BKS: wysoka wygrana w sparingu z KS Stare Jaroszowice

Dyskusja dla wiadomości: BKS: wysoka wygrana w sparingu z KS Stare Jaroszowice.


 • Anonim (A81GN2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Bks !! :) jaroszowice wypad do siebie na kartoflisko

 • Anonim (qfwal), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS do boju!!!

 • Anonim (euuDDN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co? Można? Można :-)

 • Anonim (evgggb), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo BKS! Boiska w mieście dla miejskich klubów.

 • Anonim (A81G55), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stara Gwardia + Młoda Krew = Mamy Drużynę!!!

 • Anonim (AE78KH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miro widać doświadczenie zebrane na treningach Koloni procentuje. Ciekawe ile dostani Kolonia od BKS za transfer.

 • Anonim (qfwal), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sama gra w wyższej klasie powinna być już sukcesem dla zawodników KS Kolonia :) te dwa kluby powinny ze sobą ściśle współpracować :)

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje !!! . Czy to te same Jaroszowice których trener w jednym z wywiadów mówił o planach awansu do IV ligi ?

 • Anonim (hjNzM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje ?! No wszyscy możecie być dumni . Z tego ,że klub z miasta 40 tysięcznego będzie grał w 7 lidze na 8 ;) ...Gratulacje -za poczucie humoru :)

 • Anonim (e3aGuB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wynik wynikiem ! KS trenował w środę piatek w sobote grał sparing z Brzeznikiem wiec chłopaki podjechani :/ brak kilku podstawowych zawodników :/ ale brawa dla BKS za grę :)

 • Anonim (qfwal), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS tylko bez napinki!!! Dosyć już smrodu wokół BKSu. Cicho, z pokorą i do przodu!! Wygraliśmy to i dobrze, żaden to powód to cwaniakowania! W A klasie, w której teraz jesteśmy, też nie grają kelnerzy i jeszcze nie raz dostaniemy w nocha więc bez napinki. Sparing się udał trenerzy obu drużyn znają się jak łyse konie więc bez hejtu!! Dookoła bolesławieckiej piłki za dużo jest hejtu i złej krwi. Czasami trzeba upaść aby móc powrócić. Jaroszowicom życżę sukcesów po historycznym awansie, Kokoszowi również gratuluję, a BKS DO BOJU!!!

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gość e3aGuB - taka intensywność treningu świadczy o braku elementarnej wiedzy trenerskiej. Prawda jest taka, iż gdyby przegrał BKS to Jaroszowice wspólnie z ES którą mają zamiar się połączyć "zlinczowali" by klub BKS medialnie.Komentarze nie były by tak kulturalne jak z naszej strony. Zobaczcie jakie ataki na BKS pojawiały się pod wcześniejszymi dwoma artykułami.

 • Anonim (ANIZMJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  no proszę i kto tu o kulturze mówi gość co wyzywał innych od wieśniaków bo grajom w innym klubie niż bks. Gratuluję wygranej szczerze, ale to tyko sparing niestety i jak pisał ktoś wcześniej bez spinki panowie z miasta ;) wszystko przed wami ;)

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ANIZMJ, widzę, że zaczynasz nabierać ogłady :-). Informuję i objaśniam, iż przysłowie o "człowieku ze wsi" zostało użyte aby piętnować chamstwo i głupotę co niektórych forumowiczów a nie wytykanie miejsca zamieszkania czy miejsca w którym ktoś gra. Jak wspominałem fundacje/stowarzyszenia wstydzą się swojej siedziby i ukrywają to dodając do nazwy Bolesławiec pomimo, iż faktycznie swoją działalność statusową mają zarejestrowaną tam gdzie mają . Być może wstydzisz się swojego pochodzenia i masz na tym tle jakieś kompleksy więc rozumiem twoje przewrazliwienie. Jeżeli potrzebujesz aby wyjaśnić ci pewne sprawy jeszcze bardziej dobitnie to mogę to uczynić. Wierzę w twoją inteligencję i na początek pozostawiam to w takiej formie. Dalej będę tkwił przy swoim, że w Bolesławcu istnieją dwa kluby sportowe KS Kolonia i BKS Bolesławiec.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ANIZMJ, jeszcze jedna prośba. Jeżeli chcesz mi coś zarzucić to cytuj moje wypowiedzi które twoim zdaniem kogoś obrażają a nie "wstawiasz" jedno słowo wyrwane z kontekstu wypowiedzi i powtarzasz jak mantrę. Aby zrozumieć sens tego co chcę ci przekazać musisz to ogarnąć całościowo. Jak chcesz ze mną dyskutować to na argumenty np. nie podoba mi się polityka BKS bo..., uważam, że drużynie się nie uda gdyż ..... itp.