anonim (An2qM4), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec zawsze był dymany przez kacyków z wrocka