Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem.


  • mała (qfHbN), 2017-07-21 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7w4j8) napisał(a):

    dobitne fakty mówią jasno

    http://forsal.pl/artykuly/1059177,resort-finansow-nadwyzka-budzetu-po-czerwcu-2017-r-wyniosla-5-9-mld-zl.html

    i co dalej za poprzednim rzadem tak tęsknicie lemingi ?

    A Ty co odważny jesteś tylko przez internet. Widać co prezentujesz swoją postawą, zero jakiejkolwiek kultury same wyzwiska.

  • anonim (A7w4j8), 2017-07-21 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    mała (qfHbN) napisał(a):

    A Ty co odważny jesteś tylko przez internet. Widać co prezentujesz swoją postawą, zero jakiejkolwiek kultury same wyzwiska.

    Dlaczego nie bylo protestow za poprzednicb rzadow? jak uchwalali wiek emerytalny? gdzie byliscie ?

    PIS wygral demokratycznie wybory, dajcie im porzadzić, maja swój czas.

  • anonim (A7w4j8), 2017-07-21 20:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7w4j8) napisał(a):

    Dlaczego nie bylo protestow za poprzednicb rzadow? jak uchwalali wiek emerytalny? gdzie byliscie ?

    PIS wygral demokratycznie wybory, dajcie im porzadzić, maja swój czas.

    i jak widac budzet w koncu ma nadwyżke, czyli panstwo jest dobrze zarządzane

    tak czy nie ?

  • anonim (A7w4j8), 2017-07-21 20:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7JS5) napisał(a):

    To co PISoszczylu ,nie będzie już podwyżek cen gazu ,prądy czy wody? Odpuszczacie to?

    tak sie sklada ze nie jestem za PISEM
    glosowalem za Kukiz 15

    wkurza mnie to ciagle narzekanie protesty, a faktem jest ze rzad robi swoje i wychodzi mu to

  • Bu hahaha (As6uWJ), 2017-07-21 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  • starydziad (AE7xtT), 2017-07-21 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowny przedmowco pisowską reforme emerytury to ty dopiero odczujesz .Narazie to dopiero wyszedles z pampersów i nie pamietasz czasów PRL .Wyzwiskami nie zmienisz niczyich poglądów i doswiadczenia zyciowego.Chory psychicznie Kaczynski i kgbista Macierewicz (sympatyk Castro i Guwery )to jest nieszczescie dla tego kraju .Wyjscie z Uni i sądy które mają kierowac sie wartosciami Chrzescianskimi a nie prawem tego chcecie ?Ja jestem starym czlowiekiem i pamietam lata 70 i 80 .Pamietam wypowiedzi niektórych działaczy PiSu i to kim wtedy byli .Posiadam sporą biblioteczkę bibuły z tamtych czasów .Odrazu odpowiem na ewentualne wpisy kim wtedy byłem .Nie dzialałem w Solidarnosci ,byłem zwykłym pracownikiem który za dowcip o Frasyniuku dostał parę pał od milicjantów przy kontroli mojego samochodu .Jestem już stary ale pamięęc mam dobrą więc w niedzielę jezeli zdrowie pozwoli zjawię się przed sądem .Niechcę nowego wydania nacjonalizmu w wydaniu Kaczynskiego ,twarzy tez nie będę ukrywał .

  • anonim (A7w4j8), 2017-07-21 21:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    starydziad (AE7xtT) napisał(a):

