Chodnik tylko do posesji sołtysa? Gmina: to nie ma nic do rzeczy

Dyskusja dla wiadomości: Chodnik tylko do posesji sołtysa? Gmina: to nie ma nic do rzeczy.


 • Ciekawostka (e3abs8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak, zawsze winni Ci kierowcy, jakiś mądry wprowadził w tej części drogi powiatowej ograniczenie prędkości do 20 km/h. Proponuję władzom powiatu i gminy odbycie sesji wyjazdowej autobusem (pokryję koszty), tylko proszę powiadomić media lokalne i inne, o tej eskapadzie. Zobaczymy jak wtedy będą reagować kierowcy z powiatu złotoryjskiego, którzy tą drogą skracają sobie dojazdy, jadąc często w okolicy 100 km/h!!!

 • matematyk (AE40KZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  długość w metrach kwadratowych?

 • Malkon (A7wxaV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spota ilość dróg prowadzących przez wsie to drogi wijące się to wąskie drogie wijące się pomiedzy ogrodzeniami posesji gdzie bardzo często nie ma miejsca naq poprowadzenie chodnika. Część z właścicieli, których ogrodzenia posesji przylegają bezpośrednio do jezdni, będzie narzekać na ruch samochodowy czy brak chodników, ale sami zachowują się jak psy ogrodnika.

 • KJ (A81W6K), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co druga chałupa to pies ogrodnika.Jeszcze buraki kamieni za płotem nakładą żeby innym zaszkodzić

 • KJ (A81W6K), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A cwaniak który robi sensację jak taki wyszczekany to dlaczego nie przejdzie się wzdłuż ulicy i nie popyta dlaczego chodnik kończy się na sołtysie.

 • anonim (ALU61D), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kim jest ów czytelnik który nazywa się po prostu podpierd..czem. Ciężko się samemu zainteresować o co chodzi a nie robić szum.

 • Brodiaga (qf8QM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gawrony & corporejszen,upierdalają gminę od lat i jeszcze przez długie lata będą swoimi idiotyzmami ją upierdalać. ;)
  Wybierać dalej te miernoty, wybierać...

 • Bbb (ekhtOZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale afera. Pewnie sołtys bedzie teraz chodził na nogach po gazete i potrzebuje mieć chodnik :) a ta serio- chodnik w każdej postaci jest tam potrzebny i to wlasnie przez zlotoryjan, ktorzy tu popylają sto na godzine.

 • Zbowid (AN0n5W), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i czytelniku nagłaśniaczu wyszedłeś na idiotę. To dzięki twoim sąsiadom takim jak ty nie będzie dalej chodnika.

 • wiochmenn (eltCFR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przydałby się chodnik z Łazisk do ul.Kosiby.
  Z uwago na minimalną ilość autobusów sporo ludzi wędruje na piechotę tą trasą,nietrudno o wypadek,szczegolnie wieczorem.
  Podobny chodnik z Kruszyna do ul.1000lecia spełnia swoje zadanie.

 • abc (eltCFR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Jaworski stwierdza, że kierowcy nie przestrzegają ograniczenia prędkości więc ma taką wiedzę. To dlaczego nic z tym nie jest robione. postawienie znaków jak widać nie zdaje egzaminów. Może by powiadomić odpowiednie instytucje, które wyegzekwowałyby przestrzeganie przepisów. Kilka kontroli i pewnie kilkadziesiąt mandatów nauczyłoby ludzi jeździć jak się należy. Jeżdżąc przez Łaziska ale też inne wioski nie potrzeba znaków żeby się opamiętać i jeździć wolno i ostrożnie. Droga przez Łaziska jest dziurawa i wąska. Niektórzy mieszkańcy przy tej drodze jak już ktoś wspomniał wyłożyli kamienie (skoro mają ogrodzoną posesję to po co jeszcze te kamienie za płotem? Kierowcy jeżdżący tą drogą nie dosyć, że nie przestrzegają ograniczenia prędkości to jeszcze niechętnie albo wcale nie zjeżdżają na bok podczas mijania. Dobrze, że temat został poruszony. Może ktoś z władz czyta opinie tutaj zamieszczone i zostaną podjęte jakieś działania.

 • anonim (whBtm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna posesja po soltysie w stronę Łazisk jest ogrodzona wysokim murem przy samej ulicy. Nie rozumiem insynuacji ,że to na potrzeby sołtysa chodnik będzie się kończył przy jego posesji. Wystarczy mieć oczy.

 • obiektywny (ekhMgN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już za komuny były Wójt chciał tam zrobić chodnik, przez całe Łaziska, ale że tam mieszkają Ukraińcy i zabugany, to się nie zgodzili, bo szkoda im jest oddać kawałek ze swojej posesji, aby był chodnik byłoby bezpieczniej, a tak ukry nie pozwalają.

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  obiektywny (ekhMgN) napisał(a):

  Już za komuny były Wójt chciał tam zrobić chodnik, przez całe Łaziska, ale że tam mieszkają Ukraińcy i zabugany, to się nie zgodzili, bo szkoda im jest oddać kawałek ze swojej posesji, aby był chodnik byłoby bezpieczniej, a tak ukry nie pozwalają.

  Rozumiem że ty - potomek Volkssturmu - chciałeś oddać kawałek "swojego"?

 • Obiektywny (ekhMgN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uderz w stół a nożyce się odezwą!, anonimie nie jestem z Volkssturmu, jestem jugolem a moja posesja nie jest przy drodze.

 • 1
 • 2