Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem.


  • Michal (e3k873), 2017-07-21 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Już to kiedyś komuś wklejałam, ale wiedzy nigdy dość.

    Cytat "Dlaczego "kiedy" zostało "póki"? Zdaniem specjalistów zamiany należy szukać już w początkach XIX wieku. - Pierwszym takim momentem zauważonym przeze mnie jest moment z 1820 roku, kiedy w jednej z przeróbek mazurka zaistniało słowo "póki" my żyjemy - zauważa Aniela Wawrzyk, kustosz muzeum hymnu narodowego w Będominie.'

    Pani Grażyno, dziękuję za tę informację, aczkolwiek za bardziej interesujące od źródeł tego błędu zauważam zależność, iż ludzie protestujący przeciwko obaleniu porządku okrągłego stołu popełniają ten sam błąd co jeden z ojców załorzycieli okrągłego stołu, gen. Jaruzelski.

  • anonim (vZl0g), 2017-07-21 11:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdy ukradziono Polakom 150 miliardów złotych z OFE, gdy ludzie umierali na skutek niesprawiedliwości sądów, gdy tracili majątki również z tego powodu, gdzie byliście? Staliście po stronie niesprawiedliwości POpierając rządy aferzystów. Teraz obawiacie się, że sprawiedliwości stanie się zadość to protestujecie?Tfu!

  • Mariusz (A81Gpl), 2017-07-21 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo PiS wkońcu w naszym kochanym kraju skończy sie komuna raz na zawsze a nie tylko teoretycznie po 89 roku.od tamtej pory ludzie w sadach i wszystkich urzedach to Ci sami co siedzieli tam za komuny i nic sie nie zmieniło.Komuna była cały czas tylko ukryta bo niby demokracja.Ale co to za demokracja jak sprawy wygrywa ten co ma kase albo jakies wpływy.żal mi tych ludzi protestujacych mysla ze robia dobrze ale zyja w zakłamaniu.prawda jest jedna 8 zmarnowanych lat i krzyczenia nie ma pieniedzy jak widac w poł roku mozna zrobic budżet państwa i byc 6 mld zł na plusie obniżajac wiek emerytalny i robiac cos dla biednych rodzin 500 plus.opozycja to złodzieje i komunisci i prywaciarze.brawo PiS oby tak dalej a bedziecie miec ponad 50 %.brawo Polska wkoncu wstajesz z kolan.

  • anonim (AL0jVm), 2017-07-21 11:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na szczęście bolesławianie mają w dupie takie akcje. Frekwencja marna bo ludzie wiedzą że to nagonka post komuny. A ze zniczami to zapraszam na Śluzową a nie pod Sąd.

  • mama (AreNuK), 2017-07-21 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W tym sądzie jest taki burdel że to się w glowie nie mieści. Czas żeby ktoś zrobił im porządek.

  • anonim (AN0byR), 2017-07-21 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mariusz (A81Gpl) napisał(a):

    Brawo PiS wkońcu w naszym kochanym kraju skończy sie komuna raz na zawsze a nie tylko teoretycznie po 89 roku.od tamtej pory ludzie w sadach i wszystkich urzedach to Ci sami co siedzieli tam za komuny i nic sie nie zmieniło.Komuna była cały czas tylko ukryta bo niby demokracja.Ale co to za demokracja jak sprawy wygrywa ten co ma kase albo jakies wpływy.żal mi tych ludzi protestujacych mysla ze robia dobrze ale zyja w zakłamaniu.prawda jest jedna 8 zmarnowanych lat i krzyczenia nie ma pieniedzy jak widac w poł roku mozna zrobic budżet państwa i byc 6 mld zł na plusie obniżajac wiek emerytalny i robiac cos dla biednych rodzin 500 plus.opozycja to złodzieje i komunisci i prywaciarze.brawo PiS oby tak dalej a bedziecie miec ponad 50 %.brawo Polska wkoncu wstajesz z kolan.

