Kaufland

 • Anonim (eltCFH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obsługiwanie klientów po za kolejnością . Stoisko mięsne i nabiałowe . Innym wciska się kit , że mają do tego prawo . Dziwne w innym markecie potrafią te same osoby grzecznie stać w kolejkach . A w Kauflandzie wystarczy , że zapyta się , czy coś dla mnie masz . Najgorsze jest to , że przychodzą dwie panie , jedna niby ustawia się w kolejce , a druga pyta się jak wyżej , po czym do koleżanki a ty co chciałaś . Po zwróceniu uwagi przez pana z kolejki , pada odpowiedź , że my jednym autem jesteśmy . Oczywiście ekspedientka po za kolejnością obsługuje już obie panie . Czy w Niemczech też są standardy z ludźmi drugiego sortu ?

 • Anonim (A7PweA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a ja nigdy z takimi praktykami się nie spotkałem w Kauflandzie, a jestem tam dość często. Jedynie kto był przy mnie obsługiwany bez kolejki to pracownicy, którzy schodzą na przerwę i chcą coś dokupić do jedzenia ale nie widzę w tym nic złego.
  Faktem jest że jakość obsługi w tym sklepie (moim zdaniem) zaczyna bardzo mocno spadać. Już kilkukrotnie miałem ochotę pójść do kierowniczki sklepu i zwrócić na to uwagę ale dałem sobie spokój skoro ona tego nie widzi to znaczy jej nie przeszkadza.
  Np. nowy chłopak który wykłada warzywa - "rzuca mięsem" na pół sklepu i nic .... "tajemniczy klient" który ma pilnować żeby nie kradli jego wygląd , zachowanie oraz towarzystwo z przed sklepu - masakra - wstyd !
  O nowej załodze na ladach też nie wiele dobrego można powiedzieć i o znajomości towaru jak i o ilości tych osób do obsługi.
  Widocznie jedno z czołowych miejsc w mieście w śród marketów pozwolił na rozprężenie ale to się odbije na obrotach prędzej czy później

 • Anonim (AE40z6), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  TAK JEST W KAŻDYM MARKECIE KTO BĘDZIE PRACOWAŁ LATAMI ZA TE GROSZE .......I WYSŁUCHIWAŁ PRETENSJI KLIENTÓW A LUDZIE TEŻ BY CHCIELI CUDA NA KIJU TO JEDNA SPRAWA DRUGA TO TAKICH SKLEP ZATRUDNIŁ MANAGERÓW .......PROSTE , JAK NA KASIE SIĘ PRZYJMUJE JUŻ BEZZĘBNYCH 30 LATKÓW TO WIADOMO ŻE JUŻ NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ ZA TE OCHŁAPY , NIE PISZE TU O KAUFLANDZIE AKURAT