300 osób przed sądem w Bolesławcu żądało veta prezydenta Dudy

Dyskusja dla wiadomości: 300 osób przed sądem w Bolesławcu żądało veta prezydenta Dudy.


  • anonim (vZxm9), 2017-07-24 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ma się z czego cieszyć. Chcą poprawić babole, które puścili przez sejm, potem senat. Protestujący się cieszą, prezydent okazał się prezydentem i wszyscy są zadowoleni - tylko jak długo? Po wakacjach będzie ciąg dalszy

  • Paxvobiscum (ANyeG1), 2017-07-24 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto nie lubi polityki PIS? Jeżeli chodzi o tzw. przeciętnego obywatela to są to wszelkiej maści lewaccy odbiorcy telewizji komercyjnych, szczególnie TVN, z wypranymi do cna móżdżkami. To także wszyscy z zasady nienawidzący chrześcijańskiej nauki społecznej, bo ta zakazuje dokonywania aborcji i eutanazji, promuje wielodzietność (wg nich jest to synonim zacofania i ubóstwa), następnie mamy zwolenników przyjmowania islamskich imigrantów do Polski (nie mylić z prawdziwymi uchodźcami potrzebującymi pomocy). Następna grupa Polaków ziejąca nienawiścią do PIS, to ludzie uwikłani w układy mafijne, czujący że pali im się grunt pod nogami, dawni komuniści i członkowie UB i SB, sędziowie czujący, że stracą przywileje, dziennikarze na usługach lewicowych obcych mediów i jeszcze by się sporo innych wrogów tej partii znalazło. Jeśli chodzi o mnie, to ja też z wielu powodów nie lubię PISu za ich prymitywny klerykalizm, włażenie Rydzykowi w d..., za histerię smoleńską i parę innych rzeczy. Ale z tym wszystkim wiem, że i tak jest to rząd, który do tej pory najlepiej chroni interesy Polaków i Polski. Z tego względu wybaczam im grzechy, które wyżej wymieniłem.

  • ojciec (qfw7G), 2017-07-24 19:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Paxvobiscum (ANyeG1) napisał(a):

    Kto nie lubi polityki PIS? Jeżeli chodzi o tzw. przeciętnego obywatela to są to wszelkiej maści lewaccy odbiorcy telewizji komercyjnych, szczególnie TVN, z wypranymi do cna móżdżkami. To także wszyscy z zasady nienawidzący chrześcijańskiej nauki społecznej, bo ta zakazuje dokonywania aborcji i eutanazji, promuje wielodzietność (wg nich jest to synonim zacofania i ubóstwa), następnie mamy zwolenników przyjmowania islamskich imigrantów do Polski (nie mylić z prawdziwymi uchodźcami potrzebującymi pomocy). Następna grupa Polaków ziejąca nienawiścią do PIS, to ludzie uwikłani w układy mafijne, czujący że pali im się grunt pod nogami, dawni komuniści i członkowie UB i SB, sędziowie czujący, że stracą przywileje, dziennikarze na usługach lewicowych obcych mediów i jeszcze by się sporo innych wrogów tej partii znalazło. Jeśli chodzi o mnie, to ja też z wielu powodów nie lubię PISu za ich prymitywny klerykalizm, włażenie Rydzykowi w d..., za histerię smoleńską i parę innych rzeczy. Ale z tym wszystkim wiem, że i tak jest to rząd, który do tej pory najlepiej chroni interesy Polaków i Polski. Z tego względu wybaczam im grzechy, które wyżej wymieniłem.

    Ty musi prawdziwy polak katolik .Znamy twoje credo .A co o księżach pedofilach ? .na inną parafię ,do Rzymu,czy na misję niech nawracają.? A co z Jarosławem człowiekiem o kocim sercu ,łagodnym ,ufnym,pomagającym innym ?

  • Cer (A81G4F), 2017-07-25 01:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANyCu5) napisał(a):

    I kolejne trafne podsumowanie :)

    Brawo!

  • anonim (e3aTDd), 2017-07-25 07:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (evRifY) napisał(a):

    I jeszcze, gdzie byliście jak strzelali do górników z broni gładkolufowej w lutym 2015, kiedy to PO chciała zamykać rzekomo nierentowne kopalnie. Do końca roku kopalnie przyniosą ok. 400 mln zysku. Za PO się ponoć nie opłacało, a dlaczego? bo już leżały na pniu do opchnięcia Niemcom za bezcen żeby paru targowiczan miało stołki w Brukseli. Ludzie! czy wy kurde mózgów nie macie?

    Dali się zmanipulować, aż przykro na to patrzeć :(

  • tom77 (A81ZUp), 2017-07-26 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oh,jak was doopy bolą że w Bolesławcu z własnej nieprzymuszonej woli przyszło kilkaset osób mających inne poglądy niż jedyna słuszna partia.I nikt ich nie przywiózł partyjnymi autobusami...
    Nie jestem byłym SB-kiem(byłem dzieckiem gdy padła komuna)nigdy nie byłem karany(nie licząc mandatów jako kierowca),pracuję uczciwie w rodzinnej firmie a nie w budżetówce za czyjeś podatki,jestem katolikiem i popieram aborcję w przypadku zagrożenia życia matki.Jestem za przyjmowaniem imigrantów którzy naprawdę uciejają przed wojną.Nigdy nie zagłosuję na pis.To takie dziwne,prawda?

Reklama