    A teraz PiS co robi? zabierają z OFE tą resztę , którą PO zostawiło; i żeby było jasne - nie jestem zwolennikiem KOD, PO, Nowoczesna czy czegoś innego; jestem myślącym obywatelem tego kraju, który pamieta politykę PiS z lat 2005-2007 i wiem czego mogę sie spodziewać po duecię szery Zbysiu "Zero" Ziobro i naczelniku państwa Kaczyńskim; dlatego przyszedłem pod sąd!!!

  • Maximus (ARC4hQ), 2017-07-21 11:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pan Sas przemawia. A w firmach rodziny pracują ludzie za najniższą krajową!
    I nikt pod firmą nie protestuje. I obecny układ pasuje.
    Całe szczęście się kończy. I te tesztki świec pozbierajcie darmozjady bo k. ktoś za najniższą krajowąbędzie po was musiał posprzątać.

  • Reklama

  • do członka (AE7JS5), 2017-07-21 11:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mariusz (A81Gpl) napisał(a):

    Brawo PiS wkońcu w naszym kochanym kraju skończy sie komuna raz na zawsze a nie tylko teoretycznie po 89 roku.od tamtej pory ludzie w sadach i wszystkich urzedach to Ci sami co siedzieli tam za komuny i nic sie nie zmieniło.Komuna była cały czas tylko ukryta bo niby demokracja.Ale co to za demokracja jak sprawy wygrywa ten co ma kase albo jakies wpływy.żal mi tych ludzi protestujacych mysla ze robia dobrze ale zyja w zakłamaniu.prawda jest jedna 8 zmarnowanych lat i krzyczenia nie ma pieniedzy jak widac w poł roku mozna zrobic budżet państwa i byc 6 mld zł na plusie obniżajac wiek emerytalny i robiac cos dla biednych rodzin 500 plus.opozycja to złodzieje i komunisci i prywaciarze.brawo PiS oby tak dalej a bedziecie miec ponad 50 %.brawo Polska wkoncu wstajesz z kolan.

    Jak to skończy się komuna.kartofel wywali prokuratora Piotrowicza ,Jasińskiego,Karskiego ,Kryże,Ciocha,Czabańskiego,Łopińskiego,itd.itd.?
    Wiesz coś ?

  • Aa (A81ujc), 2017-07-21 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na bogato...SLD broni sądów :-) pani z flagą the best... Kabareton to pikuś :-)

  • anonim (A81XU2), 2017-07-21 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Boleslawiec !!!!!!

  • karola (qfHbN), 2017-07-21 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo nie boją się wyjść na ulicę i zaprotestować. Każdy ma do tego prawo. A Pisowcy potrafią tylko znieważać i wyzywać. Zero kultury, my nie będziemy zniżać się do Waszego poziomu, nie warto !!!

  • Anty kod (qfHAh), 2017-07-21 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Precz z po i nowoczesną

  • ; (AsPccX), 2017-07-21 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bolec nauta (A3T0CR) napisał(a):

    Chyba ty jesteś PiS bo ja na pewno nie.I nigdy Ale to prze nigdy za PiS.te tłumy są przeciwko PIS co oni wyprawiają.jeszcze trochę to odetną Internet,nie będzie tyle telewizji,nie będzie nic.

    Widać, że nie z pis, bo nawet ze zrozumieniem czytać nie potrafisz.

  • kropka 46 (ekh586), 2017-07-21 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystkim beneficjentom 500+ i entuzjastom "dobrej zmiany"dedykuję wierszyk p.Szczepkowskiej: "żadne nagrody nie naprawią szkody, jakie nam rząd funduje co nam państwo psuje".Uznanie dla wszystkich odważnych uczestników protestu . też się przyłącze bo to jedyny sposób. ..

  • anonim (ANGuxi), 2017-07-21 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    PO (ANbpuK) napisał(a):

    to właściciel mirmed też za komuną? w tym przypadku zacznę chodzić do PROVITY.

    Który to? Możesz opisać? To też tam więcej nie pójdę.

Reklama