Gnał przez Trzebień z prędkością prawie 130 km/h

Dyskusja dla wiadomości: Gnał przez Trzebień z prędkością prawie 130 km/h.


  • waldek (qf8Lb), 2017-09-04 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co to duzo? Czy o co chodzi?

  • Marek (hjNPQ), 2017-09-04 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przydała by się taka kontrola prędkości w Łaziskach albo radar postawić bo jeżdżą jak wariaci, ostatnio na pasach o mały włos nie doszło do tragedia bmw scigalo się z audi A dzieci przechodziły przez pasy i cudem uniknely wypadku

  • Zbychu (ekhqGF), 2017-09-04 19:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie terenie, tylko OBSZARZE.

  • Koniec polski (euuDk9), 2017-09-04 19:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No faktycznie dużo. A szydło jechało niby 40?

  • brawo (eltCFw), 2017-09-04 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    bardzo dobrze,więcej takich akcji...jeszcze drogòweczkę z suszareczką serdecznie zapraszam na drogę Lubańska -Otok gdzie obowiązuje (40) a większość widocznie ma problem ze wzrokiem

  • anonim (AEu4X5), 2017-09-04 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja się z tym nie zgadzam. Takie zakazy to czyste niewolnictwo

  • Znakomitą większość jeżdżących, po polskich drogach, na "szlifierkach" uważam ZA IDIOTÓW KOMUNIKACYJNYCH !! Bywam za Odrą, Hamburg, Bonn, Berlin, i nie widuję takich zachowań !!

    Zaznaczam:
    - NIE UZNAJĘ ŁAMANIA PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM!

    - PROWADZĘ POJAZDY, RÓŻNE, PONAD 40 LAT I NIGDY NIE SPOWODOWAŁEM ŻADNEJ KOLIZJI DROGOWE!!

    - BEZPIECZEŃSTWO, NA DRODZE, JEST DLA MNIE PRIORYTETEM!!

    - KAŻDY, PROWADZĄCY JAKIKOLWIEK POJAZD, NA DRODZE JEST DLA MNIE WSPÓŁUŻYTKOWNIKIEM !!

  • ja (A81Gwx), 2017-09-05 09:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chcecie się obłowić w prawkach i mandatach?,zapraszam na śluzową. Tam wieczorami a najwięcej w pt i sob urządzane sa tzw.drifty. Motory mają świetną prostą do sprawdzania osiągów swoich maszyn.

  • haki (AE7p84), 2017-09-05 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ul. Śluzowa , he he Otok , Rakowice szczególnie ci z DLW.....oj wielu by straciło prawko zwłaszcza po południu ...i nie tylko . Wyprzedzanie bezmyślne i niebezpieczne , aby do przodu . Poczekamy na zimę a rowy tam głębokie ha ha ha .

  • Hłe (ekh5Mg), 2017-09-05 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To róbcie to co ja,czyli widząc z daleka zapieprzajacego idiotę wbijcie się przed niego i 40 środeczkiem.Kamera już jest,pasa dzielącego jezdnię brak i teraz czekam na to żeby znów jakiś dureń wyprzedził mnie chodnikiem.

  • zz (ALlznR), 2017-09-06 09:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na codzień wszyscy zwalniają policjantow bo mandaty dostali .... teraz gdy policjanci uciekają do cywila a nowych chetnych nie ma do tej najbardziej zaszczutej prze obywateli, media i politykow służby i zaczyna dziac sie coraz niebezpieczniej w każdej dziedzinie to ci co tak plują na tą służbę nagle chcą jej pomocy ....

Reklama