Podwójna ciągła

 • Anonim (eltC24), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  J górska , przystanek MZK wylot Lwówek . Zrobiono tam podwójną ciągłą . Autobus zatrzymuje się , wszyscy mimo podwójnej ciągłej omijają go . Natomiast jeśli z przeciwka jadą , w godz. szczytu robi się korek blokując skrzyżowanie ze światłami . Najgorzej jak podjadą dwa autobusy i jeszcze parę osób kupuje bilety .W takiej sytuacji rzeczywiście lepiej ominąć autobus , jak zablokować całe skrzyżowanie .

 • Anonim (AE7FeB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale masz problem...

 • Anonim (ANuB5m), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten przystanek został przerobiony kilka tygodni temu. Odwalono totalną fuszerkę! Można tam było zrobić zatoczkę dla autobusów albo chociaż "wydłużyć" ten przystanek tak aby mogły tam stanąć dwa autobusy. Teraz często jest tak, że podjeżdża np. autobus PKS i stoi parę minut, bo pasażerowie kupują u kierowcy bilety. Za nim czeka autobus MZK, a za tym autobusem inne pojazdy jadące w kierunku Lwówka. I tworzy się korek. Organizator ruchu nie popisał się. Dać urzędnikom decydować a wszystko spieprzą.

 • Anonim (eltC24), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dokładnie o to chodzi .

 • Anonim (A7w5CR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Identyczna sytuacja jest tuz za policja jadac w kierunku stadionu, podwójna ciągła ktora nikt nie respektuje z kierujących, a wvstarczy wciac się troche w chodnik zeby autobus komunikacji miejskiej wjechał w zatoczke, tak samo jest na ulicy K.Miarki. Drogowcy rozważcie postulaty kierujących.

 • Anonim (dRjb6w), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ktoś głupio znakuje drogi to co sie dziwić ze wszyscy to zlewają podobnie jak wysepka przy "Manhattanie "do skrętu w Opitza.......naprawde ktos postradał mózg przy projektowaniu . Ale tak to jest po studiach......bo chłop z PGR wiedział by jak to zorganizować .