100 tys. zł dotacji dla wspólnot, które przyłączą się do ZEC-u?

Dyskusja dla wiadomości: 100 tys. zł dotacji dla wspólnot, które przyłączą się do ZEC-u?.

• kuku (ALxajQ), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Dofinansowanie do podłączenia?
    To nie lepiej obniżyć cenę za usługi ciepłownicze? Ludzie sami przylecą jak zobaczą że jest taniej od węgla i gazu.
    No ale kto nam tak ładnie dotacje rozdzieli jak nie klan urzędniczy? :D
    Od pierd zenia w stołki też rośnie emisja.

• B (A7wxJ6), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Dobry krok dla większego zachęcenia mieszkańców do odejścia od urządzeń grzewczych eliminujących zagrożenie "cichym zabójcom" - czadem czy gazem.

• aloha (eQ8ZE2), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

juz nie przesadzaj bo ci którzy płaca od pażdziernika do marca za ogrzewanie gazem to by tyle płacili przez rok cały nie odczuwając niczego mało tego nikt

• Mieszkaniec (ALxcaP), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Za gaz niestety płacimy przez cały rok.

• Jagiellończyk (AL66Ll), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

A jak wygląda rzeczywistość? W roku 2014 złożyłem oficjalne zapytanie o podłączenie osiedla Jagiellonów, gdzie wiele osób było zainteresowanych, no i otrzymałem odpowiedź - brak możliwości technicznych, gdzie sieć jest doprowadzona do Szpitala, wiec brakuje...

• Bolec nauta (A3T0n8), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mieszkaniec (ALxcaP) napisał(a):

Za gaz niestety płacimy przez cały rok.

To prawda ale ile zapłacisz za miesiąc czerwiec 60złotych A w styczniu czy w grudniu za gaz od 400 do 1000złotych w sezonie grzewczym.fakt ja te mam gaz i mieszkam na spółdzielczych blokach gdzie jest ogrzewanie miejskie z zec i za gaz co miesiąc place 50 złotych.A czynsz 400 złotych.A za,prąd 50 czasami 60 złotych.I się nie muszę martwić że w czasie sezonie grzewczym to gaz bedzie ulatniał

• nuta (AN0Wwv), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Zlozylam zapytanie i podłączenie ul. Zwirki i Wigury - centrum miasta, jakby ktos nie wiedział, i co... BRAK MOŻLIWOŚCI PODŁĄCZENIA I NIE PLANUJEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE INWESTYCJI W TYM REJONIE.... ŻENADA

• Bolec nauta (A3T0o7), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    nuta (AN0Wwv) napisał(a):

Zlozylam zapytanie i podłączenie ul. Zwirki i Wigury - centrum miasta, jakby ktos nie wiedział, i co... BRAK MOŻLIWOŚCI PODŁĄCZENIA I NIE PLANUJEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE INWESTYCJI W TYM REJONIE.... ŻENADA

Przyjdzie czas to Żwirki i Wigury połączą do ogrzewania zec

• Lukasz (A7w5e7), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

A ja place 1200 zł za gaz rocznie w tym ciepła woda i ogrzewanie. I nie zamierzam przepłacać ..!!