100 tys. zł dotacji dla wspólnot, które przyłączą się do ZEC-u?

Dyskusja dla wiadomości: 100 tys. zł dotacji dla wspólnot, które przyłączą się do ZEC-u?.


  • kuku (ALxajQ), 2017-08-24 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dofinansowanie do podłączenia?
    To nie lepiej obniżyć cenę za usługi ciepłownicze? Ludzie sami przylecą jak zobaczą że jest taniej od węgla i gazu.
    No ale kto nam tak ładnie dotacje rozdzieli jak nie klan urzędniczy? :D
    Od pierd zenia w stołki też rośnie emisja.

  • B (A7wxJ6), 2017-08-24 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dobry krok dla większego zachęcenia mieszkańców do odejścia od urządzeń grzewczych eliminujących zagrożenie "cichym zabójcom" - czadem czy gazem.

  • aloha (eQ8ZE2), 2017-08-24 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    juz nie przesadzaj bo ci którzy płaca od pażdziernika do marca za ogrzewanie gazem to by tyle płacili przez rok cały nie odczuwając niczego mało tego nikt

  • Mieszkaniec (ALxcaP), 2017-08-24 22:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Za gaz niestety płacimy przez cały rok.

  • Jagiellończyk (AL66Ll), 2017-08-25 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jak wygląda rzeczywistość? W roku 2014 złożyłem oficjalne zapytanie o podłączenie osiedla Jagiellonów, gdzie wiele osób było zainteresowanych, no i otrzymałem odpowiedź - brak możliwości technicznych, gdzie sieć jest doprowadzona do Szpitala, wiec brakuje...

  • Bolec nauta (A3T0n8), 2017-08-26 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec (ALxcaP) napisał(a):

    Za gaz niestety płacimy przez cały rok.

    To prawda ale ile zapłacisz za miesiąc czerwiec 60złotych A w styczniu czy w grudniu za gaz od 400 do 1000złotych w sezonie grzewczym.fakt ja te mam gaz i mieszkam na spółdzielczych blokach gdzie jest ogrzewanie miejskie z zec i za gaz co miesiąc place 50 złotych.A czynsz 400 złotych.A za,prąd 50 czasami 60 złotych.I się nie muszę martwić że w czasie sezonie grzewczym to gaz bedzie ulatniał

  • nuta (AN0Wwv), 2017-08-26 15:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zlozylam zapytanie i podłączenie ul. Zwirki i Wigury - centrum miasta, jakby ktos nie wiedział, i co... BRAK MOŻLIWOŚCI PODŁĄCZENIA I NIE PLANUJEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE INWESTYCJI W TYM REJONIE.... ŻENADA

  • Bolec nauta (A3T0o7), 2017-08-26 15:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    nuta (AN0Wwv) napisał(a):

    Zlozylam zapytanie i podłączenie ul. Zwirki i Wigury - centrum miasta, jakby ktos nie wiedział, i co... BRAK MOŻLIWOŚCI PODŁĄCZENIA I NIE PLANUJEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE INWESTYCJI W TYM REJONIE.... ŻENADA

    Przyjdzie czas to Żwirki i Wigury połączą do ogrzewania zec

  • Lukasz (A7w5e7), 2017-08-27 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja place 1200 zł za gaz rocznie w tym ciepła woda i ogrzewanie. I nie zamierzam przepłacać ..!!

Reklama