Nowogrodziec: ponad 290 tys. zł na sport. Zobacz, kto ile dostał

Dyskusja dla wiadomości: Nowogrodziec: ponad 290 tys. zł na sport. Zobacz, kto ile dostał.


 • kibic (ANb31i), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym różni się drużyna Parzyc od Nowogrodźca grają w tej samej lidze czyli mają te same koszty to że w Nowogrodżcu jest drużyna juniorów to jest powód żeby dostawać 24 tyś. więcej na utrzymanie klubu a co maja powiedzieć Wykroty grają dwie klasy wyżej wyjazdy nawet do 150 km się trafiają średnio 100 km sędziowie biora znacznie większe pieniądzę niż w klasie A pewnie nie wystartują na jesień bo im braknie na utrzymanie klubu .

 • anonim (hj4dG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za hobby to powinni z własnej kieszeni płacić. Czemu musimy dopłacać do czyjegoś hobby?

 • imnirt (A81G6Y), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze będzie ktoś nie zadowolony. Wykroty bo za mało mimo,że sa dwie klasy wyżej,Parzyce,że za mało mimo,że są w tej samej klasie ,nowogrodziec,że za mało bo mają też juniorów . Recepta jest prosta,jeśli ktos chce więcej to niech sobie znajdzie sponsora zamiast narzekać

 • Max (VaX9U), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Parzyce nie powinny dostać nic za to, że psują piłkę w okręgu. Mają tak bagatego sponsora, że im wystarczy. Chrobry ma juniorów w okręgówce. A Parzyce nawet drużyny dziecięcej nie mają. Mało tego takie zwyrodnienia czyt. brak zawodników z Parzyc w Parzycach no może jeden. Za to powinny być opłaty do gminy.

 • do MAX (ANumBk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za pirdole... niby kto w Parzycach tak sponsoruje ?

 • Kibic (A81Gs0), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę że komuś żal dupe ściska Parzyce mają trampkarzy TS Parzyce Szkolka sportowa Kubica , poza tym nie dostalibysmy dotacji jeśli grali by ludzie z poza gminy 26 zarejestrowanych w tym 5 z poza gminy dotacja mogła być większa ale trzeba z tego się cieszyć co jest , z tego co wiem burmistrz będzie robił jakieś inwestycje na boisku a ten co to pisze na ts to ogólny brak inteligencji boisko zweryfikuje wszystko pozdrowienia dla zflustrowanych

 • xyz (euuJ9b), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gierałtów gra w B klasie gdzie jest 8 drużyn czyli mają 7 meczy w rundzie. Nie mają obowiązku mieć trenera i dostają 20 000 .Parzyce grają w A klasie gdzie jest 14 drużyn i dostali 23000,dalsze wyjazdy i utrzymanie trampkarzy kwota 3000zł ,czyli jakby nie liczyć to powinni mieć dwa razy tyle co Gierałtów..Chrobry 44000zł gra w tej samej klasie co Parzyce .O Wykrotach szkoda gadać powiem tylko że Chrobry 10 lat temu grając tak jak Wykroty w 4 lidze otrzymywał od Burmistrza Szczerbienia 120000 sto dwadzieścia tysięcy zł.Drugie tyle Szczerbień załatwiał w Strefie od Sponsorów. Wykroty dostały 52000 zł jałmużny.Zebrzydowa otrzymywała dotację 62000zł grając w Okręgówce.Panie burmistrzu pięknie umie pan skłócać wioski.Z utęsknieniem czekam na ustawę PIS o dwu kadencyjności,panu już dziękujemy.

 • anonim (euuJ9b), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Max (VaX9U) napisał(a):

  Parzyce nie powinny dostać nic za to, że psują piłkę w okręgu. Mają tak bagatego sponsora, że im wystarczy. Chrobry ma juniorów w okręgówce. A Parzyce nawet drużyny dziecięcej nie mają. Mało tego takie zwyrodnienia czyt. brak zawodników z Parzyc w Parzycach no może jeden. Za to powinny być opłaty do gminy.

  Dla czego nie napiszesz że Parzyce nie mają na boisku prądu ,wody ,toalety.Gdzie są właściciele Boiska czyli Gmina Nowogrodziec.

 • anonim (ANIs5x), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z tym ze gmina nie powinna sponsorować cudzego hobby. Te pieniądze powinny być wydane na coś pożyteczniejszego.

 • anonim (ANuECb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No z tą toaletą w Parzycach to wstyd sędziowie i zawodnicy idą pod drzewka ale jak przyjedzie kobieta sędzia :( tragedia zapraszamy Pana burmistrza z żoną na mecz tylko na czczo :D