Niebezpiecznie na drogach. Drogówka radzi

Dyskusja dla wiadomości: Niebezpiecznie na drogach. Drogówka radzi.


 • Snikers (AN0Ckz), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pyszna rada :-)

 • POla (euaQE8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rady jak najbardziej ,ale Drogowcy po raz kolejny zaskoczeni ?Przeciez jest zima ,to nie nalezy czasami pracowac ,plugami i piskarkami?

 • bolec (ALlzfp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po raz kolejny kretyńskie stwierdzenie "zima zaskoczyła drogowców" ... tak tylko mogą stwierdzić "mistrzowie prostej" którzy nie potrafią jeździć a prawko dostali "za świniaka" ... Mieszkasz w strefie klimatycznej jakiej mieszkasz i to że zaskoczyla cie zima to tylko swiadczy o Tobie. O tej porze roku należy w wiekszym stopniu niz normalnie ruszyc wyobraźnię, zwolnic ale tez brac pod uwagę ewentualne opóźnienia i wczesniej wyjeżdżać a nie wymagac od wszystkich zeby zapewnili w zimie warunki jakie sa w lecie bo tylko "niepowazni ludze" mogą tak "myśleć"

 • Damian (dDHGlk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tym roku mamy porządną zimę, a niektórzy nadal jeżdżą na letnich oponach. Nie rozumiem w czym problem? Ludzie czasu nie mają, czy pieniędzy? Chodzi o bezpieczeństwo! Teraz można zamówić opony przez internet taniej i wysłać sobie prosto do warsztatu. Ja tak robię od kilku lat w swoim i żony samochodzie. W tamtym roku musieliśmy zamówić jeden cały komplet i znalazłem dobre ceny na aaaopony.pl, dobry sklep i miła obsługa.