Zła passa żołnierzy US Army. Ukradli im sprzęt warty 200 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Zła passa żołnierzy US Army. Ukradli im sprzęt warty 200 tys. zł.


  • 69 (A81Gm5), 2017-09-14 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz poczują się jak u siebie, na Bronxie...

  • PanPat (eTXAA2), 2017-09-14 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    psa im bym nie dał wyprowadzić ;)
    najpierw byłem do nich nastawiony pozytywnie
    .... no ale coraz gorzej
    ........ za dużo tych wypadków-przypadków

  • Jamcito (AE4hNM), 2017-09-14 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tvn 24 podaje ze nie 200 tys zlotych , a 200 tys dolarow

  • anonim (qf8ay), 2017-09-14 17:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No nie wieże co czytam, Żeby z wojskowego auta coś zginęło to się w głowie nie mieści, Co za ofermy żeby nie pilnować sprzętu, Nawet jak zginęła broń i amunicja to nikt o tym głośno nie powie. Oby za jakiś czas nie doszło do jakiejś rozpierduchy właśnie z udziałem tego niby sprzętu

  • ela, 2017-09-14 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    PanPat (eTXAA2) napisał(a):

    psa im bym nie dał wyprowadzić ;)
    najpierw byłem do nich nastawiony pozytywnie
    .... no ale coraz gorzej
    ........ za dużo tych wypadków-przypadków

    Jak nie psa, to może chociaż kury byś im pozwolił prowadzać;-)

  • anonim (ALU6Os), 2017-09-14 20:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeszcze trochę i goli zostaną.

  • Kokoszanel (A7wzvq), 2017-09-14 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ,,Akademia policyjna,, na żywo ;)

  • Reklama

  • anonim (V26HZ), 2017-09-14 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qf8ay) napisał(a):

    No nie wieże co czytam, Żeby z wojskowego auta coś zginęło to się w głowie nie mieści, Co za ofermy żeby nie pilnować sprzętu, Nawet jak zginęła broń i amunicja to nikt o tym głośno nie powie. Oby za jakiś czas nie doszło do jakiejś rozpierduchy właśnie z udziałem tego niby sprzętu

    To nie zolnierze sa ofermami, to nasi rodacy sa zlodziejami, a to roznica!
    "psa im bym nie dał wyprowadzić" moze napisze tak, ja bym rodakom tez nic nie pozostawil do pilnowania, gdyz rowna to sie zniknieciu na zawsze.
    Amerykanie zaufali Polakom, a tu masz zlodziejaszkow kupa. Wstyd!

  • anonim (qf8ay), 2017-09-15 04:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeżeli to polaczki ukradli to złodzieja mają na tacy, co za problem,

  • Ł Ł (eltC24), 2017-09-15 07:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takie teraz wojsko... Mi świetnej armii amerykańskiej, dobrze wyszkolonej i wyposażonej już dawno upadł. Jak ktoś wcześniej już napisał - akademia policyjna a w tym wydaniu niedzielna szkółka kadetów. Tam są dzieciaki kilkunastoletnie... Mają tutaj swoje praktyki. Taka teraz armia że potrzebuje, kucharek, sprzataczek, nianiek i... Ochrony, to nie żart... Sami niczego nie dopilnują.

  • anonim (qfHNE), 2017-09-15 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kadeci czy wojsko, nic nie usprawiedliwia ze sprzętu nie dopilnowali, a w kieszeni tego nie wynieśli, Chyba wiedzą komu zostawili pod opieką, Kolesia ukarani ze ukradł szampony a w tak ważnej sprawie mają problem, Wstyd się Przyznać Panowie

  • anonim (V26HZ), 2017-09-15 08:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polak wszystko potrafi, ukradnie wszystko co na drzewo nie ucieka.
    Szyny,trakcje i podklady kolejowe albo autka. Potrafi na "wnusia" starcow okrasc o czym przekonali sie juz nawet Europejczy, to mamy wpisane w wizerunek Polaka.
    Ci ktorzy mowia, ze jestesmy "narodem wybranym" zapominaja dodac do czego.
    Szkoda, gdyz mamy tez madrych i wyksztalconych obateli.

  • :/ (A81YCu), 2017-09-15 10:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    i niech mi ktoś powie że ludzie to nie ku*** :/ nie pójdzie taki do pracy tylko będzie kradł ehhh

  • anonim (qfHNE), 2017-09-15 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie pójdzie do pracy tylko będzie kradł, ktoś pisze Ok, W dalszym ciągu się nie zgadzam, To wojsko czy matoly? Jak można nie pilnować własnych rzeczy, To dzieci od małego uczymy żeby pilnowany swoich rzeczy w przedszkolu czy szkole a tu dorośli ale nie odpowiedzialni ludzie, I takim mamy powierzyć własne bezpieczeństwo,

  • kjgjh (ALxakO), 2017-09-17 01:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takie tam pierdzielenie że tylko Polacy kradną.
    Niemcy kradli więcej, niszczyli nam kraj, to samo kolonaliści brytyjscy, francuscy, hiszpańscy, Ruscy i Amerykanie też kradną i przy okazji bombardują co się rusza.
    Naoglądaliście się TVNu i wam mózgi odparowały.

Reklama