Wspierając żebraków, wcale im nie pomagasz!

Dyskusja dla wiadomości: Wspierając żebraków, wcale im nie pomagasz!.


 • Anonim (euuDuN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idealnie pasuje do: 500+, zapomóg, węgla na zimę - to powoduje, że po co szukać pracy za 1,5 tys. , jak i tak mi dadzą , mało tego mi się należy a propagandowe programy rządowe tylko w tym pomagają i tworzą ,,fabryki'' ludzi dla których jest to sposób na życie. Biednym dzieciom należy pomagać ale nie w taki sposób, jak to się robi.

 • Anonim (e3au6F), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A taki Patryk (lat 34) ma to w nosie. I tak będzie bezkarnie żebrał pod bolesławieckimi dyskontami i stacjami paliw.

 • Anonim (ANUxtF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słuszna racja tysiące kobiet woli wyciągać ręce bo mnie się należy ale to Nasz rząd tego sam uczy bo i sam z tego korzysta czyli 500 +,nasi rządowcy w przyszłości będą mieli dobre emerytury a większość Polaków słabe bo taki zastrzyk 500+to fajna kwota i nietrzeba się śpieszyć do pracy bo jak poprzedni rozmówy twierdzą dają na węgiel obiady też czynsz ,gaz i świwtło opłacą.Nasze państwo sami uczą żebrania.

  ustanawiają te najniższe pensje z których to nie da się wyrzyć. No i różne zapomogi.Ale wam dobrze kobiety ,od Państwa mam darmową pensję po co iść do pracy.

 • Anonim (d9LxmX), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  STANOWCZO ODMAWIAM "DOFINANSOWANIA KOGOSIA". Na agresję mogę, choć mi nie wolno, odpowiedzieć agresją!

 • Anonim (A7wztl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzmi zebrzacymi ,w Boleslawcu powinni zajac sie Straznicy Miejscy,Bo tak ul,Asnyka ,Plac Pilsudskiego -kpbieta z wozkiem ,Natarczywa gotowa porysowac auto,Rynek wizytowka miasta ,a strozow prawa jak na lekarstwo,Kamery widza ,ale reakcji brak,

 • Anonim (ANuPD8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żebracy to równiez elektorat. Istenieją dlatego, że są potrzebi.