Kierowcy łamią przepisy na krzyżówce w Suszkach

Dyskusja dla wiadomości: Kierowcy łamią przepisy na krzyżówce w Suszkach.


 • kierowca (AE786M), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ten remont to patologia która trwa pół roku i trzeba sobie radzić. Jeszcze gorzej jest z dojazdem do Karpacza bo zaraz za stacja cpn we Lwówku znowu jest zamknięta droga.

 • anonim (ALxJm3), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  0:01 jak byk na niebiesko nakaz jazdy w prawo lub w lewo - kierowca zastosował się
  w tym miejscu powinien być nakaz jazdy wyłącznie w prawo

 • Przejezdny (qf8ze), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Autor nagrania jak widać też złamał przepis.

 • kierowca (ANumFE), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te objazdy i oznakowanie to takie samo partactwo jak ten cały remont. Donoście na tych przez których są opóźnienia i cały ten cyrk z remontem, a nie na ludzi którzy próbują się poruszać jakoś po drogach.

 • Ł (A81GDI), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie tamtędy do pracy jeżdżą a temu w spacerach przeszkadza to! Jeden kretyn porobił te objazdy, remont trwa w nieskończoność a "społeczny ubek" uprzejmie donosi...

 • ... (A81Ixy), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowcy łamią przepisy? A jak ich nie łamać skoro z dwóch stron jest zakaz wjazdu ? Ludzie potrzebują dojechać do domów a poza tym też mają rodziny, które ich odwiedzają a Panowie drogowcy jak zawsze nie potrafią zrobić remontu drogi w szybkim tempie. Wyznaczone objazdy są w opłakanym stanie i dodatkowo trzeba zrobić jeszcze 20 kilometrów.

 • anonim (ekh7ma), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nakaz jazdy jak najbardziej prawidłowy w prawo lub lewo, ponieważ zakaz wjazdu nie dotyczy mieszkańców i np. autobusów. Dalej jest znak ograniczenia do 30km/h, też debilny? i nikt go nie przestrzega. Wystarczy postać 5 min i zobaczyć ile aut na obcych tablicach wjeżdża pomimo oznakowanych objazdów już od bolesławca. Nikt tu się nie czepia miejscowych dojeżdżających do pracy, bo ich ten znak po prostu nie dotyczy, ale większość aut jest na obcych tablicach. To samo przy wjeździe do Suszek od strony Żeliszowa. Ustawiony znak zakaz wjazdu(nie dotyczy mieszkańców) i nikt go nie przestrzega.

 • anonim (A81Gm3), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za głupek to nagrał? Straszne zagrożenia życia tam się dzieją. Pretensje trzeba mieć do tych co zarządzają tym wszystkim. Mam wrażenie jakby na podstawówce się zatrzymali.

 • anonim (A81Xio), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Następny idiota bez wyobraźni dodał "mądry" komentarz. Puść u siebie pod domem ruch tranzytowy bez ograniczenia prędkości i będziesz zadowolony. Na weekend można zobaczyć tablice rejestracyjne z całej Polski, dbl czy dlw stanowią skromny procent. Znaki informujące o zamkniętej drodze ustawione są już od Bolesławca a droga na odcinku objętym zakazem ma szerokość jednego samochodu, jest kręta i często widoczność ograniczona przez różne przydrożne krzewy.

 • Ł (eltC24), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie jestem miejscowy, nie mam DBL ani, o zgrozo, DLW a codziennie jeżdżę do pracy do Suszek... Co, nie wolno mi
  !? Bo co, bo jakiś debilny urzędas mi nie pozwoli, albo partacz drogowiec, czy może spacerujący wieśniak? Do kogo te pretensje? Do kierowców?! A idź jeden z drugim pikietować pod urzędem. Jeden tam napisał że ma tranzyt pod domem, wiesz co to tranzyt? Ubecka krew odzywa się w poniektórych...

 • anonim (A81Xio), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zarządzający na pewno też nie są bez winy. Fatalnie przeprowadzany remont drogi wojewódzkiej i jeszcze
  to wszystko rozciągnięte w bardzo długim okresie czasu. Ale przecież od tego są m.in. media aby wyjaśnić te kwestie i nie zwalnia to od przestrzegania przepisów

 • anonim (A81Xio), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na pewno nie byłoby problemu z załatwieniem stosownego zezwolenia w urzędzie przez Twojego pracodawcę, na dojazd do pracy na dane auto. Wystarczy trochę pomyśleć. Te debilne komentarze napewno nie zwolnią Cie od odpowiedzialności w razie kontroli. Tak jak ktoś napisał, tu nie chodzi o tych co na codzień korzystają z drogi bo muszą, tylko o tych co celowo łamią przepisy z lenistwa.

 • Kierowca (ANuJyP), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Autor filmu nie wskazuje na popełnienie wykroczenia gdyż pod znakiem zakaz wjazdu jest wyszczególnione, że nie dotyczy MIESZKAŃCÓW czyli w rozumieniu przepisów nie trzeba mieć auta na Dbl ani nawet być w tej części Kruszyna zameldowanym aby być mieszkańcem. Więc filmik w żaden sposób nie pokazuje łamania przepisów.

 • Młody (A81GsX), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co autor spaceruje i wypoczywa na zamkniętym odcinku drogi? Nie ma to jak leżaczek na piasku obok koparki a tu nagle... Jakiś ciul łamie zakaz i skraca sobie drogę . Hańba

 • anonim (ekh5nm), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytelnicy informują . Śmiech na sali , a portal publikuje i szuka sensacji .Brawo

 • 1
 • 2