Czy Miasto oszczędza na koszeniu trawy?

Dyskusja dla wiadomości: Czy Miasto oszczędza na koszeniu trawy?.


 • anonim (A81Gx8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulica jeleniogorska nie zasłużyła ani na koszenie ani kwiatki? Wstyd....czy wjazd do miasta mamy tylko od tysiąclecia?

 • anonim (euuJe9), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Sobieskiego zarosło już nawet do 1,0m. W innych częściach miasta koszone po kilka razy, a tu nic.

 • sylwia (AE40qM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ło , miedzy Bożejowicami a Otokiem to juz znaki są ledwie widoczne taka trawka a z osobowego auta nie widac czy coś jedzie , czy nie czy mozna sie włączyć do ruchu ...a ryzyko spore bo DLW.......nie wiedzą co to jest 40 km/h .....dzisiaj rano 7 : 15 jak przejechał to nikt by nie miał szans zauważyć tak rozpędzonego pojazdu .

 • anonim (AE40fm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to prawda w tym roku slabo z koszeniem,to az się rzuca. w oczy.

 • tak to widzę (ANxOfo), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Narzekają ci, których posesje wyglądają podobnie. Albo i gorzej. Sami palcem nie kiwną w dbałości o swoje otoczenie. Innych natomiast będa rozliczać i pouczać kłapiąc dziobami.

 • Do " tak to widzę"... (A81GUm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...byś się zdziwił jak wygląda mój dom posesja i wsztstko co przed ogrodzeniem...wkładam z mężem sporo czasu i pieniędzy żeby wszystko było zadbane. . W tym czasie moglibyśmy siedzieć z zadarytmi nogami przed telewizorem...zimą latamy z łopatą przed posesją...no ale cóż. ..nie żalę i nie skarźę się...taki był nasz wybór...dbając o to co mnie otacza wymagam pewnej estetyki w mieście...to nasze wspólne pieniądze z naszych podatków wynikające z zameldowania i pracy w Bolesławcu i przyznam, że szlag mnie trafia jak widzę jak wydaje się publiczne pieniądze. ..coś robi a potem o to nie dba...mieszkam blisko jeleniogórskiej i ta estetyka mi nie odpowiada o wszystko musimy prosić...pisać..dzwonić...łatwo się wydaje publiczne pieniądze....każdy ma prawo do własnego zdania ale nie oceniaj źle ludzi, którzy nie patrzą obojętnie na otoczenie...to już nie te czasy...fakt dbałość i czystość to tez sprawa mieszkańców. ..ale na podstawowe tematy poruszone przez ową panią powinno się zwrócić uwagę bo w bolesławcu akcja koszenie intensywna jest w czasie święta ceramiki...niestety...

 • lyssy (euaQfb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a to ten jagelski co kasuje za koszenie i smieci na zabogrzu smrod,darmowa kasa nie utylizuje dziadostwo polska.

 • anonim (AN0jnB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie też zarosło. Żeby zobaczyć, jaka pogoda muszę wejść na strych. Proszę o skoszenie trawska przed domem.

 • Rysiu (AL0jJE), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie koszą bo dbają o wasze płuca i kieszenie by nie płacić UE za CO zapominacie że trawa też przerabia Dwutlenek węgla na tlen niezbędny do życia ! A Drzewa po wycinane !

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koszenie to ciężka praca.
  Teraz są modne dmuchawy do liści. Zabawa "sprzątających" polega na próbach "przegonienia" kurzu i brudu z chodników, ścieżek spacerowych, na trawniki. Najczęściej skutkiem takiego "ganiania" brudów są jedynie tumany kurzu.

 • xxx (AE7paa), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  no w końcu mozna z dzieckiem wyjść przed blok na huśtawkę i piaskownice na osiedlu gałczyńskiego

 • A (e3aIZB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyjazd z ul od cmentarza w Lubańską,albo na wprost w kierunku ul.Leśnej graniczył z cudem,bo trawa przekraczała metr wysokości..wykosili skwerek z lewej strony,ale zapomnieli wykosić z prawej ,gdzie kompletnie widoczność jest ograniczona przez tak samo wysoką trawę-paranoja!!!Ktoś w końcu jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy??