Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 150 osób protestowało przed bolesławieckim sądem.


  • anonim (AresqH), 2017-07-21 07:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo popieram !!! Precz z Kaczyńskim ! Nie chce żeby taki ktoś jak on dyktował mi jak mam żyć. Niech najpierw poukłada sobie swoje życie .

  • krambat (AresKs), 2017-07-21 08:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    wszystko zgodnie z planem - stoją beneficjenci poprzedniej ekipy a przemówił do nich konsomolec z komuszym rodowodem! możecie kwiczeć tupać płakać i co tam chcecie NIC TO NIE ZMIENI - na szczęscie

  • anonim (A81XnL), 2017-07-21 08:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Puszka dla Kijowskiego była? :D

  • Jvo (AKfzp8), 2017-07-21 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    95% z obecnych nie ma pojecia o co chodzi w ustawie i po Co tam przyszla.

  • redaktur (AE7FtW), 2017-07-21 08:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Według TVN24 pod Bolesławieckim sądem 1500 osób ...i wciąż przywożą autobusami nowych , znicze znikają z pod cmentarzy jak przed 1 Listopada .
    Tak się w tych sądach od dawna zle działo , że juz nawet ludzie nie chcą zmiany bo nowe to złe.....zło .
    Wolność ,różność, masturbancja :-)

  • Adrian (vZl5t), 2017-07-21 09:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cebulactwo, na szczescie to tylko odsetek spoleczenstwa, ktory nic nie wskora.

  • Janek (euuDJ0), 2017-07-21 09:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale o co chodzi z tym protestem?bo dopiero wstałem

  • Reklama

  • korwiniwsta (qfFea), 2017-07-21 09:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    za dwa lata wybory, mobilizujcie się aby targowica PeOwska wygrała, wówczas wskoczycie w buty PiSiorów i będziecie podejrzewam inaczej gadać, a tak już serio to dziwie się Wam, naprawdę, krzyczycie konstytucja a sami nie przestrzegacie jej, chcecie siłą obalić rząd który został wybrany w demokratycznych wyborach, a to że ma większość parlamentarną to wybór suwerena, który ma decydujący głos.
    Jeśli ktoś się uważa za Polaka Patriotę to doskonale wie, że przez takich jak Platforma czy Nowoczesna doszło do rozbiorów Polski, tak własnie takich jak oni, przez taką targowice, która za unijne srebrniki jest zrobić wszystko. Interes Polski mają gdzieś, liczy sie tylko zachód,
    Dochodzimy do momentu czy chcemy być suwerennym państwem Polskim, czy kolonią IV rzeszy. Ludzie opamiętajcie się bo przez te PeOwskie festyny może dojść do rozlewu krwi

  • Tak jest (AN0jXb), 2017-07-21 09:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A81XnL) napisał(a):

    Puszka dla Kijowskiego była? :D

    A co chciałbyś,żeby była dla ciebie?,dla ciebie ani 1 grosika!!!! Trzeba zasłużyć!

  • anonim (Are5ol), 2017-07-21 10:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a byl choc jeden pracownik sadu?

  • PO (ANbpuK), 2017-07-21 10:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to właściciel mirmed też za komuną? w tym przypadku zacznę chodzić do PROVITY.

  • Przedsiębiorca (AN0deC), 2017-07-21 10:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "to właściciel mirmed też za komuną? w tym przypadku zacznę chodzić do PROVITY.

    Nie jesteśmy komunistami, jesteśmy ludźmi myślącymi i jest nas zdecydowana większość. Nic nam nie zrobicie, nie straszcie!!! Nie dostaję 500+, ani żadnych ulg,
    pracuję i uczciwie płacę podatki. Chcę żyć w wolnej, praworządnej Polsce i być Europejką. Będę kupować w MIRMED!!

  • anonim (AN0byR), 2017-07-21 10:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jvo (AKfzp8) napisał(a):

    95% z obecnych nie ma pojecia o co chodzi w ustawie i po Co tam przyszla.

    To chłopie oświeć mnie proszę, bo ja ciemny, niewykształcony, dałem się omamić tym mordom zdradzieckim .

  • LES (eQ8ZEa), 2017-07-21 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czerwone świnie wyszły dowiedziałem się z kim pracuję trzeba się bać.

  • Endo do noe (A81fTl), 2017-07-21 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    95% ludzi potrafi przeczytać to że zrozumieniem... ty jak widać jesteś w tych 5 % z kodu Cebulski.

Reklama