Kierowcy łamią przepisy na krzyżówce w Suszkach

Dyskusja dla wiadomości: Kierowcy łamią przepisy na krzyżówce w Suszkach.


 • anonim (A7bG32), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ciekawe co uprzejmie donoszę będzie pisał jak będą drogę w Suszkach poszerzać ,i auta ciężarowe będą do kopalni po glinkę jezdzić,wtedy spacerował będzie po chodniku ,jeśli takowy będzie.

 • anonim (eltC24), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81Xio) napisał(a):

  Na pewno nie byłoby problemu z załatwieniem stosownego zezwolenia w urzędzie przez Twojego pracodawcę, na dojazd do pracy na dane auto. Wystarczy trochę pomyśleć. Te debilne komentarze napewno nie zwolnią Cie od odpowiedzialności w razie kontroli. Tak jak ktoś napisał, tu nie chodzi o tych co na codzień korzystają z drogi bo muszą, tylko o tych co celowo łamią przepisy z lenistwa.

  Mój pracodawca nie ma co robić tylko chodzić po urzędach załatwiać bez przerwy coś bo jakiś debil w kołnierzyku dał d.. y.
  Debile to jest donoszenie takie jak Ty praktykujesz i czepianie się zwyczajnych ludzi za błędy debili z urzędu i partaczy. Ludzie z lenistwa jeżdżą przez tą waszą dziurę zapadłą, tak myślisz? Mi też się może nie podobać że tacy wieśniacy jak Ty jeżdżą do mnie do miasta, niszczą mi drogi i zajmują miejsca parkingowe i to cały czas, nie tylko w czasie jakiegoś remontu, a jednak z tego powodu nie ciagam lokalnego tefałenu i nie płaczę w rękaw Panu redaktorowi... Kontrolami się nie martw, daję radę. I mam nadzieję że puszczą wam tam tiry to może nauczą was rozumu!

 • anonim (A81GDe), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To moja renata i to niby ja lamie przepisy. Ale ten niby niewinny ktory mnie nagral tez zlamal przepis jadac za mna. A po drugie moze by sie tak domyslec ze jestem mieszkancem wioski a rozburzonego mostu nie przelece a do domu dojechac musze. Zamiast filmowac kierowcow zajmijcie sie lepiej tym w jaki sposob sa wyznaczone objazdy ktorych w ogole nie widac a obcy kierowcy stoja pol godziny przed zakazem zastanawiajac sie ktoredy jechac. A ty mistrzu tego nagrania pomysl co robisz bo bohaterem nie jestes.

 • anonim (ANUY1b), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam [...] łamie przepisy a kogoś wystawia to [...]

 • MartaE (ANiOIp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znaczy mieszkancy Suszek musza na dlugo zapomniec o wizytach krewnych i znajomych, dostawie poczty, paczek kurierskich, wyjezdzie do szkoly i pracy (boc jak wyjada, to juz nie wroca, amen...znak zakazu stoi). A jak zamowia pizze z dowozem, to musza czekac przy znaku na wjezdzie do wioski? A ksiadz po koledzie jak przybedzie? Temat na kabaret.

 • Robert (e3anO4), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Alternatywy 4
  Autor tego filmu powinien udac się na konsultacje do psychiatry

 • anonim (A7bG32), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Robert (e3anO4) napisał(a):

  Alternatywy 4
  Autor tego filmu powinien udac się na konsultacje do psychiatry

  już za pózno

 • LOL (ANyowc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konstytucyjnie jest zabronione stawiać znak zakazu ruchu NP: na wiosce ponieważ droga gminna to dobro wspólne a nie droga prywatna !!!!! a nie widzi mi się ktoś dał znak bo mu ruch przeszkadzał porażka, z resztą jak cię policja zatrzyma tam to niech udowodnią ci że tam nie mieszkasz nie mają podstaw prawnych więc bez mandatu się obchodzi :)

 • Xyz (A5EZfk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81Xio) napisał(a):

  Następny idiota bez wyobraźni dodał "mądry" komentarz. Puść u siebie pod domem ruch tranzytowy bez ograniczenia prędkości i będziesz zadowolony. Na weekend można zobaczyć tablice rejestracyjne z całej Polski, dbl czy dlw stanowią skromny procent. Znaki informujące o zamkniętej drodze ustawione są już od Bolesławca a droga na odcinku objętym zakazem ma szerokość jednego samochodu, jest kręta i często widoczność ograniczona przez różne przydrożne krzewy.

  droga w prawo na kraszowice jest tej samej szerokości , też jest kręta z ograniczoną widocznoscią nie wspomne o zakrecie w lewo gdzie jest na łuku wymurowany murek i jakos nie ma zakazu... A tu zakaz bo co....? Bo ludzie ta droga chodzą...? Kpina
  Ja mam jechać z kraszowic do zeliszowa przez bc i Raciborowice bo ktoś znak zakazu postawił ? Jest to normalna droga jak każda inna droga na wsi. I mimo zakazu będę ta droga jeździł.

 • 1
 • 2