Czekają na remont drogi od wielu lat. Czytelniczka: „Niestety, nikt prominentny tutaj nie mieszka”

Dyskusja dla wiadomości: Czekają na remont drogi od wielu lat. Czytelniczka: „Niestety, nikt prominentny tutaj nie mieszka”.


 • Anonim (AmR1Vx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ależ fachowe określenie że warstwa wiążąca "zwietrzała". Temat musicie załatwiać przy kolejnych wyborach, wtedy łatwiej i wiele milionów się znajduje.

 • Anonim (Vvs3V), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A od czego macie radnego?. Niech drepcze za tym u Prezydenta. Od tego jest.

 • Anonim (ANu35i), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańcy Kwiatowego chcieliby nie tylko drogi na ul. Jaśminowej, ale działającego oświetlenia ulicznego, bo na niektórych ulicach po kilka lamp nie świeci i panują totalnie egipskie ciemności...

 • Anonim (dRjykR), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Państwo czekają a ul. Żeromskiego i ul. Wojska Polskiego to są najgorsze drogi w mieście i nikt nic nie robi.

 • Anonim (ANIwWQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  co wy chcecie, droga nie jest taka tragiczna, są dużo gorsze drogi w Bolesławcu, dziura na dziurze jest np. na Gdańskiej i też nikt z tym nic nie robi

 • Anonim (AN0Wsq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszam do GROMADKI,tu dopiero zobaczycie dziury i ciemnosci,tylko"centrum" slicznie wyglada,wszwdzie jest taka skifa..

 • Anonim (ANu318), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo szybko Pan Gaizdała zamknął rozwijający się w komentarze temat INWESTYCJE MIEJSKIE jednak on powraca.Kilka lat wcześniej od osiedla Kwiatowego i jego ulic powstały ulice Akacjowa i Topolowa na osiedlu STASZICA. O chodnikach przy tych ulicach pisakiśmy wielokrotnie. Radni tacy jak Pan Bolesław Nowak i Stanisław Zmaczyński robili wszystko co nakazał Pan Roman,rozmowy z radnymi kończyły się odpowiedziami : " CO JA MOGĘ ZROBIĆ" "MIASTO NIE MA PIENIĘDZY " i tak przez całe lata.Tam gdzie mieszka elektorat ,który nie głosował na Pana Romana nic się nie robi. Do takich wniosków można dojść po efektach działań miasta w tym rejonie.Zdjęć chodnków z tych ulic nie zamieszczamy bo to wstyd ,tylko czy kogoś w RATUSZU to obchodzi ?

 • Anonim (Ak5UWQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie no jakie 25 lat na drogę, przecież droga jest, widać że tu i tam spękana ale nawet dziury nie ma, nie widzieliście chyba złych dróg, no a a latarnię to bym postawił, każdemu przed domem i wpiął każdemu w zetkę. Niech płacą.

 • Anonim (qfFcG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to jest luksusowa droga zapraszam na ulice nadrzeczną tu w ogóle nie ma asfaltu dziury ze auto można urwac, eh temat rzeka

 • Anonim (AmRKbB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rekordy bije dość znana i uczęszczania przez Bolesławian ulica mostowa. To że jest tragiczna juz się chyba wszyscy pogodził ale ze jeździć po niej trzeba slalomem żeby nie uszkodzić auta to jeszcze istnieje niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia. To że tam w niektórych miejscach chodnik jest węższy od wózka dziecięcego nie wspomnę.

 • Anonim (vZKsk), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wojska Polskiego, Żeromskiego, zaczyna się zapadać w części Łasicka, w części Staszica, Mostowa, Gdańska, wylot na Otok, kawałek Zwycięstwa czy Tulipanowa. ale skoro każdy ma to gdzieś, to co tu dużo pisać. chyba ktoś w końcu musi zostawić koło w dziurze, albo urwać miskę na wystającej studzience (a tego akurat niemało w tym uroczym mieście) i sądzić się z zarządcą drogi, to może by coś z tego było. a tak? zostało nam się cieszyć, że wgl są drogi i że coś tam, coś tam odśnieżają i sypią :D

 • Anonim (ekhMe0), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a na Lubańskiej jest lepiej ? już 2 razy uszkodziłem koło, dziura na dziurze łata doraźnie , BRAK OŚWIETLENIA 21 WIEK ??? ,
  ZNISZCZYĆ UNIĘ EUROPEJSKĄ , TAK JAK KORWIN WOŁA, autostrady są ale płatne, jest coraz gorzej

 • Anonim (AN0EKz), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A pół ulicy Stokrotek tonie w ciemnościach!!!! Pozabijamy się kiedyś chodząc tak po omacku!!

 • Anonim (AE40Mo), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulica Lubańska .aż sie prosi o poprawę odcinka w stronę Błażejowic .......oczywiście nie ma pieniędzy ale jak przyjedzie TVP to sie jakoś znajdują he he .

 • Anonim (AN0ju2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdjęcia niestety nie zrobiona tam gdzie trzeba, na przedmiotowej drodze nie ma asfaltu, tylko droga polna - dziury, kałuże, błoto, brak latarni.
  Chodzi o drogę łączącą ulicę Różaną z Jaśminową, przy nr Różana 10A.
  A jeżeli chodzi o nawierzchnię ulicy Różanej to mam informacje od inżyniera, który przy tym pracował, że są 2 warstwy. Więc niech Pani rzecznik nie opowiada ludziom nieprawdy.
  Można było tą inwestycję zrobić etapami, a postawienie lampy w czym by kolidowało.
  Miasto postawiło latarnie na przedłużeniu ulicy Ptasiej, które głównie oświetlają
  szczere pole ???
  A jeżeli chodzi o kolejność inwestycji to proszę się nie ośmieszać i nie wciskać ludziom kitu, dlaczego ludzie mają czekać latami, kiedy ostatni przysłowiowy Kowalski się wybuduję. Nadmienię, że działki te miały w akcie 3 lata do zabudowy, dlaczego nikt tego nie egzekwuje.

 • 1
 • 2