Domowa plantacja marihuany zlikwidowana, 21-latek zatrzymany

Dyskusja dla wiadomości: Domowa plantacja marihuany zlikwidowana, 21-latek zatrzymany.


 • Xxx (A81Gkw), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakis sprzedawczyk za[...]al z dupy...

 • nowe prawo (qfH5g), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba zaostrzyć prawo, surowsze kary za posiadanie jakiejkolwiek ilości narkotyków

 • anonim (evgh7n), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Walnij sie w dekiel, trzeba zalegalizowac, a nie zaostrzac prawo. Same korzysci...

 • nowe prawo (A7w4j8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (evgh7n) napisał(a):

  Walnij sie w dekiel, trzeba zalegalizowac, a nie zaostrzac prawo. Same korzysci...

  Nie ma żadnych korzyści z ćpania, narkotyki niszczą życie wielu rodzin, niszczą zdrowie, demoralizują... każdy gram i 15 lat więzienia w najcięższych warunkach, nowe prawo potrzebne żeby zwalczać narkomanię. Szkoda ze u nas nie może być jak w krajach bliskiego wschodu gdzie jest kara śmierci za narkotyki.

 • heheszek (AE7pD5), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  nowe prawo (A7w4j8) napisał(a):

  Nie ma żadnych korzyści z ćpania, narkotyki niszczą życie wielu rodzin, niszczą zdrowie, demoralizują... każdy gram i 15 lat więzienia w najcięższych warunkach, nowe prawo potrzebne żeby zwalczać narkomanię. Szkoda ze u nas nie może być jak w krajach bliskiego wschodu gdzie jest kara śmierci za narkotyki.

  jak się nie podoba, to się tam wyprowadź- przecież tam tak cudownie

 • GREEN POWER (vZlX6), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władza i część społeczeństwa to banda hipokrytów.Są przeciwni marihuanie która leczy wiele poważnych chorób a przymykają oczy na masowy handel farmaceutykami z grupy NLPZ które można kupić bez recepty np.na CPN-ie,a jak wiadomo już parę sztuk wystarczy żeby uszkodzić wątrobę.
  Przez alkohol umierają tysiące ludzi,jeśli nie w wypadku,to od chorób...
  Palę zioło od wielu lat(parę razy w miesiącu),a jednocześnie uczciwie pracuję(nie mam kaca jak po alkoholu),płacę podatki,jestem przyjaźnie nastawiony do świata(jeszcze nie widziałem żeby ktoś był agresywny po maryśce) i chętnie bym płacił podatki z ewentualnego legalnego kupowania.Myślę że dochody państwa można by liczyć w miliardach a przy okazji zniknąłby handel dopalaczami...

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardziej szkodliwe, a więc powinno być również zabronione:
  - palenie tytoniu;
  - picie alkoholu;
  - "palenie" węglem - w piecach;
  - oglądanie TVPInfo (ogłupia bardziej niż dopalacze);

