Rusza program „Rodzina 500 plus” w Bolesławcu. Kto dostanie pieniądze?

Dyskusja dla wiadomości: Rusza program „Rodzina 500 plus” w Bolesławcu. Kto dostanie pieniądze?.


  • Anonim (A7PweA), 2016-03-31 10:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dodam jeszcze , że pewnie 90 % z was piszących te bzdury nie pofatygowało sie aby zapoznać sie z zasadami przyznawania i jak i kiedy będzie to weryfikowane , a mądrzycie sie , bo gdzieś coś słyszeliście

  • Anonim (qdFq4), 2016-03-31 16:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W kampanii wyborczej zapewniano, że 500 zł. na każde dziecko, a teraz aby obniżyć koszty ( wiadomo kolosalne) trzeba spełnić kryteria. Ma dwoje dzieci jedno jest już pełnoletnie ale nadal się uczy niemniej jednak nie należy mi się, co nie znaczy że zazdroszczę tym którzy dostaną, i nie zamierzam starać się o kolejne aby dostać kasę. Niech korzystają Ci którzy mogą. Pretensję można mieć tylko i wyłącznie do rządu bo miało być 500 zł. na KAŻDE dziecko.

  • Anonim (hjNwa), 2016-03-31 22:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A7PweA) napisał(a):

    Ludzie wy macie samą żółć we łbach..... na zasadzie ja nie dostanę to innym też sie nie należy , bo to patologia !..... nienawiść i zazdrość was zaślepia - typowe dla prostych ludzi. A gdyby to sie nazywało KINDERGELD czy też rodzinne i było w kocie 300 eur./1200 zł. To wtedy było by już OK ?? Pewnie też nie , bo Wam sie nie należy bo dochody przekraczacie albo macie już dorosłe dzieci. W takim razie żadne zmiany w Polsce już być nie mogą , bo wam sie nie należy , tak ?
    Każda Polska niezamożna rodzina to alkoholicy ...... jacy z Was idioci , żal mi Was !

    Akurat przykład zachodu to głupi przykład.Tam już dawno władze zorientowały się że najwięcej dostają muzułmanie ponieważ mają najwięcej dzieci,a tym samym stanowia największy odsetek bezrobotnych w społeczeństwie.Nie opłaca im się pracować,a od rodziców zły przykład biorą dzieci kiedy już są dorosłe.Nie chce im się uczyć,bo po co skoro dostają od państwa czyli z podatków od reszty uczciwego społeczeństwa.
    Idioci z PIS-u powinni zrozumieć że trzeba dawać wędkę a nie rybę.

  • Anonim (AL0jcx), 2016-04-01 14:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pozakładać dzieciom książeczki mieszkaniowe(obowiązkowo) i będzie spokój.

  • 1
  • 2

Reklama