bałagan w bricomarche w bolesławcu

 • Anonim (VvsSw), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak cen. Na półkach przysłowiowy groch z kapustą, pomieszane towary i cenowo różne towary na półkach. Np. Różne rolki tapet na jednej półce. Koszyki z serwetkami razem. Nikt nie robi porządku. Aby spytać się pracownika o dane towaru, obszedłem cały market i nie znalazłem nikogo z obsługi. W obsłudze klienta, o zgrozo, pani beztrosko odpowiedziała mi, że przecież od razu do niej mogłem przyjść. Po kilku minutach pracownicy zaczęli się wynurzać z zaplecza. No, no ...ciekawy sposób pracy i obsługi klienta

 • Anonim (A7PweA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety to prawda, do dobrze prowadzonego marketu to BMR Bolesławiec daaaaleko. Może to taka taktyka na przeciwnika : Mrówka dla tych co lubią porządek i przejrzystość , a BMR dla tych pozostałych ... hihihih :)

 • Anonim (A7w5Wh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale z drugiej strony wielu kupujących sie rozmysla i pieprznie towar gdzie popadnie :(
  Aczkolwiek robię tam zakupy często i też mnie skręca ze względu na brak cen :(

 • Anonim (eltCFH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już po raz chyba setny , kasjerka pyta się , czy może być winna grosza lub dwóch . Zaobserwowałem , że w tym markeciku to norma . Natomiast bez wiedzy o danym towarze , o zamiarze jego zakupu , zwykłym laikom odradzam robienia tam zakupów. Brak fachowego doradztwa . Tjw. Kogoś o coś się zapytać , masakra !

 • Anonim (A7w5dR), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szef nie ma kiedy doglądać pracowników bo dużo czasu zajmuje mu fotografia i wyprawy na policje ,,uprzejmie donoszę ;) " Może pomylił pasje ;) ?

 • Anonim (AN0ujk), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem ,,szefem''.Albo kupujecie albo wypitalać mi `ze sklepu i nie robić tłoku.Masz kasę, wiesz czego szukasz ,widzisz i kupujesz.Nie pasi ? von do mrówki.

 • Anonim (AE7w7W), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlatego Castorama cieszy sie powodzeniem .........

 • Anonim (AL0j8H), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A7w5dR) napisał(a):

  Szef nie ma kiedy doglądać pracowników bo dużo czasu zajmuje mu fotografia i wyprawy na policje ,,uprzejmie donoszę ;) " Może pomylił pasje ;) ?

  A może ty pomyliłeś szefów ??

 • Anonim (AE7g0s), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tam nic nie mam do Brico. Ceny spoko, ludzie spoko, fakt normalni z ludzie z pierwszej łapanki, którzy nie mają często pojęcia o towarze, ale za 1500zł nie ma co wymagać od ludzi za taki zarobek. Chyba należy się z tym pogodzić, że Ci pracownicy są tam tylko praktycznie jako struże magazynu, aby go nie roznieśli :) taki odnoszę był cel pracodawcy.

 • Anonim (AE7g0s), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aha zapomniałem dodać, że są tam chyba skanery kodów kreskowych, więc z cenami ja nie widzę problemu.