Rusza program „Rodzina 500 plus” w Bolesławcu. Kto dostanie pieniądze?

Dyskusja dla wiadomości: Rusza program „Rodzina 500 plus” w Bolesławcu. Kto dostanie pieniądze?.


  • Anonim (AE40pu), 2016-02-19 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    i super

  • Anonim (ej7Np6), 2016-02-19 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wyrzucone w błoto pieniądze. Wielodzietne rodziny, szczególnie dysfunkcyjne, dostaną te pieniądze na roztrwonienie.

  • Anonim (qf80S), 2016-02-19 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze. Będą miały dzieci na swoje przyjemności. Może pojadą na zagraniczne wczasy.

  • Anonim (ANGpbb), 2016-02-19 16:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się bardzo cieszę bo wkońcu będzie mnie stać na pójście z dziećmi do kina, na basen na prywatne lekcje języka angielskiego bo przy trójce dzieci to nie lada wydatek. Mam trójkę dzieci i niejestem patologią jak wielu mądrych u nas powiada -jestem normalną wielodzietną rodziną która ciężko pracuje aby starczyło na rachunki i jedzenie lecz niestety wiele rzeczy musimy sobie odmawiać. Bardzo cieszę się z takiej decyzji rządu - wkońcu rodzina jest najważniejsza tak jak w innych krajach

  • Anonim (e3aTUe), 2016-02-19 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    szkoda słów , tylko patologia na tym zyska

  • Anonim (dRjyQT), 2016-02-19 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co z tymi, którzy mają 3 dzieci na utrzymaniu, ale starsze to już studenci albo uczniowie szkoły średniej.

  • Anonim (e3auqU), 2016-02-19 19:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zaczną się zakupy telefonów komórkowych, komputerów i sprzętu rtv na raty. Idą żniwa dla sprzedawców.

  • Reklama

  • Anonim (eQ8Zru), 2016-02-19 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (dRjyQT) napisał(a):

    A co z tymi, którzy mają 3 dzieci na utrzymaniu, ale starsze to już studenci albo uczniowie szkoły średniej.

    Nic. Jeżeli ktoś ma dorosłe dzieci, to już się nie chce rozmnażać, ale jak się wydarzy "wypadek przy robocie", to też dostanie dodatek.

  • Anonim (dRjy2X), 2016-02-19 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To szansa dla rodzin wielodzietnych do wyjścia z patologii. Wszystko w rękach mądrych rodziców. Szansa dla ludzi, którzy kochają i chcą mieć więcej dzieci.
    Dla mnie to wyższe kieszonkowe dla moich dzieci. Mam dwójkę, muszę sprawiedliwie podzielić.
    Nie doszukujcie się negatywów w tym świadczeniu. Dla wielu normalnych, a biednych rodzin to ogromna pomoc.
    Zauważcie, że dla wielu mieszkańców naszego miasta 500 zł to drobne, jeden wypad na zakupy lub jedno tankowanie auta.

  • Anonim (ANUfB8), 2016-02-19 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    NIEROBY łażą do opieki po kasę, teraz dostaną 500 na dziecko a mając ich troje to po co pracować !!!!!!!!!!!! żyć nie umierać :)

    A TY człeku zapieprzaj na nich bo dzieci masz już dorosłe a do emerytury jeszcze dalekoooooooooooooo !!!!

  • Anonim (AN0O8V), 2016-02-20 07:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaki elektorat - takie decyzje.

  • Anonim (d9NRdx), 2016-03-30 12:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (qf80S) napisał(a):

    Bardzo dobrze. Będą miały dzieci na swoje przyjemności. Może pojadą na zagraniczne wczasy.

    hahaha a dzieci z rodzin jednodzietnych też pojadą ?

  • Anonim (A81GrZ), 2016-03-30 14:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz biedne dzieciaki z patologicznych rodzin jeszcze częściej będą widziały nachlanych rodziców.Te miliardy powinno się zainwestować w profesjonalne świetlice środowiskowe i warsztaty dla dzieci aby zobaczyły jak normalnie żyć i rozwijać swoje zdolności żeby nie powielać błędów rodziców.

  • Anonim (AL0jcD), 2016-03-30 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A81GrZ) napisał(a):

    Teraz biedne dzieciaki z patologicznych rodzin jeszcze częściej będą widziały nachlanych rodziców.Te miliardy powinno się zainwestować w profesjonalne świetlice środowiskowe i warsztaty dla dzieci aby zobaczyły jak normalnie żyć i rozwijać swoje zdolności żeby nie powielać błędów rodziców.

    Pięknie powiedziane, zgadzam się z tą wypowiedzią.

  • Anonim (A7PweA), 2016-03-31 10:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie wy macie samą żółć we łbach..... na zasadzie ja nie dostanę to innym też sie nie należy , bo to patologia !..... nienawiść i zazdrość was zaślepia - typowe dla prostych ludzi. A gdyby to sie nazywało KINDERGELD czy też rodzinne i było w kocie 300 eur./1200 zł. To wtedy było by już OK ?? Pewnie też nie , bo Wam sie nie należy bo dochody przekraczacie albo macie już dorosłe dzieci. W takim razie żadne zmiany w Polsce już być nie mogą , bo wam sie nie należy , tak ?
    Każda Polska niezamożna rodzina to alkoholicy ...... jacy z Was idioci , żal mi Was !

  • 1
  • 2

Reklama