Alergia wziewna - szukam firmy

 • Anonim (ekhMXM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje dziecko ma alergię na roztocza. Szukam firmy, która oczyściła by mi dom. Korzystałem z takich firm gdy mieszkałem we Wrocławiu, ale tu nie mogę znaleźć.
  Ktoś coś wie?

 • Anonim (qfpsN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest w Bolesławcu taka firma. Odgrzybiali mi klime w aucie i wiem, że specjalizują się w mieszkaniach.

 • Anonim (ekhMXM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a jakieś namiary? Jak się nazywają?

 • Anonim (qfpsN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [...]
  Nie wiem czy mają swoją stronę.

 • Anonim (ekhtrU), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korzystałam z ich usług. Zdecydowałam sie na to bo córa ciągle mi chorowała. pan który przyjechał na pomiary bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczył i namówił by zrobić małej testy na alergie (wyszło uczulenie na roztocza-oczywiście po kilku miesiącach oczekiwania w nfz) i przeprowadził to całe ozonowanie. Zawsze podchodziłam sceptycznie do rzeczy których nie moge dotknąć, le efekt niesamowity. 1.mała nie choruje już tak często 2.rewelacyjnie odświerzyło mi mieszkanie :) Czasami po wejściu do domu mam wrażenie jakbym była w górach, takie fajne powietrze :)
  Pozostała jeszce walka z przedszkolem. tam niestety p.dyrektor stwierdziła, że ozonowanie niepotrzebne bu do jej przedszkola nie chodzą dzieci alergiczne... A w Karpaczu na testach mówili że 30% ludzi jest alergikami... Szkoda gadać...Ciekawe tylko dlaczego tyle dzieciaków u niej w przedszkolu choruje... że o wszawicy nie wspomne

 • Anonim (ekhvEh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  u mnie też byli. Odświeżali mi mieszkanie. fajny efekt.

 • Anonim (AK7V4a), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  u mnie w przedszkolu podobnie i nie rozumiem tego. Dlaczego w innych miastach takie ozonowania przedszkoli są normą (na pewno w Szczecinie i Wrocławiu-mam tam koleżanki i mi mówiły), a u nas bronią się przed tym. Przecież to dla zdrowia dzieci.

 • Anonim (ekhtFY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skorzystałem z usług tej firmy. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Więcej zaangażowania w rozwiązaniu mojego problemu, niż w firmach z którymi miałem już do czynienia (we Wrocławiu). Najpierw Pan przyjechał na pomiary i wywiad, gdzie dokładnie wszystko wytłumaczył. Udawałem, że o niczym nie wiem bo chciałem sprawdzić, czy to kompetentna firma i czy wiedzą, co w ogóle robią. Potem umówiliśmy termin i przeprowadził ozonowanie mieszkania. Efekt super, czyli taki, jaki powinny być. Dzieciaczek już tego samego dnia przestał kaszleć i smarkać. Jestem mega zadowolony. W gratisie dostałem ozonowanie auta (odgrzybienie klimy) :) Podczas odgrzybiania klimy został przedstawiony mi pomiar stężenia ozonu w czasie zabiegu i po nim, gdzie jeszcze w żadnym serwisie klimy tego nie zrobili. Bardzo polecam :)

 • Anonim (qfLYl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rewelacja :) Nie mam dzieci ani alergii ale pomyslałam, że zamiast znów malować mieszkanie, odświeze ozonem. W sumie to koleżanka mnie przekonała. Ja nigdy z tym nie miałam styczności. to wygląda tak, jak wcześniej ludzie opisywali. Przychodzi facet, mierzy mieszkanie, pyta o to, czego oczekuje od tego ozonowania, mówi co można tym uzyskać i umawiamy termin.
  ja mam mieszkanie 49 m2 i zapłaciłam 200zł. Trwało to ze 4 godziny. Pokazywał mi jakieś stęzenia i tabele ale nie bardzo jarzyłam o co chodzi :) Mniejsza z tym. Przez jakieś 2 dni było czuć specyficzny zapach o czym mi mówił, ale mnie się bardziej kojarzył ze swiezoscią. Potem....kompletnie nic nie było czuć :) To jest niesamowite :) Przecież zawsze jak gdzieś wchodzisz, coś czuć. A po tym nic, kompletnie nic :) Kupiłam sobie 3 róże do domu. Gdy przyszłam z pracy, było czuć tylko je, i to bardzo intensywnie. W życiu żaden odświezacz nie dał takich efektów. Ozonowali mi mieszkanie 2 tyg. temu a nadal czuć tą świezośc. Rewelacja :)

 • Anonim (dRjyNe), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli często chcesz takie zabiegi robić to najlepiej kup urządzenie do ozonowania, ja tak zrobiłam obsługa bardzo prosta, przeprowadzałam sama ozonowanie swoich aut i pomieszczeń w domu.

 • Anonim (qfLYl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie, no myśle że 2-3 razy w roku mi wystarczy a z tego co patrzyłam, to porzadna maszyna kosztuje kilka tys zł. do tego miernik-tez kilka tysi. bo jak sprawdzisz ile sie tego ozonu zrobiło? jak za mało, bedzie zero efektu, jak za duzo, tez nie dobrze.

 • Anonim (AKcLjF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepiej nie nabijać kabzy innym tylko kupić sobie takie urządzonko za 200 zł. Możesz potem do woli ozonować mieszkanko, autko, lodówkę itd. A jak złożysz się z sąsiadem to może po stówce wyjdzie. Sama sprawdziłam i działa wspaniale

 • Anonim (ekhLBM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  za 200 zł? :D:D:D
  A ile to ozonu robi na godzinę? :D:D:D Tym to może pudełko zapałek zdezynfekujesz :D:D JAk dobrze pójdzie :D:D
  Ludzie, nie nabierajcie się na takie badziewia. Wystarczy wejść na neta i poczytać jaka musi być wydajność urządzenia by to miało sens.

 • Anonim (qf8Rg), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuje w serwisie klimy i najsłabszy ozonator, który faktycznie odgrzybia kosztował ponad 2 klocki, wiec ten za 200 to nie wiem do czego. Chyba do śmiechu.

 • Anonim (AKcLjF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam ozonator za 250 zł, wystarczy w zupełności na 30 m2 pokoju. Takie ozonatory po 2-3 tys. to stosuje się w salach operacyjnych a nie w domu! Jak ktoś na głowę upadł to może coś takiego sobie w domu zrobić ale nie nie polecam!

 • 1
 • 2