Akademia Piłkarska BKS zaprasza na treningi

Dyskusja dla wiadomości: Akademia Piłkarska BKS zaprasza na treningi.


 • Anonim (AHc204), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec moim miastem. BKS moim klubem! Szacunek dla ludzi, którzy się poświęcają i pracują z dziećmi i młodzieżą.

 • Anonim (Vvt9r), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moj syn tam chodzi. Polecam!

 • Anonim (AE7gKZ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielkie brawa! stawiać na młodzież!

 • Anonim (AL0j2D), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odkąd mieszkam w tym mieście nie przypominam sobie,żeby którekolwiek władze BKS-u tak inwestowały w klub i młodzież. Jestem pełen podziwu i bardzo Wam kibicuje! Powodzenia.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akademia Piłkarska BKS na najwyższym poziomie w mieście. Moje dziecko miało okazję chodzić do konkurencji , obecnie trenuje w BKS i teraz wiem co znaczy trener z przygotowaniem pedagogicznym, który ukończył AWF (mam porównanie ze sztabem szkoleniowym konkurencji) . Wszystkim polecam Akademię Piłkarską BKS. Jakość treningów to coś co obecnie wyróżnia ten klub. Podpisuje się pod słowami Gość AHc204 - " Bolesławiec moim miastem. BKS moim klubem".

 • Anonim (ALU61U), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie mowa o prezesie i jego zasłudze?

 • Anonim (AjWoVh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ALU6Ou) napisał(a):

  Akademia Piłkarska BKS na najwyższym poziomie w mieście. Moje dziecko miało okazję chodzić do konkurencji , obecnie trenuje w BKS i teraz wiem co znaczy trener z przygotowaniem pedagogicznym, który ukończył AWF (mam porównanie ze sztabem szkoleniowym konkurencji) . Wszystkim polecam Akademię Piłkarską BKS. Jakość treningów to coś co obecnie wyróżnia ten klub. Podpisuje się pod słowami Gość AHc204 - " Bolesławiec moim miastem. BKS moim klubem".

  Ładny post napisany przez BKS :)

 • Anonim (e281pE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AjWoVh) napisał(a):

  Ładny post napisany przez BKS :)

  No post ładny, ale film promocyjny jeszcze lepszy. Pewnie konkurencja zazdrości ;-)

 • No i po co te złośliwości? Nie szkoda wam czasu na to?

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do- AjWoVh - jestem rodzicem a to że potrafię pisać i myśleć to chyba nie wada :-). Spostrzegawczość , zdolność kojarzenia i wyciągania wniosków mam również na niezłym poziomie dlatego przeniosłem dziecko do BKS Bolesławiec. Złośliwości masz na poziomie podobnym jak jakość treningów w klubie w którym moje dziecko zaczynało :-) . Pozdrawiam ludzi zaangażowanych w Akademię Piłkarska BKS Bolesławiec. Dzięki swojej pracy przywracacie małymi kroczkami wielkość klubu.

 • Anonim (ANUCrC), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego grupa orlików trenuje razem z młodzikami? Wg podanej informacji. Różnica w rozwoju dzieci w tym wieku jest przecież ogromna.

 • Anonim (AL0j2D), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANUCrC) napisał(a):

  A dlaczego grupa orlików trenuje razem z młodzikami? Wg podanej informacji. Różnica w rozwoju dzieci w tym wieku jest przecież ogromna.

  Po pierwsze nigdzie nie jest napisane, że trenują razem. Po drugie między chłopcem z 2005 roku,a chłopcem z 2004 może być 1 miesiąc różnicy... Nie siej fermentu.

