Dachowanie w Dobrej. Kierowca ze 100-zł mandatem

Dyskusja dla wiadomości: Dachowanie w Dobrej. Kierowca ze 100-zł mandatem.


  • ech... (whBOo), 2017-08-19 14:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli dostaje taki młodzian mandat w wysokości jałmużny , to nie dziwi , że na drogach mamy to co mamy .

  • kierowca (AN0Tlb), 2017-08-20 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ech... (whBOo) napisał(a):

    Jeśli dostaje taki młodzian mandat w wysokości jałmużny , to nie dziwi , że na drogach mamy to co mamy .

    Każdemu się może zdarzyć. Nie wiesz jaka była tak naprawdę przyczyna - prawda?
    A mandat mandatem, a samochodu już nie ma. To chyba wystarczająca kara dla niego.

  • Barbara (Are9PR), 2017-08-21 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no chyba padnę !!! co to za mandat w śmiesznej wysokości , ja za przekroczenie prędkości o 25 km/h dostałam 200.00 zł + 4 pkt. - nie ma sprawiedliwości !!!

  • anonim (e3aIir), 2017-08-21 13:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Barbara (Are9PR) napisał(a):

    no chyba padnę !!! co to za mandat w śmiesznej wysokości , ja za przekroczenie prędkości o 25 km/h dostałam 200.00 zł + 4 pkt. - nie ma sprawiedliwości !!!

    Zgadzam się z przedmówczynią. Ja też dostałam taki mandat za przekroczenie o 21 km/h i 6 pkt. przy doskonałych warunkach pogodowych. Wyprzedzałam elke na prostej drodze, dobry kawałek przed miejscowością gdzie już był już teren zabudowany. Nie było tłumaczenia, że tylko wyprzedzić chciałam i już przecież zwalniałam przed pierwszymi budynkami. Ruch zerowy a ja powinnam się za nią wlec 40 km/h. Dodam, że zdarzenie miało miejsce na wysokości zjazdu na Ocice przed Nowogrodźcem. Jaka to sprawiedliwość, że tu popylał chłopaczek ze znaczną prędkością i go wywaliło z drogi i tylko 100zł. Co z tego, że skasował samochód? A jak by skasował inny pojazd który ewentualnie by mijał?Może jeszcze pogłaskać gnoja bo kuku se zrobił?

Reklama