Co dalej z dworcem PKS? Będzie przetarg

Dyskusja dla wiadomości: Co dalej z dworcem PKS? Będzie przetarg.


 • Anonim (qfFSL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie teraz miasto kupi to za 100tyś mniej. Więc jest się z czego cieszyć.

 • Anonim (hjpci), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto nic nie kupi.Bo nie może kupować tego co należy do miasta.To wszystko jest chore co wyprawia polityka Regionalnych Kacykow.Ktorzy wszystko utrudniają ,żeby się oblowic.Prosze zobaczyć liste plac ile ukradl Pan Prezes PKS.W ciągu krótkiego okresu czasu i wszystko zgodnie z przepisami jak twierdzi Pan Starosta.Pan Starosta jak by miał trochę ambici to by zrezygnowal z tej funkcji i zadbal o swoje zdrowie.Bo ono jest najważniejsze.Ale tez nie zrezygfnuje bo wszystko jest zgodne z przepisami.Zygac się chce z tego OGOLNOPOLSKIEGO ZLODZIEJSTWA.!

 • Anonim (A81Gsc), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba teraz tak zakombinować aby sprzedać działkę za 100 tys a potem odkupić ją za bańkę . Specjalistów od takich operacji u nas nie brakuje

 • Anonim (ej75pQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korzystał ktoś może z parkingu przy zjeździe z autostrady A4 ? Chciałbym wiedzieć czy opłaca się tam zatrzymać na Polmar Okmiany, słyszałem też że wykonują jakieś podst naprawy ?

 • Anonim (A81GjK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To kryptoreklamowe pytanie było już zadawane na różnych portalach...

 • Anonim (d9NQpv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak , ja korzystałem i powiem że przydaje się, jak jadę autostradą A4 w nocy w razie jakieś awarii zawsze zjeżdżam . Parking jest strzeżony, ubezpieczony, wychodzi 30 zł na godzinę, ale na prawdę opłaca się jak jesteśmy w długiej trasie :)