 • Anonim (A7w5Dl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super ! Fajnie , że w BKS-ie coś się ruszyło, zachodzą duże zmiany oby tak dalej ! Mam nadzieję, że chłopaki powoli odbudują zaufanie mieszkańców, sponsorów, lokalnych polityków oraz okolicznych klubów do siebie.
  W ostatnich latach działacze BKS-u robił wszystko żeby zrazić ludzi do siebie i ewidentnie pokazywał jak nieprofesjonalnie zarządzać klubem. Płakali tylko, że miasto daję mało pieniędzy.
  Dawali sygnały konkurencji do krytyki a Ci chętnie kopali leżącego. A tacy pseudo trenerzy jak Bartek M. tylko działali na korzyści konkurencji i bardzo dobrze, że tego konia trojańskiego Bartaka M. pogonili to co gość na treningach wyprawiał to szok antyreklama. Nigdy będąc rodzicem nie zapisałbym dziecka na treningi do niego !
  Namnożyło się klubików i firm mamiących rodziców Boltonami i Benficami a głównym celem szkolenia jest skasowanie rodziców, masakra 100 zł za same trening u menadżera Sumptuastic to lekka przesada ale franczyza kosztuje !!!
  Ruch z wycofaniem pierwszej drużyny chyba dobry bo po co opłacać odżuty z dolnośląskich klubów (Polkowice, Lubin. Legnica) płacić im nie małe pieniądze za kiepską jakość. Pogłębiać długi klubu w amatorskiej lidze gdzie gra się o pietruszkę bez sensu ?
  Zrobili krok do tyłu i mam nadzieję, że teraz zrobią kilka do przodu jeśli kolesiowe układy im nie przeszkodzą.
  Niestety to może nie wypalić bo BKS nie ma przełożenia na ludzi rządzących takich jakie ma Bartek na linii z Edkiem czy Damian na linii z Piotrem może za czasów Pana Kaputa daliby rade.
  Wierzę, że obronią się szkoleniem bo po mimo tak dużych ubytków kadrowych na przestrzeni ostatnich lata i szczególnie zabrania przez Pana Szapiela dzieciaków do COMTU/Eskadry jak widać chłopaki grają z pasją i klub ma się co raz lepiej. Bolesławiec to BKS kilku chłopaków liznęło poważnej piłki w 61 letniej historii : Galant (ŁKS) Maculewicz (Wisła Kraków) Zbyszek Szewczyk (Zagłębie Lubin) Marek Dąbrowski (Miedź Legnica) Daniel Giza (GKS Bełchatów) Artur Spraski (Sandecja i Miedź) – Janusz Kubot (Zagłębie Lubin) Sebastian Tylutki (FC Wohlen i Karkonosze 2 liga) Kuba Wołyński (reprezentacja młodzieżowa Polski) obecnie Eryk Sobków (Zagłębie Lubin) oczywiście to historia ale trzeba o tym pamiętać .
  Wizerunkowo co raz lepiej plakaty, ulotki, banery w BOK-MCC i na ekranie LED (jakaś współpraca, ktoś wie? ) przydałaby się nowa strona internetowa bo ta co jest obecnie jest kiepska, może współpraca z FC Porto będą derby z Benfica Kruszyn 
  Wiadomo w jakiej lidze występować będą seniorzy ? Jak śpiewał Pan Kita „BKS-u nie pokona nawet sama Barcelona”.
  Powodzenia i wytrwałości Panowie !!!

 • Anonim (ANG9gt), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gość ALU6Ou, 2 miesiące temu
  W końcu się wyluzowałeś człowieku ;-) , łatwo dajesz się sprowokować. Daj na luz , tak naprawdę to wisi mi ta wasza piłka nożna i to co w którym zespole się dzieje. Nigdy nie grałem w piłkę, wolę siatkówkę. Jestem chłopakiem z miasta który czasami lubi napiąć zaciekłego internautę w tym przypadku miłośnika klubu piłkarskiego. Ech szkoda, że nie macie forum pod postami umieszczanymi na wszystkich stronach ES, COMT :-), byśmy podyskutowali po nocach tak jak nie raz z miłośnikami BKS Bolesławiec :-) . Spokojnej nocy życzę. Wdając się w dyskusje z anonimowymi internautami rozpieprzycie te wsze BKS, ESKADRA, KS i co tam jeszcze macie albo się za łby weźmiecie lub zaczniecie na siebie donosić. Zdrówka życzę.
  Jeszcze jedno pisząc senior chodzi ci o wiek ? :-)

 • Anonim (AN0YCp), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W końcu ktoś się zabrała za BKS, oby wypaliło ! Jeśli chłopaki wytrzymają ciśnienie i konkurencyjne twory łącznie z substytutem Benfiki to może za 5-8 lat doczekamy ciekawej drużyny zbudowanej na swoich. Pamiętam jak kiedyś chodziło się na mocną 4 ligę i grali zawodnicy z Bolesławca i okolic: T.Fulczyński, Stasiak, Rucinski, Rutkowski, Kamuda, Rosik, Czerkasiewicz, Lechowski,Tylutki genialny duet napastników Hałka-Pałka a przyjezdni byli Bilski, Malczyk z Lwówka na wiosne 96 przyszedł Pietrzak i Jasiński zimą 97. Fajnie poskładał to Jozek a klub był w gorszej sytuacji niż obecnie. Goście mieli pasję Pan Kosowski przygotowywał fajne informator klubowe, czasem znalazł się plakat drużyny może wrócą dobre czasy dla BKS-u oczywiście w nowej odsłonie dopasowane do dzisiejszych realiów. Podpisuje się pod słowami Gość AHc204 - " Bolesławiec moim miastem. BKS moim klubem".

 • 1
 • 2