Ceramiczna ławka na znaczkach Poczty Polskiej!

Dyskusja dla wiadomości: Ceramiczna ławka na znaczkach Poczty Polskiej!.


 • Inicjatywa fajna, ale jeszcze potrzebna jest skrzynka na listy w okolicach Rynku, przynajmniej w takie dni, kiedy jest dużo turystów. Nie musi być na stałe, ale wystawiana w jakimś widocznym miejscu. Zdarzało mi się prowadzić turystów do poczty, bo chcieli wysłać widokówki z Dolnego Śląska.

 • tutejszy (A81GMm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skrzynka w centrum jest. Kto chce, ten takową znajdzie. Zarówno turysta, jak i miejscowy.

 • anonim (qf8RX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta ławka to najbrzydsza rzecz jaką powstała z ceramiki, nie dość ze wzór fatalny to kształt masakra żałosny, Świąteczna choinka i dzbanek są przepiękne, czy tej ławki nie można było wykonać w ładniejszy kształcie i wzorze? Jak zobaczyłam ja pierwszy raz zaleka to pomyślałam że jakiś lamp ja za śmietnika przetargal

 • anonim (qfHTM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W którym miejscu jest ta skrzynka? Czyżby trzy osoby były na tyle zakręcone, że nie mogły znaleźć? W biurze turystycznym też nie wiedzieli o żadnej w pobliżu.

 • anonim (qf8RX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Temat jest inny a ci z jakimiś skrzynkami wyskakuja,

 • Cogito V (e3anOL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aha, no to teraz już wiem, że pani Ewa Lijewska-Małachowska ma lepsze poczucie estetyki niż wszyscy z bożej łaski rzeźbiarze, którzy najchętniej tworzą wyłącznie abstrakcję. Dlaczego? Bo naśladowanie natury jest dla nich bardzo trudnym zadaniem i boją się zarzutów o niedojrzałość artystyczną. Brawo pani Ewo za odważną inicjatywę! Dzięki pani miasto ma konkretne piękne dzieło ceramiczne, zamiast jakiegoś glinianego potwora, jakich pełno w różnych salach wystawowych w Bolesławcu.

 • anonim (qf8RX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie ta ławka wygląda jak gliniany potwór,

 • Cogito V (e3anOL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qf8RX) napisał(a):

  Właśnie ta ławka wygląda jak gliniany potwór,

  Coś się tak uczepiła tej ławki? Ja uważam, że to jedno z nielicznych udanych dzieł Grobelnego. Facet w udany sposób osiągnął kompromis między tradycyjną a modernistyczną formą. Ławka jest w moich oczach dość oryginalna i estetycznie zrównoważona, również pod względem pokrycia powierzchni. To zupełnie inne dzieło niż potworek z ronda przed I LO. No, ale masz prawo do swojej opinii, już więcej się nie narzucam, de gustibus non est disputandum :-)

 • bolesławianien podróżnik (e3aGUw), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  We Włoszech, Szwajcarii i Austrii, zostawiałem kartki pocztowe na stacjach benzynowych. I tamtejsza obsługa gwarantowała wrzucenie kartki do pocztowej skrzynki. Przesyłki dochodziły do Polski. Uważam, że w Bolesławcu, Informacja Turystyczna (jak również prywatne biura podróży) mogą podjąć się tego samego zadania. Przecież, bolesławianie znani są z działań altruistycznych i należą do ludzi gotowych pomóc za darmo. Taka jest przynajmniej opinia w szerokim świecie.

 • anonim (qfFUb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tobie nie podoba się ławka z ronda a mnie ta, tyle w temacie, wyraziłem swoje zdanie

 • anonim (qfFUb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I jeszcze jedno, nie uczepilam się ławki, tylko odniosłem do tematu, Czytaj ze zrozumieniem,