BKS przegrał w Radzimowie 3:5

Dyskusja dla wiadomości: BKS przegrał w Radzimowie 3:5.


 • Kibic na dobre i na złe (AN0mF0), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomimo wszystko gratulacje! To jest i tak sukces,grając w dziesiątkę! Panowie,dacie radę w następnych rozgrywkach.Życzę Wam wygranych!! Sport ma to do siebie,że ma się sukcesy i porażki.Jak to się mówi: co nas nie zabije,to nas wzmocni .

 • Kibic BKSu (ANy9pH), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci którzy tutaj nadają i udają że są z Bolca to zwykłe kmioty są! Nie zwracajcie na nich uwagi i nie komentujcie. Byłem dzisiaj na meczu BKS-u w Radzimowie. Oto kilka moich uwag: PIERWSZE - sędziowanie: nie chcę nikogo obrażać ale jeśli miałbym określić postawę trójki sędziowskiej w tym meczu to musiałbym mocno przeklinać. Tak słabych sędziów dawno nie oglądałem a cieszyłem się na grę BKS-u w O-klasie właśnie ze względu na żenujący poziom sędziowania w A-klasie. Niestety wygląda na to, że moja radość była przedwczesna. Dzisiaj oglądałem obraz nędzy i rozpaczy. Mówiąc zupełnie obiektywnie. DRUGIE - stan boiska: Panowie Działacze z Cosmosu, to jaki stan przedstawia Wasze boisko to zakrawa o kpinę. Widziałem już złe boiska ale to Wasze jest FATALNE! TRZECIE - gra Cosmosu: chłopaki z Radzimowa wyszli na mecz na MEGA Wq...rwie dzięki czemu udało im się na swoim boisku stosunkowo prostymi piłkarsko środkami wygrać, nie powiem zupełnie zasłużenie. Styl gry typowy dla takich drużyn - LAGA na dwóch "osiłków" w napadzie i nic poza tym. Nie powiem w tym wypadku i w tych okolicznościach bardzo skuteczny. Jedna jeszcze uwaga: tyle pomyj ile sobie w trakcie meczu wylewają wzajemnie zawodnicy Cosmosu to chyba jeszcze nigdzie nie widziałem :) Gratuluję Panowie zwycięstwa. CZWARTE - gra BKS-u: dopóki kilku chłopaków będzie się bało o własne nogi przez co odstawiać je będą lub nie zaczną grać mocniej ciałem to na takich boiskach w tragicznym stanie nie będą wygrywali. Nie wszędzie Panowie jest taka trawa jak u nas i nie wszędzie da się grać tak jak u nas. Grać w piłkę potraficie i to wcale nieźle co udowodniliście meczem z Lotnikiem jednak nie możecie na wiejskich boiskach w katastrofalnym stanie grać efektownie ale efektywnie. Doskonały tego przykład mieliśmy dzisiaj kiedy "Zielony" podawał piłkę wzdłuż boiska zamiast ładować ją przed siebie. Chłopaki w takich meczach nie liczy się styl tylko wynik. Każda z tych drużyn przyjedzie do nas i wtedy możecie pokazywać swoje umiejętności techniczne. Na wyjazdach gramy przed wszystkim skutecznie, nie ładnie a SKUTECZNIE! Głowy do góry, nic się nie stało. Cosmosowi gratuluję wygranej. Naszym chłopakom gratuluję strzelenia 3 bramek podczas gry w osłabieniu. Sędziom gratuluję "wysokiego" poziomu sędziowania. A wszystkich zapraszam na mecz z Wartą na Spółdzielczej. Pozdro dla qumatych!

 • Nic się nie stało (A7w4U8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co miało się niby stać?, pierdologia o sędziach itp... Waść wstydu oszczędź! - są po prostu lepsi i lepsiejszy...

 • Maharadża (qfw6A), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nic się nie stało (A7w4U8) napisał(a):

  Co miało się niby stać?, pierdologia o sędziach itp... Waść wstydu oszczędź! - są po prostu lepsi i lepsiejszy...

  Troll, uwaga troll!!!

 • załamany (AE7xT4), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak można przegrać w kukurydzy!

 • Kibic (vBHga), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kibic bksu nie osmieszaj sie .biedny bks skrzywdzili ich sedziowie I boiko tylko plakac .Aha ,I druzyna z Radzimowa jeszcze ich skrzywdzila bo strzelila im 5 goli buuuhhaaahhhaahhhss

 • Kibic (A81YYe), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba się przyzwyczaić że takich wyników jak w A klasie już nie będzie połowa tabeli realna .

 • Oleg (hjNOV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z wartą się odkujecie u nich nie ma połowy składu, coś czuje 7-0dla bksu

 • anonim (VvoWj), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To po ile sobie bks życzy sobie za bilety na takie "widowiska"....... buhahahahaha. Nawet jak będą widowni płacić za oglądanie tego "widowiska" po 100 zł i tak nie przyjdę , szkoda czasu.

 • Kibic (ANGAku), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (VvoWj) napisał(a):

  To po ile sobie bks życzy sobie za bilety na takie "widowiska"....... buhahahahaha. Nawet jak będą widowni płacić za oglądanie tego "widowiska" po 100 zł i tak nie przyjdę , szkoda czasu.

  Widownia to jest w teatrze.Z ciebie taki kibic,jak z raka ,ogier.Lepiej,żebys nie przychodził,bo nie masz ogłady kibica.Kto by dał ci te 100 zł człowieczku .Pomarzyć sobie możesz,ha,ha,śmiechu warte

 • anonim (ANUf5w), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogłada kibica ?