Znamy wszystkie gwiazdy Dni Ceramiki 2017

Dyskusja dla wiadomości: Znamy wszystkie gwiazdy Dni Ceramiki 2017.

• Bdone (qfHqP), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Znowu jak co roku gówno będzie się działo na tych Dniach ceramiki nic dla młodych i chociażby żeby innych ludzi przyciągnąć dno, wodorosty i muł.

• Kruk (eLTOdb), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Druga liga artystów. Szpak był dobry parę lat temu ale dzisiaj? Czemu zawsze tak beznadziejnie??

• Anonim (A81GNF), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Kolejny rok z rzedu Agatowe Lato ma lepszy program i lepsze gwiazdy na swoim swiecie. Wydawalo mi sie ze jestesmy wiekszym i bogatszym miastem od Lwowka. Kto u Nas zajmuje sie organizacja tych swiat moim zdaniem do zwolnienia i to natychmiast. Polaczmy dni miasta i dni Ceramiki w jedna impreze z duzym budzetem po cholere te dni miasta ktore sa zalosne. Zaprosmy jakies kabarety i wokalistow z prawdziwego zdarzenia. Albo dajmy sobie spokoj z takimi swietami skoro nie wychodzi Nam ich organizacja

• Gość (qf8LK), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Chyba nie znacie wszystkich gwiazd święta ceramiki. Hahaha. Imię byliście pierwsi jak to wypisujcie, bo wcześniej czytałem o tym na FB miasta Bolesławiec

• mniej marudny (A5EZTz), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Gwiazdy lata Agatowego? Padłem z wrażenia: Sumptuastic(już odpalam auto do Lwówka), Enej (dwa przeboje - mielismy w Bc), Piersi (jedna sztuka przeboju - było), Czerwone Gitary (czyli że kto tam gra?), Piekni i młodzi (czyli już disco polo jest ok?). Ludzie! Jestescie marudni jak niewyspane dziecko. W Bc moze zagrać Iron Maiden + Lady Gaga + Sting... a i tak będzie źle,

• meloman (A81GkS), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Byście chodzili na wybory, to byście mieli. A tak... mają wdzięczni seniorzy :)

• Mdm (A81G0d), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Jak zwykle na głównym plakacie festynowe gwiazdy i ani słowa o atrakcjach ceramiki. BŚC to po prostu kolejny festyn w naszej okolicy. Jedynie Fun Factory zaśpiewa swoje hity, które znane są na całym świecie.

• mniej marudny (A5EZTz) napisał(a):

Gwiazdy lata Agatowego? Padłem z wrażenia: Sumptuastic(już odpalam auto do Lwówka), Enej (dwa przeboje - mielismy w Bc), Piersi (jedna sztuka przeboju - było), Czerwone Gitary (czyli że kto tam gra?), Piekni i młodzi (czyli już disco polo jest ok?). Ludzie! Jestescie marudni jak niewyspane dziecko. W Bc moze zagrać Iron Maiden + Lady Gaga + Sting... a i tak będzie źle,

Dziękuję za głos rozsądku. Pozdrawiam serdecznie :)

• Kl (A81G0d), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

• oburzona (1yo0Y), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

chciałam zagłosować i co, wyświetla się komunikat - " System zdecydował, że nie może w tej chwili przyjąć Twojego głosu. Prosimy, zagłosuj za 3 godziny." to my mamy głosować czy system !!!!!!! :/

• Luna (q1ANp), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Po co zadajecie pytanie ;kto na jako koncert przyjdzie najchętniej? i na starcie przedstawiacie wyniki ustalone przez siebie bez możliwości głosowania ? Przecież to dziecinneWiadomo,że gdyby można było oddać głos słupek z Michałem odjechał by daleko,daleko przed wszystkimi.Śmieszne i dziwaczne metody i brak szacunku dla wchodzących na stronę.

• fanka Szpaka (ALyE6P), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Szpak dobry kilka lat temu? a Ty słyszałeś Szpaka na żywo obecnie? niech zgadnę; NIE SŁYSZAŁEŚ, to szybciutko pędź, bo Szpak rozwala system, daje czadu za wszystkich innych razem :) śpiewa jak petarda, ma supeAr piosenki i świetnie bawi publikę. Jak tam bardzo się cieszę, że będzie Szpak. Tylko, żebym jeszcze mogła zagłosować na niego, a nie być posłuszną systemowi....

• Ewa (AzcIzR), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

U mnie to samo, nie moge zaglosowane na Michala ...decyduje System za 3 godz.

• Nie narzekajcie, tylko odczekajcie 3 godziny. Proste. A potem przeproście.

• Anna (z9vTV), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Czy tylko dla osób głosujących na Michała system decyduje ,że nie przyjmuje głosu?