Najważniejsze zadania inwestycyjne w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Najważniejsze zadania inwestycyjne w Bolesławcu.


 • Anonim (ANu3z9), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy Pana Prezydenta do miejsca gdzie w X wieku istniał Gród Kasztelański.Mieszkańcy ulic okalających to zabytkowe miejsce od wielu wielu lat błagają swoich bezradnych radnych o interwencję w temacie chodników (powstały 30 lat temu) i pseudo asfaltowej drogi. Czasem pojawiają się turyści -Niemcy i ze zdziwieniem pytają gdzie jest ten zabytek, widząc kawałek granitu z napisem z politowaniem patrzą na nas .A co my mieszkańcy możemy. Mówimy prawdę. Prezydent zapomniał. Może Pan Prezydent znajdzie 30 minut czasu i przyjedzie zobaczyć to miejsce . Pozdrawiamy - Mieszkańcy Bolesłóawca.

 • Anonim (As6uxk), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co z drogą od świateł aż do mostu na ul.Staszica?Ta droga jest masakryczna pojawiają się coraz częściej dziury!Już nie mówię jak ona wygląda koło MZGK jak hopki są

 • Anonim (A7w5JX), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a co dalej z "parkingiem" na Obrońców Helu? Po stacjonowaniu tam wszelkich maszyn budowlanych podczas robót drogi i orlika lekkoatletycznego ten plac jest w stanie opłakanym.

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja pier....czy on nie widział ul:Ceramicznej?

 • Anonim (ANG9Rd), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy Pan Prezydent czyta komentarze umieszczane na tym zaprzyjażnionym portalu? Mamy nadzieję ,że Pan Gwizdala w tak ważnych tematach jakimi są inwestycje miejskie powinien panu Romanowi sygnalizować opinie mieszkańcó w, przecież za zainteresowanie się sprawami miasta otrzymał nagrodę od Prezydenta Romana.