Na A4 groził kierowcy ciężarówki czymś, co przypominało broń

Dyskusja dla wiadomości: Na A4 groził kierowcy ciężarówki czymś, co przypominało broń.


 • genius (A7w5cT), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale bonanza

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie szanse - na przeżycie - mają pasażerowie osobówki gdy ciężarówka "zajedzie" im drogę?

 • anonim (ANGuc7), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak właśnie ciężarówki notorycznie zajeżdżają drogę osobówką nie patrząc w lusterka, sama miałam takie zdarzenie nie raz ostatnio nawet w trakcie wyprzedzania ciężarówki. Nie mówiąc już o wyprzedzaniu się dwóch ciężarówek pod górkę nawet gdy jest zakaz. Dlaczego tego nikt nie nagra.

 • anonim (AN0hN0), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I szkoda że to atrapa była

 • meydey (AN0TgB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ci tirowcy to dno dna jeżdżę ta trasa często i to są totalni pojeba... wszystko im wolno

 • Luk Skajłoker (ANx2rf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ot właśnie cały obraz kierowcy Tira... Bohater kiedy siedzi dwa metry nad ziemią i ma w ręku gruszkę od cb radia, król autostrady któremu wolno wszystko, pan na 40 tonach, arogancki i wyszczekany dżolero w otralionowych spodenkach i gumowych klapkach, chamski i cwany wyrywacz drzwi w osobówkach gardzący ich kierowcami, Piotrek autostrady, pogromca prostytutek na przyautostradowym parkingu... Ale cóż to? Wystarczy tupnąć i szok! Piotrek woła Policję, kolegów przez cb i kręci filmy do tefałenu... A przy najbliższym postoju opróżnia swoje ortaliony z kupy... Tirowcy...

 • Jeden debil w jednej ciężarówce wyprzedza od Opola do Zgorzelca, drugi debil w drugiej ciężarówce nagrywa. Pokaż cały film debilu z ciężarówki, a nie tylko to co ci pasuje.

 • anonim (ANGuc7), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego policja nie zajmie się tym, że ciężarówka zajechała drogę tylko tym, że ktoś patyk czy atrapę przez okno wystawił. Jadą notorycznie z telefonem przy uchu z puszką jedzenia na kierownicy i widelcem w ręku też widziałam.

 • Marek (ArCrqR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Najpierw hamuje tuż przed rozpędzonym tirem, a gdy pozwala się wyprzedzić, wyciąga przedmiot przypominający broń. Takie sceny zarejestrowała samochodowa kamera umieszczona w pojeździe jednego z kierowców przejeżdżających autostradą A4 w okolicach Bolesławca (Dolnośląskie). Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24"

  Taka informacja jest na stronie TVN - wynika z niej, że to kierowca osobówki spowodował zagrożenie hamując przed tirem, a taką informację podają Istotne, cytując TVN. PARANOJA

  "Najpierw tir zajechał drogę osobówce, więc kierowca tej ostatniej musiał hamować. Po chwili jednak udało mu się wyprzedzić tira. Wtedy wyciągnął przedmiot przypominający broń i wycelował w kierunku kierującego ciężarówką."