BKS: nowa drużyna seniorów rozpoczęła treningi

Dyskusja dla wiadomości: BKS: nowa drużyna seniorów rozpoczęła treningi.


 • Anonim (ePEA7m), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super Panowie, wielki szacunek dla chłopaków, trenerów i działaczy (nie wszystkich). Tak trzymać i na pohybel niedowiarkom i malkontentom!

 • Anonim (AE4GAn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  śmiało naprzód

 • Anonim (VxzrV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hejterzy na razie śpią :-) a co do BKS to tradycyjnie do boju!

 • Anonim (A81Gjl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dramat

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piękne jest to, iż "chłopaki" w ramach ratowania klubu BKS Bolesławiec postanowili nieodpłatnie zagrać w ligowych rozgrywkach. Okazało się, iż pośród tego zepsutego świata drążonego kryzysem wszelkich wartości, czczącego kulty pieniądza, możemy odnaleźć jeszcze wartościowych ludzi , którzy mają głęboko osadzone korzenie oparte na zasadach, uczciwości, lojalności i szeroko rozumianym „dobru”. Ludzi , dla których wciąż znaczą coś takie pojęcia, jak , przyjaźń, honor i duma. Zacytuję słowa nieznanego mi autora "Bolesławiec Moim miastem - BKS moim klubem" i zakończę równie oryginalnym hasłem"BKS do boju" :-). Życzę powodzenia i jako kibic BKS Bolesławiec składam podziękowania zarówno dla zawodników jak i całego sztabu ludzi którzy pomimo kłopotów finansowych klubu trwają na posterunku i walczą o jego odbudowę.

 • Anonim (ekhL3E), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo mądrze i na temat, bez wszędobylskiej hipokryzji w powyższym wpisie.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomniałem podziękować "Panu Redaktorowi" , który na bieżąco informuje lokalne społeczeństwo i jest równie oddany sprawie odbudowy klubu jak najwierniejsi kibice :-).

 • Anonim (ANIZMJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ratowanie klubu ?! co tu ratować ? brak zarządu, brak trenerów, a chłopaki za darmo mogą grać i cały sezon chwała im za to tylko się nabiegają, ale ponoć sport to zdrowie. i nie jest to hejt tylko realizm NIESTETY.
  Potrzebne zmiany od góry aby cokolwiek uratować.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gość ANIZMJ - Twoja nazwa wyświetla się pod każdym tematem dotyczącym klubu BKS Bolesławiec i zawsze wszystko krytykujesz. Ostatnio zajmowałeś się liczeniem dzieci na treningu przez dziurę w płocie, dzisiaj nie wiesz o jakich wartościach piszemy i próbujesz umniejszać dokonania . Wyskakujesz jak diabeł z kapelusza za każdym razem kiedy pojawia się zdanie na temat ES więc wiadomo czyje interesy reprezentujesz i dlaczego tak zajadle krytykujesz wszystko co związane z BKS Bolesławiec. Pochwalcie się swoimi seniorami o których tak wkoło opowiadaliście a nawet przed rozdzielaniem dotacji z miasta jako klub zorganizowaliście turniej drużyn seniorów gdzie ESKADRA miała seniorów w wieku młodzik-trampkarz. Dotacja została wzięta a drożyny seniorów jak nie było tak nie ma. Tak to jest jak człowiek otacza się ludźmi którzy za przysłowiową złotówkę dadzą sobie "jaja ogolić" to później bez pieniędzy nie wiele znaczy.

 • Anonim (ANIZtF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS = PASOŻYTY

 • Anonim (vZiWk), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i fajnie. Będziemy przychodzić na mecze. Powodzenia!!!

 • Anonim (qfDXU), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie juniorzy, których to BKS ma bardzo oboecujących. Budować na nich drużynę, a nie ściągać starą gwardię. Niech młodzi się ogrywają a za 2 3 lata to zaprocentuje bardziej niż powroty starszych.

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Juniorzy BKS Bolesławiec ( w przeciwieństwie do tych juniorów z którymi sympatyzuje Gość ANIZtF) zagrają w lidze dolnośląskiej - był o tym poprzedni artykuł dotyczący BKS Bolesławiec.

 • Anonim (e4THGg), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ALU6Ou - odpowiedz na pytania . Zgodnie z jakim regulaminem juniorzy zagrają w DLJM ? Jak to się stało , że awansowali ? W jakiej lidze grali w poprzednim sezonie ?
  Proszę o odpowiedź bez ataku na konkurencję .

 • Anonim (ALU6Ou), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie znam się na regulaminach ale widocznie zasłużyli :-).