BKS przegrał w Radzimowie 3:5

Dyskusja dla wiadomości: BKS przegrał w Radzimowie 3:5.


 • Kibic na dobre i na złe (AN0mF0), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomimo wszystko gratulacje! To jest i tak sukces,grając w dziesiątkę! Panowie,dacie radę w następnych rozgrywkach.Życzę Wam wygranych!! Sport ma to do siebie,że ma się sukcesy i porażki.Jak to się mówi: co nas nie zabije,to nas wzmocni .

 • Kibic BKSu (ANy9pH), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci którzy tutaj nadają i udają że są z Bolca to zwykłe kmioty są! Nie zwracajcie na nich uwagi i nie komentujcie. Byłem dzisiaj na meczu BKS-u w Radzimowie. Oto kilka moich uwag: PIERWSZE - sędziowanie: nie chcę nikogo obrażać ale jeśli miałbym określić postawę trójki sędziowskiej w tym meczu to musiałbym mocno przeklinać. Tak słabych sędziów dawno nie oglądałem a cieszyłem się na grę BKS-u w O-klasie właśnie ze względu na żenujący poziom sędziowania w A-klasie. Niestety wygląda na to, że moja radość była przedwczesna. Dzisiaj oglądałem obraz nędzy i rozpaczy. Mówiąc zupełnie obiektywnie. DRUGIE - stan boiska: Panowie Działacze z Cosmosu, to jaki stan przedstawia Wasze boisko to zakrawa o kpinę. Widziałem już złe boiska ale to Wasze jest FATALNE! TRZECIE - gra Cosmosu: chłopaki z Radzimowa wyszli na mecz na MEGA Wq...rwie dzięki czemu udało im się na swoim boisku stosunkowo prostymi piłkarsko środkami wygrać, nie powiem zupełnie zasłużenie. Styl gry typowy dla takich drużyn - LAGA na dwóch "osiłków" w napadzie i nic poza tym. Nie powiem w tym wypadku i w tych okolicznościach bardzo skuteczny. Jedna jeszcze uwaga: tyle pomyj ile sobie w trakcie meczu wylewają wzajemnie zawodnicy Cosmosu to chyba jeszcze nigdzie nie widziałem :) Gratuluję Panowie zwycięstwa. CZWARTE - gra BKS-u: dopóki kilku chłopaków będzie się bało o własne nogi przez co odstawiać je będą lub nie zaczną grać mocniej ciałem to na takich boiskach w tragicznym stanie nie będą wygrywali. Nie wszędzie Panowie jest taka trawa jak u nas i nie wszędzie da się grać tak jak u nas. Grać w piłkę potraficie i to wcale nieźle co udowodniliście meczem z Lotnikiem jednak nie możecie na wiejskich boiskach w katastrofalnym stanie grać efektownie ale efektywnie. Doskonały tego przykład mieliśmy dzisiaj kiedy "Zielony" podawał piłkę wzdłuż boiska zamiast ładować ją przed siebie. Chłopaki w takich meczach nie liczy się styl tylko wynik. Każda z tych drużyn przyjedzie do nas i wtedy możecie pokazywać swoje umiejętności techniczne. Na wyjazdach gramy przed wszystkim skutecznie, nie ładnie a SKUTECZNIE! Głowy do góry, nic się nie stało. Cosmosowi gratuluję wygranej. Naszym chłopakom gratuluję strzelenia 3 bramek podczas gry w osłabieniu. Sędziom gratuluję "wysokiego" poziomu sędziowania. A wszystkich zapraszam na mecz z Wartą na Spółdzielczej. Pozdro dla qumatych!

 • Nic się nie stało (A7w4U8), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co miało się niby stać?, pierdologia o sędziach itp... Waść wstydu oszczędź! - są po prostu lepsi i lepsiejszy...

 • Maharadża (qfw6A), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nic się nie stało (A7w4U8) napisał(a):

  Co miało się niby stać?, pierdologia o sędziach itp... Waść wstydu oszczędź! - są po prostu lepsi i lepsiejszy...

  Troll, uwaga troll!!!

 • załamany (AE7xT4), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak można przegrać w kukurydzy!

 • Kibic (vBHga), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kibic bksu nie osmieszaj sie .biedny bks skrzywdzili ich sedziowie I boiko tylko plakac .Aha ,I druzyna z Radzimowa jeszcze ich skrzywdzila bo strzelila im 5 goli buuuhhaaahhhaahhhss

 • Kibic (A81YYe), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba się przyzwyczaić że takich wyników jak w A klasie już nie będzie połowa tabeli realna .

 • Oleg (hjNOV), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z wartą się odkujecie u nich nie ma połowy składu, coś czuje 7-0dla bksu

 • anonim (VvoWj), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To po ile sobie bks życzy sobie za bilety na takie "widowiska"....... buhahahahaha. Nawet jak będą widowni płacić za oglądanie tego "widowiska" po 100 zł i tak nie przyjdę , szkoda czasu.

 • Kibic (ANGAku), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (VvoWj) napisał(a):

  To po ile sobie bks życzy sobie za bilety na takie "widowiska"....... buhahahahaha. Nawet jak będą widowni płacić za oglądanie tego "widowiska" po 100 zł i tak nie przyjdę , szkoda czasu.

  Widownia to jest w teatrze.Z ciebie taki kibic,jak z raka ,ogier.Lepiej,żebys nie przychodził,bo nie masz ogłady kibica.Kto by dał ci te 100 zł człowieczku .Pomarzyć sobie możesz,ha,ha,śmiechu warte

 • anonim (ANUf5w), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogłada kibica ?