Ludzie znów spotkają się przed sądem, dziś o 20:00

Dyskusja dla wiadomości: Ludzie znów spotkają się przed sądem, dziś o 20:00.


  • aaa (ANi7j7), 2017-07-24 13:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zwykli ludzie, czy tacy co wypłaty mają z podatków zwykłych ludzi, więc nie muszą się przejmować ich zadowoleniem? Doprecyzujcie, bo to bardzo ISTOTNE.pl

  • anonim (ANGA03), 2017-07-24 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja jestem zwykłym człowiekiem i nie zamierzam rozbić z siebie pajaca pod sądem.

  • uczestnik (AE7xjF), 2017-07-24 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGA03) napisał(a):

    Ja jestem zwykłym człowiekiem i nie zamierzam rozbić z siebie pajaca pod sądem.

    jesteś zwykłym pisowskim [wulgaryzm] a nie zwykłym człowiekiem.

  • aaa (ANi7j7), 2017-07-24 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie do ludzi którzy mają w tym interes, dlaczego nie protestujecie, że biedny człowiek najpierw musi wyharować zusu (z którego bierze się wasza wypłata) ponad tysiąc złoty od osoby, byście pozwolili mu łaskawie pracować na siebie i rodzinę. Dlaczego protestujecie w obronie sądów, które nigdy nie są przychylne zwykłym ludziom tylko Wam, Sędziom, prokuratorom i adwokatom którzy od pokoleń stanowią zamknięte, niedostępne dla zwykłych szaraków kasty.

  • Miśka (qfHAk), 2017-07-24 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    aaa (ANi7j7) napisał(a):

    Pytanie do ludzi którzy mają w tym interes, dlaczego nie protestujecie, że biedny człowiek najpierw musi wyharować zusu (z którego bierze się wasza wypłata) ponad tysiąc złoty od osoby, byście pozwolili mu łaskawie pracować na siebie i rodzinę. Dlaczego protestujecie w obronie sądów, które nigdy nie są przychylne zwykłym ludziom tylko Wam, Sędziom, prokuratorom i adwokatom którzy od pokoleń stanowią zamknięte, niedostępne dla zwykłych szaraków kasty.

    To jest astro turfing
    Dlaczego nie chciałeś się uczyć i zostać sędzią ,prokuratorem ,adwokatem i( najlepsza fucha) księdzem ?
    Zostałeś betoniarzem ,i to nie jest ujmą ,więc betonuj sobie na zdrowie.

  • aaa (ANi7j7), 2017-07-24 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Miśka (qfHAk) napisał(a):

    To jest astro turfing
    Dlaczego nie chciałeś się uczyć i zostać sędzią ,prokuratorem ,adwokatem i( najlepsza fucha) księdzem ?
    Zostałeś betoniarzem ,i to nie jest ujmą ,więc betonuj sobie na zdrowie.

    naucz się czytać. Napisałem, że są to zamknięte rodzinne kasty i trzeba się urodzić w takiej rodzinie i nauka nie ma tu nic do rzeczy, druga sprawa, może wszyscy zostaniemy sędziami?

  • aaa (ANi7j7), 2017-07-24 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a odpowiedź na Twoje pytanie, czemu nie zostałem złodziejem, odpowiadam, bo chcę być uczciwym człowiekiem :)

  • Reklama

  • anonim (ANUT9d), 2017-07-24 14:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też nie zamierzam pajacować przed sądem i na żaden protest się nie wybieram.
    Proszę o hejt...

  • aaa (ANi7j7), 2017-07-24 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    czytajcie komentarz "Miśka" otwarcie przyznał, że chodzi im o własny interes i w d... mają zwykłych obywateli i nie o nich tutaj chodzi.

  • anonim (evRifY), 2017-07-24 14:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sas powinien być wystawiony przez SLD na prezydenta miasta w wyborach za rok, jeśli chcą przetrwać.

  • anonim (e3aGeP), 2017-07-24 15:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko pis pis pis. A wiecie co ja o was sądzę ? Szkoda śliny. Żal mi oczy zalewa z niewiedzy ludzkiej.

  • Bolec nauta (A3T07M), 2017-07-24 16:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja wraz ze znajomymi przejdziemy.Bo chcemy,ci którzy zamiast przed klawiaturą przyjdź i powiedz tona głos.

  • anonim (ANumFZ), 2017-07-24 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    uczestnik (AE7xjF) napisał(a):

    jesteś zwykłym pisowskim [wulgaryzm] a nie zwykłym człowiekiem.

    Antypisowcy zawsze posługują się mową miłości....

  • anonim (ANbRDv), 2017-07-24 21:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba byc naprawde pogrzanym żeby tam protestować w ICH interesie.

  • anonim (ANbRDv), 2017-07-24 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To tak jakbym miał pojśc pod szpital protestując za lekarzy o podwyżkę z 30 do 100 tys /miesiąc i jeszcze żeby byli nietykalni.

  • 1
  • 2

Reklama