    Szanowny przedmowco pisowską reforme emerytury to ty dopiero odczujesz .Narazie to dopiero wyszedles z pampersów i nie pamietasz czasów PRL .Wyzwiskami nie zmienisz niczyich poglądów i doswiadczenia zyciowego.Chory psychicznie Kaczynski i kgbista Macierewicz (sympatyk Castro i Guwery )to jest nieszczescie dla tego kraju .Wyjscie z Uni i sądy które mają kierowac sie wartosciami Chrzescianskimi a nie prawem tego chcecie ?Ja jestem starym czlowiekiem i pamietam lata 70 i 80 .Pamietam wypowiedzi niektórych działaczy PiSu i to kim wtedy byli .Posiadam sporą biblioteczkę bibuły z tamtych czasów .Odrazu odpowiem na ewentualne wpisy kim wtedy byłem .Nie dzialałem w Solidarnosci ,byłem zwykłym pracownikiem który za dowcip o Frasyniuku dostał parę pał od milicjantów przy kontroli mojego samochodu .Jestem już stary ale pamięęc mam dobrą więc w niedzielę jezeli zdrowie pozwoli zjawię się przed sądem .Niechcę nowego wydania nacjonalizmu w wydaniu Kaczynskiego ,twarzy tez nie będę ukrywał .

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-jestesmy-bardzo-blisko-wojny-domowej/dkgkx8j

    niestety ale oboz opozycyjny podsyca konflikt ktory moze wybuchnac w koncu w Polsce

  • Reklama

  • przemek (AE7HgG), 2017-07-21 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Słuchajcie zwolennicy PIS .
    Jak wam się to podoba, że powoli w całej Polsce ruszają masowe protesty przeciwko rozwaleniu Sądu Najwyższego.
    Przetrzyjcie oczy i okulary.
    Czy to naprawdę (w myśl waszej propagandy) ryk świń odrywanych od koryta ?
    Jesteście w stanie kogoś zauważyć w protestującym tłumie poza lemingami, złodziejami, ubekami i komunistami ?
    Przypomnę wam, że kiedyś komuniści (zanim zauważyli, że to prawdziwi robotnicy upominają się o swoje prawa) nazywali protestujących warchołami, chuliganami i szumowinami społecznymi.
    Koniecznie chcecie ich naśladować ???

  • starydziad (AE7xtT), 2017-07-21 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taa .Przemówienia w Sejmie Kaczynskiego ,pani premier i innych posłów z PiS to miód na dusze narodu .

  • anonim (A7w4j8), 2017-07-21 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    starydziad (AE7xtT) napisał(a):

    Taa .Przemówienia w Sejmie Kaczynskiego ,pani premier i innych posłów z PiS to miód na dusze narodu .

    wygrali demokratyczne wybory czy nie ?

    czemu zawsze lament jest po wyborach, a jak jest szansa żeby coś zmienić to polowa polaków ma to w dupie ?

  • aa (A81u4o), 2017-07-21 21:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    odwaga protestujących? odwaga to była kiedyś, gdy można było dostać łomot, albo gumową kulkę, jak za PO na JSW. Teraz to prowincjonalny lansik, Bezpieczny, telewizyjnie buntowniczy, a i zdjęcie za free:) Chociaż nie, przecież o 6 rano w drzwi załomocą i wywiozą:)

  • maro (A81u4G), 2017-07-21 22:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wczoraj tj czwartek o 21.30 byly cztery osoby :) blaznowiie :)

  • moll (A81GFj), 2017-07-21 22:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powiat 80 tys, sąd rejonowy o jeszcze większej właściwości terytorialnej i ledwo ponad 100 osób. Szacunek dla Polaków którzy nie dają się manipulowac. A mam wrażenie że to nie o sądy chodzi tylko o to żeby PiS nie rządził. Więc jeśli nie PiS to jakie pomysły?

  • Aga (ANUfXh), 2017-07-21 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    POlszewia przez 8 lat miała: Sejm, Senat, Prezydenta, Rząd i Premiera, TK, Prokuraturę, Sądy, Policję, NIK, TVP, a dzisiaj pierd**** o dyktaturze. Helou ludzie otumanieni przez GW i TVN!

  • anonim (AE7JS5), 2017-07-22 04:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aga (ANUfXh) napisał(a):

    POlszewia przez 8 lat miała: Sejm, Senat, Prezydenta, Rząd i Premiera, TK, Prokuraturę, Sądy, Policję, NIK, TVP, a dzisiaj pierd**** o dyktaturze. Helou ludzie otumanieni przez GW i TVN!

    Czy rogaczu na ,,Bobrzanach'' także wkleiłeś twe wypociny ?

Reklama