Recydywista spowodował kolizję z radiowozem i wpadł z 300 porcjami maryśki

Dyskusja dla wiadomości: Recydywista spowodował kolizję z radiowozem i wpadł z 300 porcjami maryśki.


  • anonim (A7bEVX), 2017-05-24 11:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    to się nazywa mieć farta

  • fakt (ALU66v), 2017-05-24 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tak, mieli szczęście chłopaki, inaczej mogli by długo szukać i nie daj Boże jeszcze by go na Rynku dopadli i taserem potraktowali

  • Al Capone (eltC24), 2017-05-24 13:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zmotoryzowana ta dzisiejsza gangsterka. Chyba że to tak dla niepoznaki;)

  • Robol z Baderu (A7w5WI), 2017-05-24 13:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba wynająć prawnika dla chłopaka żeby go bronić, chłopak pracuje, nie żeruje na rodzicach, a wy chcecie go skazywać ? skąd w was tyle nienawiści ? NIE za taką Polskę walczyłem z Bolkiem przy stoczni.

  • Szwagier robola z Baderu (AE7F0m), 2017-05-24 13:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie.
    Facet nikogo nie zabił, po prostu znalazł pomysł na wyżywienie rodziny i konsekwentnie go realizował. Mam nadzieję, że ministerstwo sprawiedliwości weźmie się za tą sprawę i uniewinni chłopaka zwracając mu jego ciężko wyhodowane porcje tzw. "maryśki" .

  • Haha (A81Gkz), 2017-05-24 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    redakcjo droga wy nawet pewnych informacji nie macie tylko bzdury piszecie. Z was taka telewizja jak z koziej d.... Trąba... Wcale nie został zatrzymany.. Po drugie to co piszecie to wasza bajka bo już nie macie o czym pisać. Was powinni zatrzymać za debilne artykuły gdzie w waszych artykułem prawda mija się z waszym wpisem. Hahaha

  • Recydywista (AE7F0m), 2017-05-24 14:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie.. nikt mnie nie zatrzymał. Zatrzymali tylko rower bo strażnikom miejskim spadł łańcuch w ich bicyklu i nie potrafili założyć.
    Policjanci przełożyli rower miejskich do swojej kabaryny a miejskim wręczyli mój rower.
    Kazali posprzątać sreberka, które wyrzuciłem dali mi mandat 50 zł za zaśmiecanie i puścili do domu..
    Ale oczywiście w Bolesławcu afera ..

  • anonim (elyYUl), 2017-05-24 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Maryśki"... slang godny tego portalu

  • Córka robola z Baderu (ALU66T), 2017-05-24 14:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie dość, że policja wjeżdża swoim radiowozem w biednego chłopaka na niesprawnym rowerze, to jeszcze oskarża go o uczciwe zarabianie pieniędzy, gdzie państwo nie daje mu innych szans na wyżywienie najbliższych. Wstyd! Zajmijcie się pedofilami i gościem w srebrnym samochodzie a nie nieszkodliwym zajawkowiczom!

  • Mieszkaniec (A81G5N), 2017-05-25 12:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lapac cpunow!ta rodzinka slawna sie staje najpierw siostra pijana majac pod opieka dziecko a teraz braciszek!zenada tak to jest jak szkoly sie nie skonczylo!

  • .. (A81G5N), 2017-05-25 17:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Patola

  • Xyznnn (A81GrI), 2017-05-26 08:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znam ten element szkoda tylko dziecka bo to brat tej co pijana wpadła jakiś czas temu co ojciec prosił o pomoc i co mama pije wujek sprzedaje prochy a dziecko i tak tam jest żenada ale taka już jest rodzina z Żwirki wszyscy wiedzą o kogo chodzi

Reklama