Największe dziury w drogach robią drogowcy z powiatu

Dyskusja dla wiadomości: Największe dziury w drogach robią drogowcy z powiatu.


 • Malkon (A7wxaV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem dlaczego autorka artykułu nie zapytała przedstawiciela starostwa, odpowiedzialnego za podległe im drogi, dlaczego w taki czy inny sposób remontuje nawierzchnie ulic.

 • Bo autorka zaczęłaby bluzgać żywym mięsem! Bo ma dość pytania się w kółko o to samo i odpowiedzi, że się drogowcy drogom (qwa) przyjrzą. Przyjrzą się!!!!! Nie mają się przyglądać, mają je (qwa) zrobić!

  Poza tym dzwonił do Pani Rzecznik mój kolega, wczoraj. I wiecie co powiedziała? No, zgadnijcie.

  Pozdrawiam.

 • kierowca (evRifY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy do jasnej cholery wyfrezowana dziura musi czekać na łatanie kilka dni? Tak jest nie tylko na Mostowej, ale także było na Lubańskiej - wylot na Otok. Czy tak trudno po wycięciu dziury zalać ją panie nowy wicestarosto? Tam ponoć jest jakiś nowy szef od tych dróg... Też mu dacie żartownisie dziurę w ramce jak będzie odchodził?!

 • mama (hjNRE), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to sa progi zwalniające...to wy nie wiecie...

 • Scan (AE7g0s), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stan nawierzchni na ulicy Mostowej to kpina.
  Ta ulica kwalifikuje się tylko i wyłącznie do zerwania asfaltu i położenia nowego.

 • anonim (A81urb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  mama (hjNRE) napisał(a):

  to sa progi zwalniające...to wy nie wiecie...

  Dobre, dobre. To są nasze powiatowe i polskie progi zwalniające INACZEJ. Pozdrawiam serdecznie Mamę

 • uzytkownik dróg (Are5ol), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na tej drodze to i bez "robót drogowych" slalomem się jeździ.

 • Przedsiębiorca (AE40wq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kto zleca takie partactwo się pytam ?????

 • zombi (AE7sxD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od lat sie widuje naszych drogowców , takiego czegoś nie widzialem nigdzie , załatana góra wytrzymuje góra miesiąc ale juz obok mniejszej nie ruszą , za to mają dożywotnie utrzymanie ............czy naprawde nie da sie Q....wa zrobić studzienki , dziury czy odpływu normalnie na lata ...przykład ul. Chrobrego ..to jakies nieporozumienie , następna niedawno z dumą remontowana Karola Miarki , te dekle od studzienek latają jak talerze po zlewie .

 • Aaa (ANG9eP), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech remontują cala droge razem z mostem, a nie jakies latanie co miesiac... Kur...wa smiech na sali normalnie... Średniowiecze... Komu moge wystawic rachunek za naprawe auta spowodowane zlym stanem drogi ? Da sie tak w ogole ?

 • anonim (AESoak), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziury są tak duże, że niedługo zaczną ogłaszać niepodległość. Tym sposobem powstanie nam Nowa Dziurlandia, Mandziuria i Zjednoczone Emiraty Dziurawe.

 • anonim (A7w5cf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  starostwa do likwidacji

 • JaM (eltCFL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od lat się nic nie zmienia. Przykład. Kilka lat temu Kwasniewski obiecywał- wyremontujemy drogę powiatową z Wilczego Lasu przez Szczytnicę (to jest ta droga od przejazdu kolejowego ze strony Wilczego Lasu do drogi od wioski w Szczytnicy na Osiedle)- raptem około kilometra- tylko głosujcie na mnie w wyborach. Efekt? Dziura na dziurze na zwężeniu drogi i zakręcie (posesje 44-46), brak pobocza- auto za autem, bo ludzie jeżdżą tędy na strefę ekonomiczną do pracy, brak oświetlenia- żadnej latarni. Przed zwężeniem i zakrętem postawili znak (zaraz za nr 44) koniec terenu zabudowanego- wiadomo co to oznacza w praktyce na tych dziurach. Już nieraz samochody lądowały w rowie. Najbliższy przystanek autobusowy ponad kilometr dalej- a dzieciaki właściwie nie maja po czym chodzić- dziury i pędzące auta (i król szos Pan Ś*******k jeżdżący gimbusem, który nigdy nie ustępuje miejsca i nie zwalnia- może jak kiedyś doprowadzi do wypadku to zmądrzeje). XXI wiek. Naprawa polega na wylaniu kropki (dosłownie kropki) mazi na jezdnię. Za kilka dni dziura jeszcze większa. Żal d*** ściska jak się patrzy na obietnice składane przed wyborami, niedługo powtórka.

 • Bolecnauta (AE40wq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale lipa