Wojna marketów na alei Tysiąclecia

Dyskusja dla wiadomości: Wojna marketów na alei Tysiąclecia.


 • Anonim (AE4lBE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też mi promocje, na tańszy towar który nie schodzi. Przedwczoraj padła mi lodówka, tak się złożyło iż otwarcie. Jupii myślę i idę do sklepu. I akurat lodówka w kolorze białym, z no frostem w chłodziarce i zamrażarce jest, ale nie w promocji. Reszta bez no frosta w chłodziarce. I tak więc zamówiłem inną przez neta taką jaką chciałem, bo tutaj tylko jeden model i to z jednym termostatem.
  Pozdrawiam

 • Anonim (A81Gv9), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie nie ma to znaczenia. Każdy kupuje towar, na który go stać, albo który da sobie wcisnąć sprzedawcom. Promocja to hasło z odległej epoki.

 • Anonim (euuDwC), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PATOLA

 • Anonim (ANIZMJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajnie dziubek wyglądałeś przy tym plakacie. kocham cię :)

 • Anonim (ALU6Qk), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinna być jeszcze opcja stacjonarnie w tym i tym sklepie i przez internet w tym i tym sklepie. Jak mam iść w Bolesławcu do takiego sklepu to wybieram media expert a jak mogę zakupić przez internet to wolę rtv agd. Kupiłam telewizor na raty 40 x 0% przez internet bo w stacjonarnym sklepie u nas wmawiano mi że nie da rady bez prowizji czy odsetek go kupić. Ten sam model można jednak było przez internet kupić bez odsetek i prowizji, a w Bolesławcu w salonie rzadko kiedy zdarzyło mi się coś kupić bez dodatkowych opłat, czy prowizji. Widocznie opłaca im się wciskać ludziom raty z odsetkami, prowizją bo mają wtedy coś dla siebie. W sklepie stacjonarnym proponowano mi tylko alior bank a przez internet miałam wybór kilku banków. Więc dziękuję bardzo obsłudze w tak zwanym Interze. Unikam ich jak tylko mogę. Do tego te ciągłe kolejki....

 • Anonim (ArevQq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mandat za niszczenie zieleni!

 • Anonim (AN0kbA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też mi promocje. Zawyżają ceny żeby potem obniżyć i napisać, że wielka promocja. Jak kupowałam zmywarkę do naczyń to najtańszy okazał się NEO24 z dostawą gratis. Rozbieżność w cenie między NEO24 a najdroższym elektromarketem w Bolesławcu wynosiła 300 zł + dostawa

 • Anonim (qvPKL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Promocja po zbuju wczoraj byłam z synem w tym nowym sklepie wisiały słuchawki sony w mega promocji.dwa dni wcześniej kupiłam dziecku takie same w inter.dychę taniej bez promocji.

 • Anonim (AE7FGb), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te promocje są zawsze tak zakręcone ze gdzie indziej kupi sie taniej ha ha ha a po drugie no cóż durni nie brakuje polecą i nakupują trzeba czy nie ważne ze promocja magiczne słowo .

 • Anonim (A81Iog), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie zauważyliście czasami że w EURO AGD jest słaba obsługa. I doprosić się ich o poradę to tragedia. A kolejka do kasy to jak za komuny.

 • Anonim (A7NEcL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jestescie normalni,w rtv jakies chamy pracuja.2 razy kupowalem i genug

 • Anonim (A7w5CX), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może postawcie się z drugiej strony i zobaczcie jakich buraków trzeba czasami "obsłużyć".