Pilnie potrzebna pomoc

 • Martyna K (A81GNW), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam ,chciałabym poprosić o pomoc w imieniu Pana Jurka. Pan Jurek jest starszym( ma ponad 70 lat) bardzo miłym gościem mimo że sam ma tak mało to często pomaga bezinteresownie .Generalnie jest bezdomny (mieszka w starej altance na działce ) jakoś do tej pory sobie radził każdemu na osiedlu pomaga czy to w pracach na działce,coś naprawić, wynieść jakiś rupiec itd . Niestety jakaś banda **** okradła mu doszczętnie altankę !Ukradła mu narzędzia które są jedynym jako takim zarobkiem,butle gazową i palnik a nawet pościel czy konserwy.
  Nie proszę o pieniądze ale o rzeczy które być może zalegają Wam w domach,piwnicach i które na pewno pomogą Panu Jurkowi .Rzeczy te możne przekazać prze zemnie lub osobiście (kontakt z Panem Jurkiem mogę podać na priv). Jeśli trzeba mogę podjechać ,odebrać.
  Najbardziej potrzebne rzeczy:
  Jakiś narzędziach - młotek,śrubokręty,kombinerki,klucz rozsuwany itd - (nie znam się na tych rzeczach wiec generalnie każde chyba które sprawdzą się przy pracach domodo -działkowych)
  ubrania - ocieplane buty /gumiaki
  garnki/patelnie
  konserwy/domowe weki
  puszki dla kotów - Pan Jurek dokarmia również większość kotów które tez pomieszkują z nim w okresie zimowym
  koce,kołdra
  drzewo ,siekierę
  Istotna tez w okresie zimowym butla i palnik.
  Rzeczy te naprawdę nie muszą być jakieś super markowe czy drogie tylko żeby były w stanie do użytku.
  Więcej info priv na fb lub sms 533 632 210 lub 881 721 975 - nie zawsze mogę odebrać ale na pewno oddzwonię (po info sms).

 • anonim (AN0TqC), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  MOPS !

 • anonim (A7w4ky), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AN0TqC) napisał(a):

  MOPS !

  Sam jesteś mops.

 • Piotrek (ALSjII), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Złodzienskie k@r#y!!!

 • Martyna K (A81G5t), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie wróciłam od Pana Jurka . Już wczoraj dotarła pierwsza paczka dzisiaj druga. Rzeczy jakie dotarły to kołdra,koce,ubrania ,buty zimowe,jedzenie,pościel, parę narzędzi,puszki dla kota jeśli coś pominęłam to proszę o dopisanie od osób które robiły paczki. Pan Jurek bardzo dziękuje za otrzymaną pomoc.Proszę się nie obrażać ale ubrań już nie będę odbierać (chyba ze umawialiśmy sie wcześniej) bo nie ma na nie już po prostu miejsca :D Rzeczy priorytetowe to butla z palnikiem ,drewno,jedzenie, narzędzia , rękawicę robocze,płaszcz przeciw deszczowy,karma dla kotów i garnek. Wiem ze może byc to sporo ale jeśli ktoś by miał rower byle jaki stary ale na chodzie to tez bylo by super bo pan Jurek przewoził na nim złom itd Osobiście również bardzo dziękuje.Zainteresowanie tematem przewyższyło moje wszelkie oczekiwania.

 • anonim (ALU6O1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten Pan mieszkal w altance kolo Bobru? Bo altanka splonela.

 • Martyna K (A81GvY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak to ta altanka.o 14 byliśmy z kolega i parą z Bolesławic wyładować rzeczy dla pana Jurka. Czekaliśmy z 15 minut na niego by wracał od kolegi.W tym czasie kręciło się parę osób - widziało jak wypakowujemy rzeczy. A parę h później ta altanka płonie jak pochodnia...

 • anonim (ALU6O1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To gdzie ten czlowiek sie teraz podzieje?

 • Martyna K (ekhpOK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla wyjaśnienia dalszej sytuacji - planujemy znaleźć dla pana Jurka nową działkę w innym miejscu.Rzeczy będziemy zbierać mimo to bo czy z altanką czy bez są one mu potrzebne . Jeśli ktoś jednak chce zrezygnować proszę o info.