Kto zagra w BKS Bolesławiec w sezonie 2017/2018

Dyskusja dla wiadomości: Kto zagra w BKS Bolesławiec w sezonie 2017/2018.


  • Ja (A81ulg), 2017-08-31 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kliwak w BKS? A co, w BKS zaczęli płacić?

  • Przemek (ANbpuK), 2017-08-31 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przyszli sami rezerwowi z innych klubów

  • anonim (ANIZMJ), 2017-08-31 13:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trochę podjarki na początek a potem jak zwykle " łzy gołego w pokrzywach " ;)

  • ja1 (ANxtN9), 2017-08-31 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (A81ulg) napisał(a):

    Kliwak w BKS? A co, w BKS zaczęli płacić?

    w bks ciagle placa. :)

  • Wierny (eaFVng), 2017-08-31 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ja1 (ANxtN9) napisał(a):

    w bks ciagle placa. :)

    Płacą, ale ludzie za wstęp na mecz, bo chcą oglądać swoją drużynę i ją wspierają.

  • tr (eltCFv), 2017-08-31 14:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sami jasnowidze :) w BKSie nie płaca i z tego co mi wiadomo nie zanosi się na to ...przykład Majki

  • Kibic (Vagaq), 2017-08-31 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do przodu BKS. Psy znowu szczekają! Hau, hau, hau. Jedziemy BKS. Spokojnie i do przodu. Treningi dadzą efekty - zobaczycie!

  • Reklama

  • anonim (ANIZMJ), 2017-08-31 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kibic (Vagaq) napisał(a):

    Do przodu BKS. Psy znowu szczekają! Hau, hau, hau. Jedziemy BKS. Spokojnie i do przodu. Treningi dadzą efekty - zobaczycie!

    No ten to się dopiero podjarał :) ha ha a w bks nie płacą bo kasiorka idzie no gdzie ? wiadomo do głębszych kieszonek, chłopaki kopią piłeczkę w spodenkach bez kieszonek i niech się cieszą że w ogóle grają!!! z takiego założenia wychodzą działacze bksu. Przykro nie ?

  • transfer (A7wz7Z), 2017-08-31 15:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Majka w Giebułtowie

  • Kibic (Vagaq), 2017-08-31 15:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANIZMJ) napisał(a):

    No ten to się dopiero podjarał :) ha ha a w bks nie płacą bo kasiorka idzie no gdzie ? wiadomo do głębszych kieszonek, chłopaki kopią piłeczkę w spodenkach bez kieszonek i niech się cieszą że w ogóle grają!!! z takiego założenia wychodzą działacze bksu. Przykro nie ?

    Masz duże doświadczenie w kieszonkowym :) Hau, hau, hau :)

  • anonim (eltCFv), 2017-08-31 15:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANIZMJ) napisał(a):

    No ten to się dopiero podjarał :) ha ha a w bks nie płacą bo kasiorka idzie no gdzie ? wiadomo do głębszych kieszonek, chłopaki kopią piłeczkę w spodenkach bez kieszonek i niech się cieszą że w ogóle grają!!! z takiego założenia wychodzą działacze bksu. Przykro nie ?

    Zanim coś napiszesz do przemyśl , myślenie nie boli , przez 10 lat w BKSie tyle się nie działo co przez ostatnie 2 lata , a przykre jest to ,że twój iloraz inteligencji spoczywa w brodziku intelektualnym. Przykro nie ?

  • Maja (vZyVM), 2017-08-31 15:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak .Jedynym aspektem na który dałem się namówić na transfer to pieniądze .Bo z ciężkim żalem opuszczałem Bks .Jeżeli mnie ktoś zna to wie ,że jestem po 3 operacjach kolana i muszę nieco więcej trenować od innych żeby nie zostawać w tyle ,a to są wydatki . Rozmawiałem z zarządem na temat jakiś pieniędzy ,nie było o czym mówić, choć kwota była przesmieszna .Nie szukałem klubu na siłę bo chcielem grać dla Bolesławca .Dobry trener który postawił mnie na nogi i zawodnicy którzy w końcu tworzą jakiś monolit.Jak widać środek tabeli w lidze okręgowej

  • Maja (vZyVM), 2017-08-31 15:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niektórych zadowala .tak w skrócie ...pozdro

  • Kibic (ANuBqM), 2017-08-31 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Maja (vZyVM) napisał(a):

    Tak .Jedynym aspektem na który dałem się namówić na transfer to pieniądze .Bo z ciężkim żalem opuszczałem Bks .Jeżeli mnie ktoś zna to wie ,że jestem po 3 operacjach kolana i muszę nieco więcej trenować od innych żeby nie zostawać w tyle ,a to są wydatki . Rozmawiałem z zarządem na temat jakiś pieniędzy ,nie było o czym mówić, choć kwota była przesmieszna .Nie szukałem klubu na siłę bo chcielem grać dla Bolesławca .Dobry trener który postawił mnie na nogi i zawodnicy którzy w końcu tworzą jakiś monolit.Jak widać środek tabeli w lidze okręgowej

    I co jeszcze napiszesz?

  • Maja (vZyVM), 2017-08-31 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież nie mógłbym zapomnieć o moich kolegach z boiska którzy mnie namawiali na transfer .

  • 1
  • 2

Reklama