 • anonim (AEkVm5), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawa na dłuższą rozmowę, koleś was tu w komentarzach w durnia robi, a wy lecicie na tą prowokację. Prawda jest taka, że marihuana, ani nie leczy raka, ani nie jest ambrozją. OSTR'a jakoś z raka nie wyleczyła. Koi za to ból fizyczny jak i psychiczny (po skręcie na drugi dzień nie ma kaca, ale organizm musi się barzdzo zregenerować). Dzieci, podczas rozwoju mózgu czyli nawet do 20-25, szczególnie do 20 roku życia palić nie powinny, ponieważ ich mózg się kształtuje a palenie niestety łączy różne części mózgu, więc taka osoba może zwariować, bo nie wykształciła cech/ doświadczeń, które może porównać i zweryfikować w celu odróżnienia "fikcji" a bardziej stanu w jakim się znajduje od rzeczywistości. Osoby z możliwymi cechami zmian psychicznych, czyli schizofrenia itp. palić absolutnie nie powinny. Ale mi np. na depresje już pomogła, bo przestałem się przejmować i żyje dzięki wyluzowaniu, rozmyślaniu nad rzeczywistymi problemami, a miałem ogromne, ja zapaliłem dopiero po 20-stce(miałem szczęście, że w podstawówce interesowaliśmy się karteczkami a nie skrętami). Nie palę już od parku lat bo po prostu nie mam czasu, trza zasuwać w życiu. Dyskusji w Polsce o Marihuaninie nie będzie. Kto chce palić to będzie. Problem złapanego kolesia jest taki, że był głupi, iż się dał złapać. Proste, jak sprzedajesz "narkotyki"(nie lubię tego słowa) to WSZYSCY wiedzą. WSZYSCY. Jak można nie zauważyć "co minutowej" kolejki pod drzwi? Zezwolenie na handel jest ustalane odgórnie. Ustala to parę osób na województwo. To są ogromne pieniądze. OGROMNE. Koszty rzędu 2-5 tys. to reszta. Dajmy przykład jeszcze tego typa. Nie wiem nawet kto to jest, nie interesują mnie takie rzeczy, ale podłapałem temat. Chciał sprzedawać, pewnie sam pali. Koszty ze sprzedaży miesięcznej wnosiłyby może 1,5-2 tys zł. Z czego połowę, by sam przepalił i reszta, by poszła na zakup nowej dostawy/plonu. Miesięczny "dochód" 500 zł. No to biznesmen roku. Dlatego napisałem, że mądry to on nie jest. Lepiej iść do normalnej pracy dostać 2 koła i na nielegalu sobie kupić, za co nie grozi ci więzienie. Oburzenie, że on nic nie zrobił, nikogo nie truję śmieszy mnie. Problem jest w tym, że w Polsce "komuna wiecznie żywa". Młodzi policjanci mają wystawiać mandaty. Poprawiać statystki, bo dostają premie do swojej marnej pensyjki. Takie są w Polsce realia, pełni zapału, dostają z liścia. Ich też nie chcę bronić, bo nie mogę słuchać "wykonywałem tylko rozkazy". Wielu z nich w policji odbija przez władzę, którą dostają. A jak ich zwolnią to czmychają zagranicę. Podsumowując, złapali typa, wiedział co robi. Wiedział jakie jest prawo. Koniec! Pewnie dostanie grzywnę/zawiasy. A wy jak chcecie palić, palcie. Kupujcie od ludzi co mają głowę na karku, szybko do domu i odpalajcie bucha. I nie łudźcie się, że leczy raka. Jak ze wszystkimi używkami, po latach one dadzą o sobie znać. Pozdrawiam. Racjonalista.

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "koleś was tu w komentarzach w durnia robi"
  "Prawda jest taka, że marihuana, ani nie leczy raka".
  "I nie łudźcie się, że leczy raka."

  W których komentarzach "koleś" pisze że marihuana leczy raka?

  Nie wiem co palisz lub pijesz ale uwierz to szkodzi. Po elaboracie - insynuacjach i pseudoteoriach - widać że sam potrzebujesz pomocy lekarza.

 • Marcin UK (AtqBgT), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale taka ilość to do użytku własnego jest. Wielki nalot i likwidacja ogromnej plantacji - śmieszne i chore.
  Zapraszam do uk, gdzie całe domy wynajmowane są w celach uprawy, a pokoje przekształcane w 'szklarnie'. Takie uprawy są na handel.
  Zatrzymano kolesia który hodował na własny użytek - śmieszne i chore.
  I nie, nie uprawiam. Nawet nie palę, bo nie lubię.

 • F/X (AN0Wlo), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  3 lata za 4 krzaczki.A ile dostał ten co napadł na dziecko pod szkołą?

 • ..... (A81Gkg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  My zyjemy w Polsce i oby nigdy nie bylo legalizacji tego gowna!!zamknac gnojka!