Nie będzie likwidacji „Budowlanki”. Ani żadnej innej szkoły powiatowej

Dyskusja dla wiadomości: Nie będzie likwidacji „Budowlanki”. Ani żadnej innej szkoły powiatowej.


 • Anonim (ALlzYi), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego wlasciwie mieliby cokolwiek robic ze szkola specjalna? Przeciez ona nie jest w tragicznym stanie. Tak samo bylo ze szkola na Bankowej ze przenosza dzieci klas 4-6 do gimnazjum bo szkola w zlym stanie, zagraza dzieciom a na remont nie ma tyle pieniedzy i co sie okazalo? Nie zburzyli szkoly, nie zrobili remontu (juz nie zagraza?!) tylko zrobili szkole Pijarow. Pewnie w tym przypadku tez maja jakies plany.

 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kwaśniewski przepros, ze ludzie mieli smutne Święta!
  PO rozwiązała problem, który sama stworzyła. Genialne. Kończ waść!

 • Anonim (ANx1EA), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drugie podejście Kwaśniewskiego do likwidacji "Budowlanki" kończy się kompromitacją.Pytanie o kwalifikacje starosty do zarządzania oświatą jest tymbardziej aktualne.

 • Anonim (A81b0a), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kwasniewski, kup sobie medal. Taniej bedzie jak ten za inwestycje w sporcie. Aaa, nie zapomnij o sweet fotce i jakiejś "mądrosci" na FB.

 • Anonim (elte01), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cóż szkoda że nie zklikwidują tej słabej szkoły. Wszyscy o tym wiedzą że jest słaba a nikt nic nie robi.

 • Anonim (euYSb6), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kompromitacja urzędników pana Kwaśniewskiego na całej linii. Zamiast porządnie przygotować zmianę (bo że zmiana konieczna i pożądana, to wiedzą wszyscy), to oni tak spitolili sprawę. Według mnie w pierwszej kolejnosci powinni rozwiązać handlówkę, potem budowlankę.

 • Anonim (ePTfAe), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po czym poznać ucznia "budowlanki"? Mówi "ku..wa" w co drugim zdaniu. Tyle w temacie.

 • Anonim (ePTfAe), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (elte01) napisał(a):

  Cóż szkoda że nie zklikwidują tej słabej szkoły. Wszyscy o tym wiedzą że jest słaba a nikt nic nie robi.

  Zgadzam się! Szkoła słabizna. Przyszli by do I LO to by zobaczli na czym polega nauka!

 • Anonim (ekhvO8), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przyszli by? A może przyszliby? Jednak wybrali ZSB, a nie I LO. Wygląda na to, ze dokonali słusznego wyboru. Pokazali, że są wartosciowi, bez względu na malomiasteczkowe stereotypy.

 • Anonim (vZLni), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wasza jest slabizna. Takie głupie gadanie a nie wiecie jak jest u nas. Skonczcie lepiej z takimi komentarzami bo to nie wasza szkole chcieli zamknac ciekawe jakbyście się czuli w takiej sytuacji. Wszyscy mądrzy są. A my tak samo mamy nauki jak wy i nie wymadrzajcie się ze liceum jest lepsze.

 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie dajcie się prowokacjom powiatowych klakierów, którzy napuszczają jedne szkoły na drugich. O to im chodzi by was skłócić!

 • Anonim (ANGh3R), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, młodzież z innych szkół jest tak wspaniała i nie przeklina!Obserwując zachowanie współczesnej młodzieży można stwierdzić, według specyfikacji podanej wyżej, że chyba wszyscy w naszym mieście chodzą do Budowlanki! Nawet gimnazjaliści - no pewnie ci co się wybierają do tej szkoły już "trenują" przeklinanie, żeby można było ich potem na podstawie kilku słów zakwalifikować do danej szkoły. Jak widać w narodzie polskim wielu specjalistów!

 • Anonim (efOrTk), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy zobaczyć co dzieje się podczas przerwy przy budowlance i jak szturmują Tesco! Ta szkoła powinna być zrównana z ziemią i "uczniowie" rozparcelowani po całym mieście!!

 • Anonim (AKcLjK), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  o zrównaniu z ziemią i sprzedaży gruntu ktoś zapewne marzył

 • Anonim (ALlLOd), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli już mowa o likwidacji jakiejś szkoły ponad gimnazjalnej w Bolesławcu to uważam że na 1 miejscu powinien być ogólniak. Dlaczego...?
  A no dlatego że Bolesławiec jest za małym miastem żeby funkcjonowały tu 2 ogólniaki, porostu za mały. Szkoła ogólna to jest coś takiego jak na zasadzie " jeśli coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego"...złota myśl i zasada!
  Dużo w tym kraju stawia się na rozwój , budownictwo (ponoć gonimy Europę?), wiec skoro ją gonimy to dlaczego chcemy zamykać zawody które są teraz tak potrzebne? Po szkole budowlanej ten człowiek znajdzie pracę w swoim fachu, a po ogólniaku? będzie bezrobotnym ( chyba że skończy studia , ale techniczne), pod warunkiem że zda maturę na poziomie rozszerzanym! Po szkole technicznej czy zawodowej matura jest nie potrzebna w znalezieniu pracy ponieważ masz konkretny zawód, studia techniczne dalej owszem, ale już nie koniecznie. Reasumując ja bym zlikwidował któryś ogólniak i zostawił jeden w Bolesławcu, niż zabierał się za rozmontowywanie szkoły technicznej po której jest praca i zapotrzebowanie na rynku pracy.

 • 1
 • 2