Trwają obchody jubileuszu 70-lecia I LO

Dyskusja dla wiadomości: Trwają obchody jubileuszu 70-lecia I LO.


 • Aga (vZlGU), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A etatowy członek też chodził do 1 lo????
  :):):)

 • Abcolwent 1996 (elfLg5), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słaba szkoła z miernymi w większości nauczycielami tzn. Misiura, Florków, Czernatowicz, Klementowicz. Ta ostatnia tylko plotami się zajmowała na lekcji a Florków za panienkami oglądał.

 • Tomek (Aquv0Z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Floro to do dzisiaj panny podrywa ale na sztuczna szczeke nikt nie leci ha ha ha

 • A (eMt1Vd), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakłamana szkoła a najgorsze były lekcje z wiecznie nabzdyczonym Małkowskim. Dobrze ze został dyrektorem i juz nie mieliśmy lekcji z tym pyszałkiem.

 • anonim (AN0THg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W latach 70-tych to była dobra szkoła. Na początku tego wieku jak moje dziecko chodziło do tej szkoły słabo już było - dyrektorował już Czernatowicz i szkoła się popsuła mocno.
  Ale pozdrawiam absolwentów :)

 • anonim (A7w5cf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "chłopcy, pragne was!"

 • anonim (elW3Mc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do "A"
  Nie chciało się uczyc, zostało jeba..e worków po cemencie i pisanie pierdół po necie... Cóż papier i net przyjmą każdego debila. Tobie zostało pisanie i sranie... Nam pelne żagle, luksus i wspomnienia.
  Pozdro IV a 93

 • G. (A7w5FY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać ten luksus po wypowiedzi ...

 • 99 (A7wz7Z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obydwa licea to syf, jedno żyje przeszłością, bo kultowanie tradycji to nie to samo co stanie w miejscu, a drugie jeszcze większy syf - wiadomo co tam brzęczy.
  Nauczyciele miernota totalna..głupie hihy, ploty, ploteczki. Żenujące jest wymuszanie szacunku, a nawet poniżające..

 • Marcin "Siwy" (dBaQIc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (elW3Mc) napisał(a):

  Do "A"
  Nie chciało się uczyc, zostało jeba..e worków po cemencie i pisanie pierdół po necie... Cóż papier i net przyjmą każdego debila. Tobie zostało pisanie i sranie... Nam pelne żagle, luksus i wspomnienia.
  Pozdro IV a 93

  Co sie czepisza kolesia? Pewnie po lekcjach z miernym Malkowskim nigdzie sie nie dostal (wtedy byly u nas egzaminy na studia). Tez mialem zajecia z tym "profesorem" i potwierdzam, ze to jak ktos napisal, byl nabzdyczony dyrektorek.

 • anonim (qfwzG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...albo zwyczajnie zabrakło mu punktów za pochodzenie, chłopskie (5pkt.), robotnicze (4pkt.). Nawet gdy miał większą wiedzę, to mógł do ktoś wyprzdzić. Wiele osób bez "pochodzenia" podejmowało pracę fizyczną przez rok (3pkt.). Inni dochodzili do wniosku, że szkoda czasu. Jeszcze innym w zdaniu egzaminu pomogli finansowo rodzice... W wielu uczelniach nie było studiów wieczorowych, zaocznych, ani płatnych, a nawet w niektórych średnich szkołach w Polsce przeprowadzane były kilkudniowe egzaminy konkursowe. Takie były czasy.

 • anonim (A81G0S), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykre jest to, że zamiast cieszyć się z czyjegoś szczęścia i jubileuszu, zawsze znajdzie się ktoś kto anonimowo rzuca tak przykre i nieprawdziwe słowa. Dlaczego to robi? Hmmm wątpię żeby byla to jakaś uraza sprzed lat, bo ja pamiętam pana Małkowskiego jako, prawda, wymagającego, ale też od siebie. Wspanialy pedagog a nawet przyjaciel. Dziwią i zastanawiają mnie takie głosy i myślę że tu już chodzi o politykę niż o miernego i leniwego ucznia czy nauczyciela, który anonimowo próbuje "mścić" się za swoje niepowdzenia. Kolejnych wspaniałych 70 lat.

 • anonim (qf8qP), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj, ale błędów mi się narobiło! Do nauczycieli nic nie mam, to nie moje liceum.