Koniec magazynu żywności przy Zwycięstwa – jest komentarz starosty

Dyskusja dla wiadomości: Koniec magazynu żywności przy Zwycięstwa – jest komentarz starosty.


 • Anonim (AE4msB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem dlaczego ten stan trwał tak długo. W gminach dysponuje się większą wiedzą i rozpoznaniem co do potrzeb najuboższych na ich terenie i środki pomocowe trafiałyby do rzeczywiście ich potrzebujących. Nie wiem dlaczego w Bolesławcu jest tylko jeden punkt wydawania posiłków (Plac Zamkowy) bezdomnym i ubogim. Szczególnie w obecnych warunkach pogodowych przydałby się jeszcze jeden taki punkt, zorganizowany przez MOPS gdzie wydwano by ciepłą zupkę z chlebkiem.

 • Anonim (dzg2ZZ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu Starosta ma rację.
  Koniec i kropka.

 • Anonim (A81bmJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miejsce na magazyn to po pierwsze, a po drugie, to musi się znaleźć ktoś taki jak ludzie związani z TPD, którzy będą to chcieli robić za darmo. Inaczej trzeba za wszystko płacić.

 • Anonim (eQ8Zru), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobry pomysł, żeby każdy robił to w swojej gminie. Nie będzie wtedy wypominania, że jedni przyjechali samochodami, ten bogacz, a tamten nie. Ludzie się tam znają i wiedzą kto potrzebuje.

 • Anonim (eQ8Zru), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobry pomysł, żeby każdy robił to w swojej gminie. Nie będzie wtedy wypominania, że jedni przyjechali samochodami, ten bogacz, a tamten nie. Ludzie się tam znają i wiedzą kto potrzebuje.

 • Anonim (AkE9Nl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żywność będzie,ale nie dostaną jej ubodzy? bo magazynów nie ma? Biednym wiatr w oczy .Może by tak do Domów Ludowych przywieźli ? W każdej miejscowości pobudowali,a np.sołtysi wydawaliby żywność? byłaby taka możliwość ? ;)
  Problem poważny,a zarazem przykre to.

 • Anonim (AjWdje), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kwasniewski! Trzeba bylo chociaz do wiosny poczekac. Tak o pozbawic biedoty jedzenia kiedy tyle kasy idzie na opal? Wstyd dla jednych i dla drugich.

 • Anonim (An27qJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  żywność dla ubogich śmiechu warte znam ludzi którzy nie są wcale biedni ani ubodzy ale żywność dostają ,następnie wywalają ryże ,kasze ,makarony itp .do śmieci bo uboga paniusia nauczycielka zresztą nie będzie tego jadła ,jest ich czworo w rodzinie ale dostają czasem nawet na rodzinę dziesięcioosobową bo jak się ma znajomości to można wszystko

 • Anonim (AkE9mI), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To zgłoś ten fakt do MOPS,o ile to prawda.