Dwie różne sale kinowe, taka sama cena biletów

Dyskusja dla wiadomości: Dwie różne sale kinowe, taka sama cena biletów.


 • Ekran w małej jest mniejszy, ale widz siedzi bliżej. Wychodzi więc, że przekątna ekranu jest mniej więcej taka sama. Obraz jest bardziej kontrastowy na małej. Poza tym zazwyczaj ludzie mniej tam jedzą, więc film lepiej się ogląda. Dla mnie cena może być jednakowa.

 • Anonim (AN0A9x), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przekątna mniej więcej taka sama xDD Przekątna się nie zmienia

 • Anonim (AN0A9x), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poza tym- ktoś inny powie, że brak możliwości jedzenia w kameralnej jest dla niego wadą, więc chciałby płacić mniej ;) Swoją drogą- dlaczego w ankiecie nie ma opcji "mniejsza sala- drożej"?

 • (AN0A9x) napisał(a):

  Przekątna mniej więcej taka sama xDD Przekątna się nie zmienia

  Zajmuje większą cześć pola widzenia, gdy jesteś bliżej, mniejszą część gdy dalej. Więc de facto przekątna w subiektywnym odbiorze się zmienia :)

 • Anonim (A7wzzE), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłam raz na seansie w sali kameralnej i na pewno ostatni ! I wcale nie chodzi o cenę biletu/chociaż uważam,że powinna być znacznie niższa/.Zero komfortu,Czułam się jak w domowym salonie ,a wybrałam się do kina,żeby czuć ,że jestem na dużej sali.

 • Anonim (AN0AEh), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Raz na małej byłem i był to ostatni raz. Szkoda też że niektóre filmy wyświetlane są tylko na małej sali. Przez to jeździmy do Legnicy..... pieniądze z miasta uciekają....

 • Anonim (A7wzzx), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  byłam niedawno na małej sali po raz kolejny i jedyny mankament dla mnie to jak ktoś przede mną usiądzie to lekko zasłania mi ekran . Jak jest mało ludzi i nikt przede mną nie siedzi to jest rewelacja (w zależności od filmu oczywiście)

 • Anonim (A81G58), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to prawda że dużo gorzej się ogląda na małej sali i tam bilet powinien być tańszy! Również jadę do Legnicy na duży ekran dość często.

 • Anonim (ArCZfk), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludziom nigdy nie dogodzi.

  Faktem jest, że im bliżej siedzisz tym mniejszy ekran ogarniesz.

  By zadowolić przedmówców można wprowadzić seanse mieszane.
  Jeden dzień na małej, jeden na dużej i tak dalej.

 • Anonim (A81GEG), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ArCZfk) napisał(a):

  Ludziom nigdy nie dogodzi.

  Faktem jest, że im bliżej siedzisz tym mniejszy ekran ogarniesz.

  By zadowolić przedmówców można wprowadzić seanse mieszane.
  Jeden dzień na małej, jeden na dużej i tak dalej.

  Tu nie chodzi o dogadzanie, tylko o logikę. Skoro film oglądasz w innych warunkach, to powinna być różnica w cenie. Pośpieszny do Wrocławia też jest droższy, bo masz inne warunki, chociaż odległość identyczna.

 • Anonim (woWfp), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AN0AEh) napisał(a):

  Raz na małej byłem i był to ostatni raz. Szkoda też że niektóre filmy wyświetlane są tylko na małej sali. Przez to jeździmy do Legnicy..... pieniądze z miasta uciekają....

  Ooo nie ! proszę nie !!! te Twoje pieniądze są nam bardzo potrzebne ! nie mogą uciekać z miasta ! a poza tym zatruwasz atmosferę tym swoim TDI jadąc do Legnicy , a i nie zapomnij odwiedzić MaKa bo to taki rytuał : kino w Legnicy + Mak.

 • Anonim (ePEA7j), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W małej sali byłem na 3-4 bodajże seansach, powiem jedno: NIGDY WIĘCEJ.
  Tak niewygodnych foteli nie widziałem już dawno (ostatni raz chyba w pamiętnym bolesławieckim kinie Wenus). Nigdy więc nie chodzę na seanse na małej sali a w kinie jestem stosunkowo częstym gościem. Na dużej jestem w stanie znieść nawet szeleszczenie papierami przez bydlaków bez wychowania ponieważ krzesła są tam znacznie bardziej wygodne. Dla mnie bez różnicy jest różnica w cenie biletów ponieważ nie chodzę na małą salę i tyle.

 • Anonim (ej77lZ), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  witam po pierwsze co za bzdura w komercyjnych kinach nie mam podziału na sale i inne ceny biletów na małych czy dużej sali a w porównaniu ceny w kinach w Legnicy , Zgorzelca czy Jeleniej Górze to w naszym kinie jest tanio no i gramy premierowo a w kinach komercyjnych filmy są grane nawet 5/6 tygodni po premierze i tylko sztucznie napuszczacie ludzi żeby hejtowali kino Forum

 • Anonim (evhZ8k), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezsensowny temat. Jeśli komuś przeszkadzają ceny biletów to niech sobie w domu filmy z torrentów ogląda a kino zostawi kinomanom. Równie dobrze mogę pójść do warszawskiego Iluzjonu z pretensjami że starsze filmy puszczają z analogowego projektora i chcę za darmo. Albo jeszcze może dopłacili bo w tak niecywilizowanych warunkach bez supercyfrowej jakości i trylionkanałowego dźwięku nie da się oglądać.

 • Anonim (As6uUD), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem fanem małej sali: ambitniejsze produkcje = zero trolla komentującego mi nad uchem plus zero popcornu. Chodziłbym nawet, gdyby było drożej niż na dużym ekranie.